Dodaj do ulubionych

Egg Architecture

IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.09, 19:25
haha
Obserwuj wątek
    • Gość: siepsiak Egg Architecture IP: 77.236.0.* 16.04.09, 19:45
      jaki to zrównoważony rozwój skoro zupełnie w nosie sie ma kontekst?
    • Gość: kat Re: Egg Architecture IP: *.centertel.pl 16.04.09, 20:19
      ale jaja!
    • Gość: maniak Re: Egg Architecture IP: *.centertel.pl 16.04.09, 20:27
      były już waginy,
      były już penisy,
      a teraz jaja!
      ale jaja już były!
      Architektura jajcarska?
      Miasto z samych jaj?
      Kiedyś w komunistycznej Polsce używano
      wytłoczek do jaj jako materiał wykończeniowy i ozdobny
      do sufitów i ścian!
      Tak ludzi robiono w jajo...
    • Gość: gość Re: Egg Architecture IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 22:06
      haha; widac ktora realizacja skad; a najbardziej polską koł(P)-omyje! xd
    • Gość: krk Re: Egg Architecture IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.09, 23:57
      dżizas
    • Gość: KONSTR Re: Egg Architecture IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 09:56
      A tera na poważnie..Ktoś wie jakimi przesłankami kierował się Foster ? Czemu tak a nie inaczej ?
    • heidek Re: Egg Architecture 17.04.09, 10:49
      Chyba redakcja nie zdążyła na Wielkanoc:) Chicago Silver Egg jest świetne, fantastycznie wygląda pośrodku pustego placu jak kropla rtęci. Tylko szkoda, że taka kiepska fotografia, nie widać jak elegancko kontrastuje z przestrzenią.
    • gsb Re: Egg Architecture 17.04.09, 11:18
      dom w Pradze, bardzo, Centrum z Albany (USA) bardzo.

      Kopuły są w architekturze od wieków a to jest kształt jajo-podobny... Myślę, ze takie jaja Fostera to jest właśnie próba współczesnej interpretacji kopuły. W przypadku ratusza w Londynie chodziło o to, ze budynek jest zorganizowany wokół wewnętrznej spiralnej rampy. Jednocześnie stoi blisko Westminster Bridge i przechylenie wynika pewnie z chęci nie zasłaniania tego historycznego landmarku.
    • Gość: król Re: Egg Architecture IP: *.szczecin.mm.pl 17.04.09, 12:21
      ale bzdura
    • Gość: woltemgo Re: Egg Architecture IP: *.hopkins.co.uk 17.04.09, 14:11
      Tower Bridge raczej
    • Gość: woltemgo Re: Egg Architecture IP: *.hopkins.co.uk 17.04.09, 14:13
      nie mumbai tylko Bombai
    • Gość: ja Re: Egg Architecture IP: *.acn.waw.pl 18.04.09, 10:44
      www.travian.pl/?uc=pl10_73692
    • Gość: Gość: Marc N'Drag Re: Egg Architecture IP: 217.97.184.* 18.04.09, 23:03
      a to czasem nie dlatego wrzucono ten artykuł ze na wizualce centrum warszawy walneli "niezwykły budynek przy ktorym beda sie fotografowac turysci" ktory wlasnie ratusz w londynie i te pozostale przypomina???
    • Gość: Nikt Re: Egg Architecture IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.09, 06:23
      No bez jaj! Niech ktoś wreszcie posprząta te dworce w Warszawie bo pawia można puścić.
    • Gość: M Re: Egg Architecture IP: 77.222.252.* 19.04.09, 17:53
      Żaden nowoczesny i bezpieczny obiekt na świecie nie może obecnie powstać bez inżynierii pożarowej oraz analiz numercznych CFD, a po nowelizacji warunków technicznych analizy CFD staną się niezbędne do projektowania, co ma ogromne znaczenie dla rozwiązań architektoniczno-budowlanych. Możecie Państwo zapoznać się przykładami analiz numerycznych CFD wspomagających projektowanie wentylacji pożarowej w takiego typu obiektach i podobnych na stronie poświęconej modelowaniu CFD: www.wentylacja-strumieniowa.com.pl
    • Gość: gość Re: Egg Architecture IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 14:48
      Już dawno dowiedziono, że człowiek najlepiej czuje się
      w jajku. Pozytywny i dobry rozkład energii.
      Niestety kąty proste źle wpływają na człowieka.
      A największym skupiskiem energii jest szyszka bodajże
      cedru.
    • Gość: vfg Re: Egg Architecture IP: *.54.174.143.tvksmp.pl 22.04.09, 13:14
      a kiedy jakiegos ku....sa postawia?
    • errdos113 Re: Egg Architecture 29.04.09, 16:14
      W Chicago nie ma żadnego "silver egg"! Mieszkańcy mówią na tę rzeźbę "The Bean", polecam - wygląda niesamowicie.
    • Gość: amichnik Re: Egg Architecture IP: *.multimo.gtsenergis.pl 29.04.09, 16:50
      w chicago to jest akurat ziarno fasoli, a nie jajo dziennikarzu gw
    • Gość: KTOS Re: Egg Architecture IP: *.aster.pl 29.04.09, 22:48
      Szkoda ze nie pokazaliście Muzeum Daliego w Figueres.
      Tam na dachu stoi z tuzin wielkich jaj...Widok niesamowity,szczególnie ze maja ok 2 metrów wysokości lub nawet wiecej. Gorąco polecam!!!
    • Gość: ojjj Re: Egg Architecture IP: *.chello.pl 30.04.09, 17:55
      qwertyuiop19.mybrute.com
    • harrus Re: Egg Architecture 11.07.09, 03:18
      w końcu coś porządnego
    • harrus Re: Egg Architecture 11.07.09, 03:19
      piekny ten apartamentamowiec
    • harrus Re: Egg Architecture 11.07.09, 03:20
      egygy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka