05.10.10, 19:23
Siemanko prosze was o wielka prosbe mam napisac list na jutro a wy nim ma byc.


Podczas wymiany szkolnej w Niemczech wybrałeś sie do teatru. Opowiedz koledze, u którego mieszkasz:
-z kim byłeś,
-co to było za przedstawienie,
-jaki ci się podobała sztuka.


prosze;pwas;)
Obserwuj wątek
    • malavida Re: List 07.10.10, 20:22
      tutaj znajdziesz miłych tłumaczy, którzy, oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem, bardzo chętnie udzielą ci pomocy :D
      www.tlumaczenia-24.eu/html/cennik.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka