bialywgw1991
05.10.10, 19:23
Siemanko prosze was o wielka prosbe mam napisac list na jutro a wy nim ma byc.
Podczas wymiany szkolnej w Niemczech wybrałeś sie do teatru. Opowiedz koledze, u którego mieszkasz:
-z kim byłeś,
-co to było za przedstawienie,
-jaki ci się podobała sztuka.
prosze;pwas;)