Gość: Natchniuza
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.12.04, 15:29
Jak pewnie wiekszosci wiadomo, jutro zaczynaja sie na Slasku probne matury.
Czy w Wasyzch szkolach tez jest przewidziany jedynie poziom podstawowy?
Wroclaw i warszawa pisaly oba poziomy, wiec nie rozumiem, czemu wojewodztwo
slaskie mialoby zdawac jedynie podstawowy?! I wcale sie nie zdziwie, jak sie
jutro jednak okaze, ze piszemy rowniez poziom rozszerzony.
Jak jest w Waszych szkolach?