Dodaj do ulubionych

Slask - probne matury

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 15:29
Jak pewnie wiekszosci wiadomo, jutro zaczynaja sie na Slasku probne matury.
Czy w Wasyzch szkolach tez jest przewidziany jedynie poziom podstawowy?
Wroclaw i warszawa pisaly oba poziomy, wiec nie rozumiem, czemu wojewodztwo
slaskie mialoby zdawac jedynie podstawowy?! I wcale sie nie zdziwie, jak sie
jutro jednak okaze, ze piszemy rowniez poziom rozszerzony.
Jak jest w Waszych szkolach?
Obserwuj wątek
    • Gość: pink Re: Slask - probne matury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 16:26
      U mnie w szkole również pisze się tylo poziom podstawowy.
      • Gość: nomico Re: Slask - probne matury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.04, 10:25
        u mnie w szkole pisalo sie tylko poziom podstawowy i chyba niezle wypadl
        angielski i polski ale reszta przedmiotow to po prostu masakra.
    • Gość: mdm Re: Slask - probne matury IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 13.12.04, 16:53
      U nas również tylko poziom podstawowy i nie wiem dlaczego?
    • Gość: Kaja Re: Slask - probne matury IP: *.ssnet.pl 13.12.04, 16:54
      U mnie również jest tylko poziom podstawowy, przynajmniej tak nas
      poinformowano. Ciekawe czemu tak jest?
    • Gość: Maja Re: Slask - probne matury IP: *.raciborz.sdi.tpnet.pl 13.12.04, 18:33
      My tez piszemy tylko podstawowy. Slyszalam, ze w niektorych szkolach (nie
      pamietam wojewodztw) pisali tylko rozszerzony. Ja mam nadzieje, ze nie
      zafunduja nam jutro niespodzianki w postaci rozszerzonego. :-/
    • Gość: Gość Re: Slask - probne matury IP: *.gwardii.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 13.12.04, 20:10
      Odpowiedz jest prosta - Nasze wojewodzctwo nie mialo kasy na tyle arkuszow
      egzaminacyjnych !!! To nie zart !!!
      • Gość: gość Re: Slask - probne matury IP: 80.51.153.* 13.12.04, 22:24
        w województwie lubelskim pisaliśmy pdst. i rozsz.(kto chciał, to podchodził do
        rozsz.)
        Ty masz calkowitą rację - szkoły nie mają pieniędzy i dlatego nie drukują Wam
        podst. Ale mogę was tylko pocieszyć, że rozsz. był najczęściej łatwiejszy od
        pdst.Trzymam kciuki!
    • dg53 Re: Slask - probne matury 13.12.04, 21:24
      U mnie równiez tylko podstawowy...czyli jak jest na rozszerzonym, przekonam sie w maju... "rychło w czas" :PPP
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka