Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:04 indjanka z tego co wiem to startujesz do Gdańska więc po co ci to wiedziec, zresztą czegoś takiego jak AM Bydgoszcz to nie ma kochana od przeszło roku - teraz jest CM UMK!!! Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? 13.07.05, 09:09 dobrze, niech będzie CM UMK!!! To kiedy macie wyniki?? A startuję do Łodzi i chyba mogę wiedzieć, jaki był próg w innym mieście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MADZIA Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:11 Wyniki będą dziś o 13:00. Jak tylko poznam progi zaraz wpiszę, bez obaw! A w takim razie kiedy poda Łódź? Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? 13.07.05, 09:14 niestety, dopiero w poniedziałek....mam juz dosyć tego czekania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 09:15 a nie wiesz czy będzie lista przyjętych (i nieprzyjętych :-() na stronie???Bo nie jade dziś do Bydgoszczy a wątpię czy zdołam się tam dodzwonić!!! Trzymam kciuki za wszystkich!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:17 O wynikach na CM UMK możesz dowiedziec się w następujacy sposób: a) pojedziedz do Bydgoszczy b) zadzwonisz pod numer jaki ci podadzą gdy zadzwonisz do rektoratu c) otrzymasz w ciagu kilku dni list z zawiadomieniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:19 Wyników w necie nie będzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.05, 09:44 Pospeklujmy trochę na ile szacujecie progi? Ja tak sobie myślę że łącznie z testem nie spadną niżej niż 190pkt! Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? 13.07.05, 13:21 no i co , kiedy macie wyniki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 13:22 A co obstawiacie jeśli chodzi o farmację?? Jaki próg?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 15:15 Podbno wyniki jutroooo :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 07:52 Hop do góry !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.05, 09:21 Ja już sama nie wiem czy można im zaufać i dziś równiez się kopsnąć pod rektorat, a co jeśli znowu powiedzą że wyniki jutro????!!! Tego już chyba nie wtrzymam! Kto dziś tam się o 15:00 wybiera?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 09:25 Czyli wyniki o 15 dopiero?????KUuuurcze no......Oni sobie normalnie jaja z nas robią.... Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? 14.07.05, 19:09 no i co? nie było wyników?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a jaki Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 19:13 a jaki próg? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:08 hop do góry i wpisywać się kto już coś wie.....pizzzzzzzzz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:13 Są już wyniki na stronie!!!!!!! Można wejść i wpisujecie swój pesel i wyświetla się wynik rekrutacji!!!!! JA jestem przyjęta na farmację!!!!!!!!!!!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka PRÓG NA LEKARSKI ??? 14.07.05, 20:25 halllooooo LUDZIE JAKI JEST PRÓG NA LEKARSKI???? Odpowiedz Link Zgłoś
agnes-smile Re: PRÓG NA LEKARSKI ??? 14.07.05, 20:32 A jaki próg na farmacje i ile miałaś punktow???? Piszcie co wiecie... I na stomatologię - chłopaka zdawał, gdybysmy sie oboje dostali byłoby cudownie...ach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: PRÓG NA LEKARSKI ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:38 Nie wiem ile miałam punktów bo sprawdziłam w internecie a tam tylko komunikat wynik : przyjęty, ale jutro zadzwonię i się wszystkiego dowiem no i mam nadzieję że ktoś tam był na miejscu i się dowiedział.Tzn.z matury miałam 144 a z testu nie mam pojęcia. Trochę się tylko obawiam bo tam pod spodem jest notatka : Wyniki postępowania rekrutacyjnego ogłoszone na stronach internetowych Collegium Medicum mają charakter wyłącznie informacyjny i nie należy ich traktować jako decyzji w sprawie przyjęcia na studia. Odpowiedz Link Zgłoś
indjanka Re: PRÓG NA LEKARSKI ??? 14.07.05, 20:45 Gratuluję! ale na jaki wydział skąłdałaś?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: PRÓG NA LEKARSKI ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:46 Na farmację Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as-ia Re: kiedy będa wyniki na AM w BYDGOSZCZY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:49 Ale myślicie że tą notatką pod spodem mam się obawiać czy już mogę się w pełni cieszyć że jestem studentką?? Odpowiedz Link Zgłoś