Dodaj do ulubionych

ZEGNAJ FORUM.......

27.07.05, 15:12
to byl ciekawy czas 2,5 miesiaca czytania postow jednakze to juz jest koniec
jestesmy wolni mozemy juz isc narka for all
Obserwuj wątek
    • Gość: madzia Re: ZEGNAJ FORUM....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 16:28
      ...ja tez juz bym chciala je pozegnac.to jest jakies chore;)wlaczam rano kompa i
      pierwsze co robie to sprawdzam poczte i forum...ale dosc!zegnam
      wszytskich,udanych wakacji zycze i taka mala uwaga-moze zrobcie juz nowe
      forum,np.studia.papapa
    • umbradomini1 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:29
      też tak mam:) zżyłem się z niektórymi:)
      • lisowa2 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:33
        z kim?:P

        ja tu wlazłam tylko po to aby sie upomniec o wycieczke!! ziokes obiecales...bhuuuuuhuhuhuuuuuuu be.
        abu dabi poszlo sie bujac:PPPPP
        trudno umbra nie pojezdzimy sobie na dzwigach:))))))))
        • umbradomini1 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:59
          pojeździmy!!!
          nawet w przyszłym tygodniu, bo pewnie będę wieżć ten cholerny papier na SM:)
          • Gość: don kamiillo Re: ZEGNAJ FORUM....... IP: *.ozarow.net / *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.05, 18:02
            a ja tu poznałem kilku bardzo fajnych ludzi <pozdro for kasia ania alicja i
            wielu wielu innych
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka