ziokes 27.07.05, 15:12 to byl ciekawy czas 2,5 miesiaca czytania postow jednakze to juz jest koniec jestesmy wolni mozemy juz isc narka for all Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: madzia Re: ZEGNAJ FORUM....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 16:28 ...ja tez juz bym chciala je pozegnac.to jest jakies chore;)wlaczam rano kompa i pierwsze co robie to sprawdzam poczte i forum...ale dosc!zegnam wszytskich,udanych wakacji zycze i taka mala uwaga-moze zrobcie juz nowe forum,np.studia.papapa Odpowiedz Link Zgłoś
umbradomini1 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:29 też tak mam:) zżyłem się z niektórymi:) Odpowiedz Link Zgłoś
lisowa2 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:33 z kim?:P ja tu wlazłam tylko po to aby sie upomniec o wycieczke!! ziokes obiecales...bhuuuuuhuhuhuuuuuuu be. abu dabi poszlo sie bujac:PPPPP trudno umbra nie pojezdzimy sobie na dzwigach:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
umbradomini1 Re: ZEGNAJ FORUM....... 27.07.05, 16:59 pojeździmy!!! nawet w przyszłym tygodniu, bo pewnie będę wieżć ten cholerny papier na SM:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: don kamiillo Re: ZEGNAJ FORUM....... IP: *.ozarow.net / *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.05, 18:02 a ja tu poznałem kilku bardzo fajnych ludzi <pozdro for kasia ania alicja i wielu wielu innych Odpowiedz Link Zgłoś