forevermore79 08.02.11, 13:06 Juz z powrotem domowo, poki co Black Cashmere. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gwadelupa o dziwo pradą... 11.02.11, 14:48 z pewną taką nieśmiałością na razie, ale nie krzyczę z przerażenia i nie uciekam ;) może się do niej przekonam? Odpowiedz Link
mathilde17 Profumum Dambrosia, czyli... 11.02.11, 16:14 ...Philosykos spotyka Tam Dao. Całkiem miłe to połączenie. Odpowiedz Link
furka_dusz Re: Profumum Dambrosia, czyli... 12.02.11, 08:51 To prawda! :) Choć na mnie oba Diptyque są zakonnie skromne, a Dambrosia pulsuje z nieumiarkowaniem. Włoski barok z nadmiarem siły rażenia:) Odpowiedz Link