mangos
12.12.05, 09:32
Czy cieszycie się? Czy wyczekujecie z niecierpliwością chwil przepełnionych zapachem igliwia, sianka, pierniczków lukrowanych, suszonych owoców na wiglijnym stole? Czy czekacie na moment obdarowywania się prezentami,byc może zapachowymi? Ja ...nie potrafię się przestawić i cieszyć w tym roku szczerą radością małego dziecka. Tyle przykrych zdarzeń: i tu na forum , i osobistych miało ostatnio miejsce,że pogubiłam się w tym wszystkim. Nie potrafię się wyciszyć. Szkoda,że nie ma takiego jednego zapachu zapomnienia,który wyeliminowałby ból, przykre wspomnienia, niepokój. Szkoda...