sorbet 28.01.07, 13:41 Ale więcej jeszcze nie wiem:-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akashya1 Re: Nowe perfumy Comme wiosną:-) 28.01.07, 14:46 A wiesz może czy są już po dostawie kadzidlaków. Czekam na sms-a w tej sprawie prowadzącego sklep, ale na razie nic, cisza... Aki Odpowiedz Link
sorbet Re: Nowe perfumy Comme wiosną:-) 28.01.07, 15:00 Niestety nie wiem. Teraz trwa tydzień mody, więc pewnie nic innego nie robią jak zajmowanie się promowaniem nowych kolekcji. Dostawy, jeśli będą to pewnie dopiero w lutym. Odpowiedz Link
sorbet CdG PLAY 06.02.07, 01:19 Nuty: Głowa: gorzka pomarańcza, czarny pieprz, limonka, szafran Serce: tymianek, szałwia oraz (uwaga!!!) morskie nuty Głębia: mech, paczula, piżmo. Nowe perfumy PLAY pojawią się w kwietniu. Z opisu mogę wywnioskować, że jest to zapach świeży, gorzkawy, skierowany raczej do młodszych klientów marki. Aczkolwiek znając Comme możemy spodziewać niespodzianki. Butelki wyglądają jak Odeury:-) blogsorbeta.blox.pl/ Odpowiedz Link
elve Re: CdG PLAY 06.02.07, 10:40 słit :) gdy wyobrażam sobie nuty, wydaje mi się, że zapach nie dla mnie, niebezpiecznie blisko szypru... ale kto wie. Odpowiedz Link
sorbet Re: CdG PLAY 06.02.07, 11:59 Tak właśnie, sweet:-) Wyobrażam sobie już świeższą, chłodniejszą wersję Odeur71, ale paczula brzmi obiecująco, w przeciewieństwie do morskich nut - (właśnie z Foreverem rozmiawialiśmy o morskich nutach w nowej wodzie Muglera:- )))) Odpowiedz Link
ptasia Re: CdG PLAY 07.02.07, 19:47 a czy coś wiadomo o kolejnym Guerilla w W-wie, tj. co po 17.03? bo się mocno związałam z Wood Coffee (IT'S MINE! MY PRECIOUSSS!) i wizja utrudnień w dokupywaniu mnie niepokoi... Odpowiedz Link