Dodaj do ulubionych

Nowe perfumy Comme wiosną:-)

28.01.07, 13:41
Ale więcej jeszcze nie wiem:-)
Obserwuj wątek
    • akashya1 Re: Nowe perfumy Comme wiosną:-) 28.01.07, 14:46
      A wiesz może czy są już po dostawie kadzidlaków. Czekam na sms-a w tej sprawie
      prowadzącego sklep, ale na razie nic, cisza...

      Aki
      • sorbet Re: Nowe perfumy Comme wiosną:-) 28.01.07, 15:00
        Niestety nie wiem. Teraz trwa tydzień mody, więc pewnie nic innego nie robią
        jak zajmowanie się promowaniem nowych kolekcji. Dostawy, jeśli będą to pewnie
        dopiero w lutym.
    • sorbet CdG PLAY 06.02.07, 01:19
      Nuty:
      Głowa: gorzka pomarańcza, czarny pieprz, limonka, szafran
      Serce: tymianek, szałwia oraz (uwaga!!!) morskie nuty
      Głębia: mech, paczula, piżmo.

      Nowe perfumy PLAY pojawią się w kwietniu. Z opisu mogę wywnioskować, że jest to
      zapach świeży, gorzkawy, skierowany raczej do młodszych klientów marki.
      Aczkolwiek znając Comme możemy spodziewać niespodzianki.

      Butelki wyglądają jak Odeury:-)
      blogsorbeta.blox.pl/
      • dragon_fruit Re: CdG PLAY 06.02.07, 10:03
        hmmm
        butla fatalna:/
      • elve Re: CdG PLAY 06.02.07, 10:40
        słit :)
        gdy wyobrażam sobie nuty, wydaje mi się, że zapach nie dla mnie, niebezpiecznie
        blisko szypru... ale kto wie.
        • sorbet Re: CdG PLAY 06.02.07, 11:59
          Tak właśnie, sweet:-) Wyobrażam sobie już świeższą, chłodniejszą wersję
          Odeur71, ale paczula brzmi obiecująco, w przeciewieństwie do morskich nut -
          (właśnie z Foreverem rozmiawialiśmy o morskich nutach w nowej wodzie Muglera:-
          ))))
          • ptasia Re: CdG PLAY 07.02.07, 19:47
            a czy coś wiadomo o kolejnym Guerilla w W-wie, tj. co po 17.03? bo się mocno
            związałam z Wood Coffee (IT'S MINE! MY PRECIOUSSS!) i wizja utrudnień w
            dokupywaniu mnie niepokoi...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka