Dodaj do ulubionych

seks?co ma zrobić??

20.11.09, 18:30
moja kumpela już 2 lata nie uprawia seksu, chociaż nie jest singielką - od roku spotyka się z fajnym chłopakiem, kocha go i chciałaby sobie z nim ułożyć życie, oboje mają po 26 lat. i tu jest jedna zasadnicza różnica, ona ma za sobą poważny 4 letni związek i doświadczenie seksualne, a on..żadnego. wstępne 'macanki' mają za sobą, on jej kiedyś wyznał, że seks interesuje go, ale dopiero po ślubie (chociaż okazji wcześniej nie brakowało), aż tu nagle, pojawia się temat seksu, bo ten chłopak nie wie, kiedy dokładnie ten ślub miałby być (za 5, 10 lat - nie zakłada, że z moją kumpelą). ona ma wprawdzie ochotę, ale boi się, że to mogłoby wszystko zepsuć między nimi. co myślicie?? a może ktoś z was miał podobne doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • wicehrabia.julian Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 18:34
      ptysiek25 napisała:

> moja kumpela już 2 lata nie uprawia seksu, chociaż nie jest singielką

już pierwsze zdanie mnie rozwaliło, dalej już nie mam siły czytać

i jak zwykle "moja kumpela", "sytuacja koleżanki" itd no i nieśmiertelne "co
      myślicie"?

głupota jest wieczna
      • ptysiek25 Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 18:44
        wicehrabia.julian napisał:
        > moja kumpela już 2 lata nie uprawia seksu, chociaż nie jest singielką

już pierwsze zdanie mnie rozwaliło, dalej już nie mam siły czytać

i jak zwykle "moja kumpela", "sytuacja koleżanki" itd no i nieśmiertelne "co
        myślicie"?

głupota jest wieczna

nie na temat julek, nie na temat....
    • letticina Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 18:36
      Wstepne pieszczoty byly? I 26-letni chlopak nie dazy do wiecej PO
      ROKU? Mhmmmmm. Rzadkosc. Dziwna.
      1.Ukryty gej
      2.Ma zerowe libido - bedzie jeszcze gorzej
      3.Ekstremalnie wierzacy "z zasadami"
      • adrianna26 Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 21:10
        Mieliśmy podobnie, powód głównie 3 i mieliśmy ciut wiecej lat. Jak
        się później okazało powód banalny, on bał się, że nie będzie
        wiedział jak się zachować. Rada, wziąć sparwy w swoje ręce, kusić,
        aż się skusi:) i dać trochę czasu, żeby się poduczył, będzie ok.
    • mahadeva Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 20:07
      ja mialam podobnie. bylismy troche mlodsi. byly nie chcial seksu
      (penetracji), mowil, ze pozniej, ze po slubie. w koncu zgodzil sie,
      ze po moim badaniu krwi, ale moze tez nie... wkurzylam sie i
      zerwalam. roznica taka, ze ja nie balam sie, ze 'cos popsuje' i
      nawet probowalam go zgwalcic. poza tym mysle, ze gdybym zrobila te
      badania i nalagala dalej, w koncu bysmy to zrobili. mysle, ze
      kolezanka powinna ocenic szanse na niedlugi seks, nalegac. jesli
      przez dlugi czas sie nie uda, to nigdy sie nie uda...
      • ptysiek25 Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 20:25
        a co jeśli kobieta widziała w tym wspólnym celibacie coś więcej, np szanse na
        trwały związek i ten chłopak też, ale jemu nagle się odwidziało i stąd ten
        pomysł na seks? tzn wykorzystać okazję i 'zwiać'??
        • tetika Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 20:35
          Ptysiek jak kolezanka :) ma problem to niech go sama rozwiazuje to po pierwsze.
          Po wtore mimo ze nie na temat blagam zacznij pisac czysta polszczyzna, bo te "macanki" jak tobyles uprzejmy nazwac w jezyku dojrzalych ludzi ma swoje o wiele ladniesze okreslenie.
          Jesli ty masz problem to pisz jak czlowiek nie zaslaniaj sie kolezanka to moze ci sie cos lepiej poradzi. Sprawy intymne w zwiazku pozostaja intymnymi do konca i nie nalezy sie wtracac tam gdzie nie ty decydujesz.
          • ptysiek25 Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 20:42
            tetika napisała:

> Ptysiek jak kolezanka :) ma problem to niech go sama rozwiazuje to po pierwsze
            > .
            > Po wtore mimo ze nie na temat blagam zacznij pisac czysta polszczyzna, bo te "
            > macanki" jak tobyles uprzejmy nazwac w jezyku dojrzalych ludzi ma swoje o wiele
            > ladniesze okreslenie.
            > Jesli ty masz problem to pisz jak czlowiek nie zaslaniaj sie kolezanka to moze
            > ci sie cos lepiej poradzi. Sprawy intymne w zwiazku pozostaja intymnymi do konc
            > a i nie nalezy sie wtracac tam gdzie nie ty decydujesz.

spokojnie, po co te gromy?? mam pytanie, więc pytam na FORUM, czasem na niektóre pytania naprawdę trudno znaleźć odpowiedź w Google;) nie mam problemu z j.polskim-jeszcze raz spokojnie...
            co do kumpeli-nie zamierzam jej ani umoralniać, pouczać, jej życie, zrobi co będzie chciała, może po prostu pomogę jej spojrzeć na całą sprawę z innej perspektywy
    • enith Re: seks?co ma zrobić?? 20.11.09, 20:55
      Jeżeli kumpeli poglądy na temat współżycia nie są zbieżne z poglądami pana, to zalecam szybką ewakuację z tego związku. Ona nie dostaje czego chce, on jest przymuszany do robienia czegoś wbrew sobie. Nie ma to przyszłości.
    • stara-a-naiwna nienormalny! 20.11.09, 23:07
      dla mnie facet nie jest normalny - jego zachowanie nie jest normalne
      można miec baardzo niskie libido ale on jak by go w ogóle nie miał
      być moze jest gejem (niekoniecznie sam przed sobą uświadomionym)

• saksalainen Re: seks?co ma zrobić?? 21.11.09, 18:47
      Seks dopiero po ślubie może się sprawdzić jeżeli oboje są "nietknięci" - a i to nie zawsze...

Nie wejdziesz w człowieka, zresztą on sam też nie będzie wiedział, czy potrzebuje seksu i ile, dopóki nie spróbuje. Może się po ślubie okazać, że lubi seks i ma odpowiednie talenty - a może się okazać że będzie się dał raz na rok uprosić na 3-minutowy stosunek.

Jeżeli koleżance zależy, niech go intensywnie uwodzi - i nie pakuje się w małżeństwo kupując kota w worku.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka