Gość: małgo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.01.04, 17:28
to pytanie z wątku - bolało jeszcze bardziej
a OTO odpowiedź szanownej LADY, która wypowiada się TYLKO ZA ZYCIEM I PRAWAMI
DZIECKA
"""zgwałcona kobieta może oddać dziecko. moim zdaniem ustawa jest zbyt
łagodna, jednak bym jej nie zmieniała na razie.
tak, każdy od poczęcia ma prawo do zycia. z tego zarodka powstaje człowiek,
każdy z nas był nim kiedyś, tak jak niemowlęciem, trzylatkiem, nastolatkiem,
itp...
a czy ja odbieram kobiecie prawo do życia? absulutnie nie. wręcz przeciwnie,
zabieg aborcji może ją jego pozbawić. ""
CO O TYM SADZICIE PANIA????
ja osobiscie uwazam ze nalezy za wszelką cene zapobiegac ciąży niż ją usuwać
ale uważam też że są różne sytuacje w życiu
tak samo LADY NA NIE - opowiada się za badaniami prenatalnymi
jestem tolerancyjna ale naprawde mnie troche trafiło , dlatego chce wiedzie
jakie sa wasze opinie na ten temat?
Dziękuje za odpowiedzi