Gość: christinamarie
IP: *.client.comcast.net
31.01.04, 17:06
Ja w roku 1978 mialam 2 lata wdodatku teraz mieszkam w USA i to
wszystko wydaje mi sie takie nierzeczywiste!
Wiem jednak z opowiadan i filmow(Mis np.)ze takie rzeczy mialy
miejsce!Dobrze ze teraz jest juz zupelnie inaczej!
Te anomalia cenowe torba za prawie dwukrotnosc pensji
ekspedientki!
Artykul swietnie napisany
Szkoda ze pani Basia nic juz wiecej nie napisze...