kochanica.francuza Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 05.02.04, 17:41 rozmarync napisała: > Zapewne wiele z Was drogie panie uprawia jakis sport otóż... ciekawi mnie > jaki? Jakie macie upodobania, na co stawiacie - zdrowie czy urodę? Na piękno, i dlatego uprawiam łyżwiarstwo figurowe. Ja np. > tenuje capoeira'ę - brazylijską sztukę walki połączoną z akrobatyką i > jestem...zakochana! Kocham to i nie wyobrażam sobie że moglabym coś innego > trenować. A jak to jest u Was??? Odpowiedz Link Zgłoś
melpo Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 05.02.04, 18:43 Klasycznie: aerobik, plywanie , rower [zimą niestety nie] Odpowiedz Link Zgłoś
bukfa Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 06.02.04, 05:23 Przez ostatnie pare lat step, kickboxing i hantelki, a ostatnio sie rozwinelam i zaczelam karate i taniec brzucha - polecam!!! Poza tym niezmiennie SPACERY, najlepiej w gorach, ale dawno nie bylam :-( Odpowiedz Link Zgłoś
gidanka Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 06.02.04, 06:32 do AniaWarszawa - a jak czesto na tydzien i po ile godzin naraz I jaki konkretnie taniec? Odpowiedz Link Zgłoś
edyta95 Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 06.02.04, 08:05 cieszę się że was tu tyle, ja aerobik i najchętniej aerobik-boks daje możliwość odreagowania po ciężkim dniu w pracy. Mam problemy z rozciąganiem się doradżcie czy dla capoira to nie przeszkoda pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ona Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: 212.244.226.* 06.02.04, 08:12 telewizyjno-pubowo-piwny ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimi Snowboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.04, 08:41 Snowboard!!!! Super sport, szalenstwo i przyjemnosc, szkoda tylko ze sezonowy. Latem rolki, rower, plywanie! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
magnnes Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 06.02.04, 17:25 Miło popatrzeć, że tyle dziewczyn robi coś dla swojego zdrowia. Ale prawda jest inna. Jak popatrzę na koleżanki z pracy to ogarnia mnie smutek i nostalgia.Dom, mąż, dzieci,obiad, świat seriali i wieczne wymówki, że nie ma się czasu. Nikogo nie mogłam namówić na czterogodzinny maraton aerobiku. Nie to, że jestem jakąś mistrzynią, ale poruszać się czasem warto, żeby nie przyrosnąć do biurka i poczuć swoje obolałe mięśnie. To znak że się żyje. Czasem coś ekstremalnego, trochę adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basiak Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.acn.waw.pl 07.02.04, 14:42 Jestem z tych co siedzą przed komputerem po min 12h na dobę i wykręcają się same przed sobą brakiem czasu - niestety pracoholizm. Jak będziesz mieć pomysł na jakieś kolejne ekstremum to spróbuję. Daj znać (601 99 33 93). Szleństwa jeszcze trochę we mnie jest - gorzej z kondycją. Jest szansa, że 4h aerobiku mnie nie zabiją ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beti Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.lublin.mm.pl 14.02.04, 16:05 hihi coś o tym wiem :( siedzenie po 12 h na dobe w pracy) może pracujemy w tej samej firmie tylko w innych częściach Polski:) ostatnio z kumpelką z pracy zapisałyśmy sie na aerobik( 3-4 * w tyg) -> wyrywamy się z pracy na jakiś czas by potem wrócić:).Dajemy sobie w kość, by nie czuć po tych 12-15 h bólu kręgosłupa,który już nie wie jak ma sie ułożyć wygodnie na krześle i trzymać te żyjące ciało w jakiejś pozycji optymalnej do pisania na kompie:) pozdrawiam wszystkich uprawiajacych sport. ahaaaaaaaaaaa i jeszcze 1 godz baseniku na którą czekam cały tydz. Odpowiedz Link Zgłoś
1983krystyna Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 07.02.04, 13:19 Ja gram w nogę i jest extra przychodza kumele i gra się.mamy ligę jeździmy na mecze Odpowiedz Link Zgłoś
1983krystyna Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 07.02.04, 13:20 jak znasz diewczyny ktore graja w noge to ich nie zniechecaj bo to ciekawy sport Odpowiedz Link Zgłoś
sissi999 Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 07.02.04, 15:25 Ja uprawiam extrem- couching polaczony w zaleznosci od nastroju z dobra ksiazka lub tez telewizyjnymi serialami:) A poza tym: sprzatanie i ogrodkowanie- lubie laczyc przyjemne z pozytecznym.. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
soczewica chodzę 07.02.04, 15:35 podczas wypraw za miasto potrafię przejść wraz z przyjaciółką kilkanaście kilometrów po wertepach. czy to sport? :) Odpowiedz Link Zgłoś
oka5 Re: chodzę 07.02.04, 17:43 Sport nie sport, ważne, że się ruszacie. Fajnie, że masz taką przyjaciółkę. Ja swojej nie jestem w stanie namówić na jakikolwiek wysiłek fizyczny. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dana Re: tai chi IP: 212.160.138.* 09.02.04, 08:04 A ja niestety ostatnio prawie nic, choróbska mnie przytłoczyły - od września choruję na zatoki. Wcześniej aerobik, step i spinning teraz klapa - walka z bólem głowy i bezskutewczne leczenie antybiotykami... Czy to się kiedyś skończy? Może z nadejściem wiosny...:( Odpowiedz Link Zgłoś
ewo_lucja Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 09.02.04, 12:21 A ja dotąd prowadziłam osiadły tryb, głównie z uwagi na moje kolana, które mi na wiele nie pozwalają (żadne narty, łyżwy, rolki itp. nie wchodzą w grę, rower też ostrożnie) Ale dziś wykupiłam karnet na miesiąc na siłowni, zamierzam chodzić dzień w dzień z samego rana o 7:00 i spróbować lekko umięśnić mój brzuch i wątłe rączki; dziś byłam pierwszy raz i było nieźle (nie jest ze mną aż tak źle, jak myślałam ;))) Trzymajcie za mnie kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
czwartekblog Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 09.02.04, 15:05 Ja jezdze konno - 3x w tygodniu jesli tylko pogoda pozwala dojechac do stajni... na przyklad dzisiaj nie pozwala :( Widze ze jest duzo forumowiczek jezdzacych konno :) Odpowiedz Link Zgłoś
tatig Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 09.02.04, 18:31 Wiele lat chodzilam na silownie - wszechstronnie rozwija - wytrzymalosc i ogolna sprawnosc, daje sama radosc zycia. Ostatnio coraz wiecej przed kompem, brak sil na tak zdecydowany sport... Jednak maz namowil mnie na nurkowanie bezdechowe! Po przelamaniu strachu to boskie przezycie. Treningi basenowe wykorzystalismy praktycznie juz dwa lata z rzedu na rafach Egiptu. Przedzeznialismy poczatkujacych nurkow z powietrzem na 10 metrach pod woda!!! To dopiero frajda. I dla zdrowia i urody - a ile emocji! Odpowiedz Link Zgłoś
kasiajulia Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 09.02.04, 21:58 step,czasem siłownia, spacery z dzieckiem, polecam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
saluti Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 10.02.04, 13:57 Jestem zwariowana na punkcie jazdy konnej. Gdy moge to jezdze tez la lyzwach i na nartach-biegowkach. Przed koniami bylo plywanie i silownia, szczegolnie gimnastyka w grupie przy muzyce. Odpowiedz Link Zgłoś
gapka Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 11.02.04, 02:57 ja robie codzien yoge w domu ( z instruktorem raz/tydz) plywanie 3 x na tydzien Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kropka Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: 195.136.126.* 13.02.04, 00:30 A ja mam pytanie: mam rozwalone kolano (tzn. przeciążone) i odpadły mi sporty takie jak: bieganie, aerobik, basen, rower, stać zbyt długo też nie mogę, odeszło aikido (i wszystko, gdzie trzeba klęczeć bądź bardzo zginać łapki), nadal jeżdżę w góry, ale dlatego, że żyć bez nich nie mogę, i zniosę dla nich każdy ból. Może znacie jakiś sport dla mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
orvokki Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 14.02.04, 11:48 Nie wiem czemu piszesz, że basen odpada, mnie lekarz na problemy z kolankiem doradził właśnie pływanie, wzmacnia mięśnie stabilizujące staw kolanowy, jednocześnie go nie obciążając. Z tym że pływać trzeba nie żabką, tylko kraulem albo na plecach, albo z deseczką, tak żeby nogi pracowały "nożycowo". I faktycznie, raz w tygodniu basen, a oprócz tego dalej biegam, i kolano już mi nie dokucza. :-) Gość portalu: Kropka napisał(a): > A ja mam pytanie: > mam rozwalone kolano (tzn. przeciążone) i odpadły mi sporty takie jak: > bieganie, aerobik, basen, rower, stać zbyt długo też nie mogę, odeszło aikido > (i wszystko, gdzie trzeba klęczeć bądź bardzo zginać łapki), nadal jeżdżę w > góry, ale dlatego, że żyć bez nich nie mogę, i zniosę dla nich każdy ból. Może > znacie jakiś sport dla mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alabama Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 22:40 a dlaczego nie pływaniee?Przecież nie wyczynowo, ale relaksacyjnie. Jak pływasz- nie obciążasz stawów, a mięsnie pracują, nie masz urazów, stawy nie bolą. Spróbuj - polecam Ci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agutek Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 22:43 Gapko, a jak nauczyć się ćwiczyć jogę - czy są zajęcia, tak jak np. aerobik? Jeżeli wiesz - napisz, gdzie się zapisać, bo jestem zainteresowana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: 217.98.107.* 13.02.04, 03:34 w ciągu ostatniego roku naciskanie klawiatury, droga z domu do autobusu z autobusu do pociągu z pociągu do tramwaju czyli normalna droga do roboty kosztowała mnie tyle wysiłku, że potem musiałam godzinę odpoczywać. Dobrze przynajmneij, że mózg był sprawny za dwóch. Obawiam się, że zadyszka po wejściu na parter się kończy więc podwójność mózgu też. ;))) nie, jeszcze raz ;))) bo ja się,kurde, naprawdę strasznie cieszę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia [...] IP: 67.71.131.* 13.02.04, 03:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* [...] IP: 217.98.107.* 13.02.04, 03:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia [...] IP: 67.71.131.* 13.02.04, 03:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
261m Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 13.02.04, 20:25 Na taki temat właśnie czekałam, aby móc podzielić się i ewentualnie wymienić uwagi nt. sportu który wielbię nad wszystko, który uratował mnie przed niejedną depresją i który sprawia, że słonko świeci jaśniej na niebie. Wielu zapyta co to za sport. A ja mu szybko odpowiem, że to jest oczywiście .... JOGGING!!! tO DLA MNIE NIE SPORT A POEZJA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 261m Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.04, 20:39 Jeszcze małe pytanko odnośnie uprawiania joggingu - może jest ktoś kto uprawia ten sport i mógłby polecić jakieś świetne obuwie do tego? Do tej pory biegam w NIKE- ach , ale szukam jakichś odlotowych w gustownym kolorze , z najnowszymi wynalazkami butach dobrej firmy. Jeżeli trafiłam na entuzjastów tego konkretnego sportu to baaaardzo proszę o kontakt. Od dawna szukam entuzjastów joggingu, może tu znajdę. Pozostaję z nadzieją Marta. Dodam, że mi pogoda nigdy nie przeszkadzała w tym by biegać. Zimą do -14, a latem najlepiej wieczorem jak jest chłodniej. Teraz karmię piersią , więc mój mleczny biust nie pozwala narazie na biegi, ale wszystko przedemną... (chyba że w czterech stanikach?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agutek Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 22:34 codziennie rano (lub prawie codziennie ) ćwiczę w siłowni, dwa razy w tygodniu pływam na basenie. Lubię też jeżdzić samochodem (ta adrenalinka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agutek Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 22:36 podziwiam Cię 261 m - jesteś bardzo ambitną kobietą. Tak trzymać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzusta Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.acn.waw.pl 15.02.04, 23:53 Wejdź na str. www.bieganie.pl, tam znajdziesz wszystkie informacje na temat biegania. Pozdrawiam Biegajaca Dzusta Odpowiedz Link Zgłoś
zalotnica Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? 16.02.04, 00:13 narty, rower, plywanie, hiking, lubie takze tanczyc, ale to tylko tak dla przyjemnosci, "romantyczne" spacery, nie mam juz teraz czasu na lyzwy a szkoda, ktos jeszcze wspomnial o szachach, oczywiscie gram prawie od zawsze aha, jeszcze latem wrotki, zapomnialabym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barbra basen codziennie?? IP: *.t-systems.com.pl 16.02.04, 17:06 przepraszam, a gdzie znajduje się ten raj na ziemi, na którym istnieje możliwość codziennego wizytowania przybytku zwanego basenem? we wrocławiu na ten przykład, jeśli się nie pracuję w dbającej o pracowników firmie, która wykupi karnety na basen, forget że uda ci się gdziekolwiek wejść o tak sobie z ulicy! jestem szcześliwa, bo po pół roku starań udało mi się zakupic karnet na jedyną oferowaną i jakże atrakcyjną godzinę 22gą!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abb Re: A jaki Wy uprawiacie sport??? IP: *.crowley.pl 20.02.04, 09:44 Cóż, ja dwa razy w tygodniu, po dwie ,trzy godziny - taniec współczesny, w poprzednim roku był to głownie taniec klasyczny, teraz jazz,rockendrool, samba, itp. Bardzo to lubie! Odpowiedz Link Zgłoś