skarpetka_szara
05.02.10, 16:48
Ogladalam ostatnio ten film i zaczelam sie zastanawiac: Co tak
naprawde jest w pewnych kobietach ze nieswiadomie przyciagaja do
siebie mase facetow.
I mysle ze tak:
wcale nie musza byc jakies tam piekne. Po prostu sa cieple,
usmiechniete, nie prowadza zadnych gier, sa mile, nie dyskryminuja
ludzi ani nie osadzaja, maja pelno energi i ja zuzywaja na sport,
na swoje pasje, sa bardzo aktywne spolecznie. Nie plotkuja, nie
zycza ludziom zle - maja pelno pozytywnej energi.
Niby nic, niby szlachetne cechy, ale nie ma duzo takich osob na
swiecie. I dlatego takie dziewczyny sa wyjatkowe.
Ciekawa jestem czy trzeba sie taka osoba urodzic czy mozna sie taka
osoba stac gdy sie bardzo, bardzo chce?