reniatoja 17.02.10, 15:28 ja właśnie odnawiam, dzieki córce, umiejętnosc gray na pianinie. Wielka frajda, ćwiczę "Entertainer", menuety, sonatiny i uczę córkę też grać. Super sprawa zagrać coś tak dla przyjemnosci lepsze niz siedzenie na forum :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grassant Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:36 Flecistki, wystąp! Odpowiedz Link Zgłoś
bozenak12 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:41 Ja umiem na flecie. Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:46 bozenak12 napisała: > Ja umiem na flecie. to zawsze się przydaje Odpowiedz Link Zgłoś
bozenak12 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 16:31 Zawsze, no chyba że mężczyzna... Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:37 reniatoja napisała: Super sprawa zagrać coś tak dla przyjemnosci lepsze niz siedzenie na forum :) sąsiedzi też tak uważają? Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:43 akurat nie mają pojęcia, ze gram, nie mam tu pianina, gram na keybordzie póki co, nastawiam na minimalną głosnosć, zeby zaoszczedzić na bateriach, bo kabel zginął ;) Ale w domu rodzinnym mam rodowe pianino pamietające I wojnę światową, z klawiaturą z kosci słoniowej, tylko, ze od 20 lat na nim nie grywam nawet wakacyjnie. Ale to się zmieni :) Odpowiedz Link Zgłoś
sowa-88 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:47 a powiedzcie mi: czy jestem w stanie nauczyć się takiej podstawowej gry na pianinie sama? kiedyś brzdękałam, dawno temu, natomiast nie uczyłam nut, tylko metoda prób i błędów, a chciałabym umieć zagrać kikla fajnych kawałków, na dwie ręce oczywiście:D Odpowiedz Link Zgłoś
marsupialis Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 19:18 Jesteś w stanie, ale jeżeli mieszkasz w jakimś większym mieście, to lepiej weź lekcje. Studenci nie biorą drogo i jeszcze do domu przychodzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:40 zdumiewające jak mało ludzi gra na jakimkolwiek instrumencie muzycznym, a to taka fajna umiejętnosć. Na organach płciowych to każdy potrafi grać. Ale trzeba spotkać wirtuoza, aby było warto tworzyć z nim duet. Odpowiedz Link Zgłoś
poker09 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 16:02 Do grania na instrumencie potrzeba jednak minimalnego talentu, słuchu, więc nie każdy może. Nie każdy może sobie też pozwolić na brzdąkanie, kiedy ma sąsiadów wyczulonych nawet na głośniejsze tupnięcie. Poza tym nauka gry na instrumencie tak, aby można było tego słuchać bez bólu jednak wymaga czasu, a nie każdego na to stać. Ja sama mam trzy gitary, ale mimo najszczerszych chęci nigdy nie mogłam się nauczyć. Za to sama maluję i mogłabym stwierdzić: 'zdumiewające jak mało ludzi rysuje/maluje, a to taka fajna umiejętność'. Odpowiedz Link Zgłoś
marsupialis Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 19:19 Problem sąsiadów można rozwiązać w ten sposób, że trzeba sobie kupić jakiś keyboard i grać na nim w słuchawkach na uszach. Keyboard ma jeszcze tą zaletę, że się nie rozstraja. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-27 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:52 W czasach licealnych grałam na gitarze, ale już ładnych parę lat jej nie trzymałam w rękach. Odpowiedz Link Zgłoś
armos Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 15:58 gram na fortepianie i gitarze klasycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_rzeznika Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 16:06 Ja gram na flecie poprzecznym. Ale jak mnie mój facet poprosi to i na prostym coś wygram :P A oprócz tego fortepian, gitara, trochę harmonia (odziedziczyłam po dziadku). Odpowiedz Link Zgłoś
mrsnice Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 16:04 gitara i pewnie wszystkie przeszkadzacze (dzwonki, trójkaty, kastaniety, tamburyna tudziez inne). A i jeszcze cymbałki i fujarka Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 16:51 nerwy to instrument szarpany? Czy szargany,nigdy nie pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
gr.een mandolina :) 17.02.10, 16:52 to było dawniej, całe szczęście ,że brakuje jej strun :) Odpowiedz Link Zgłoś
la-bast flet 17.02.10, 17:07 pianino, w mojej rodzinie wszyscy na czyms graja, a ja tam i tak najbardziej lubie grac na nerwach:-D Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki_pinocheta Re: mandolina :) 17.02.10, 17:32 Eeee tam, kupuj struny i bierz sie za nia. :) Mandoliny mi sie podobaja, taka mniejsza wersja gitary akustycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
damka9 ja jestem 18.02.10, 12:46 wirtuozem klawikordu, potrafie rowniez grac na fletni pana, aulosie, kitarze, oraz na cytrze ale tylko w duecie Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 17:33 gwizdać umiem melodyjki różne Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 17:34 coś się nie tak dopisałam, ale gwiżdżę na to. no prawie Odpowiedz Link Zgłoś
sundry Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 19:21 Uczyłam się,jak byłam mała na pianinie i keyboardzie. Parę melodyjek zagram. Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 19:49 tak, tylko szkoda że po tylu latach nauki przestałam grać :[ Odpowiedz Link Zgłoś
wektor_nienormalny Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 17.02.10, 19:52 Na keybordzie kiedyś się uczyłam grać, ale nie wiem, czy coś pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
s.p.7 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 18.02.10, 11:45 większość najpewniej potrafi tylko grać tylko na flecie poprzecznym Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: umiecie grać na jakimś instrumencie? 18.02.10, 12:37 Zgadza się, granie i tworzenie jest całkiem przyjemną relaksującą rzeczą. Odpowiedz Link Zgłoś