Dodaj do ulubionych

film na zimę...

02.12.10, 15:03
zmęczona po walce ze śniegiem i chamstwem na drodze wróciłam wreszcie do domu, mam w planach samotny wieczór i mam wielką ochotę na winko i dobry film. podrzućcie pomysły na coś ciepłego, optymistycznego i z dużą ilością słońca:)
Obserwuj wątek
    • tygrysio_misio Re: film na zimę... 02.12.10, 15:05
      słoneczny patrol?
      • hejka11 Re: film na zimę... 02.12.10, 15:13
        :D
      • annjen Re: film na zimę... 02.12.10, 16:22
        zakładam, że radzisz mi w dobrej wierze, bo sama to oglądasz:)

        ponieważ:
        moja mantra na dziś: nie dam się wkurzyć... nie dam się wkurzyć... ludzie są życzliwi i chętni do pomocy:)
        • annjen Re: film na zimę... 02.12.10, 16:25
          dodam, że chciałam obejrzeć Listy do Julii, ale gdy chciało mi pobrać z karty 42 zł za miesięczny abonament wartości 9,90 to odpuściłam:) i dalej powtarzam moją mantrę:) w najgorszym wypadku wyciągnę coś, co widziałam milion razy...
          • simply_z Re: film na zimę... 02.12.10, 16:48
            listy do Julii są troche nudnawe ,zbyt przeslodzona komedia .
    • jan_hus_na_stosie :> 02.12.10, 16:32
      mi ten się podoba, zawsze może być gorzej ;)

      www.youtube.com/watch?v=WrKV0tYyWFE&t=7m42s
      • 0ffka Re: :> 05.12.10, 12:04
        Janie! ;] Dlaczego mężczyźni to robią... ?
    • hotally Re: film na zimę... 02.12.10, 16:38
      zrob sobie wczesniej święta i obejrzyj Kevina, albo Grizłoldów :D
    • eat.clitoristwood Re: film na zimę... 02.12.10, 16:54
      Wielka Majówka
      • jan_hus_na_stosie Re: film na zimę... 02.12.10, 17:19
        9
    • jan_hus_na_stosie Re: film na zimę... 02.12.10, 16:59
      zamiast oglądać film posłuchaj sobie czegoś miłego dla ucha :)

      www.youtube.com/watch?v=_Y-suQWFOfg
    • minasz Blue Crush 02.12.10, 18:10

    • alienka20 Re: film na zimę... 02.12.10, 22:53
      Star Dust
    • six_a Re: film na zimę... 02.12.10, 23:19
      na tę pogodę to się nadaje np. to:

      www.filmweb.pl/film/Burza+lodowa-1997-10474
      fajna obsada i całkiem całkiem się ogląda. ale optymistyczny to on nie jest.
      • 0ffka Re: film na zimę... 05.12.10, 12:12
        Świetny film ale dołujący... Też polecam.
    • brzydal-is-me Re: film na zimę... 03.12.10, 11:23
      Wschód Słońca - wzruszająca, piękna historia - w sam raz do wina i ciepła.
      • annjen Re: film na zimę... 03.12.10, 11:50
        dziś poszukam:)
    • damka9 Vicky Cristina Barcelona n/t 03.12.10, 11:25
      • annjen Re: Vicky Cristina Barcelona n/t 03.12.10, 11:50
        oglądałam zeszłej zimy, faktycznie super:)
        • nstemi Re: Vicky Cristina Barcelona n/t 03.12.10, 21:08
          To jeśli już jesteśmy przy Allenie: może "Whatever works". Polski tytuł jest lekko odjechany, to chyba było "Co nas kręci, co nas podnieca". Polecam!
    • nstemi Mamma Mia 03.12.10, 21:05
      Ciepło, słonecznie i optymistycznie.
      • annjen Re: Mamma Mia 03.12.10, 21:37
        uwielbiam, ale znam już na pamięć:)
        • nstemi Re: Mamma Mia 03.12.10, 21:52
          I to jest właśnie problem z tym filmem:-) Ale tak mi jeszcze przyszło do głowy z gatunku "lekkie, łatwe i przyjemne i w miłych okolicznościach natury". To jest "Dobry Rok" z Russelem Crowe. Nie jest to jakieś arcydzieło ale bardzo sympatyczne i optymistyczne. I we francuskiej winnicy...
    • takjakmam Re: film na zimę... 04.12.10, 18:28
      Oczywiście "Pod słońcem Toskanii" o ile jeszcze nie widziałaś :)
      Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
    • sid.leniwiec Re: film na zimę... 04.12.10, 18:30
      Ja dobijam się oglądając serial CSI Miami, a przynajmniej te sceny, gdy są widoki palm i plaż z lotu ptaka.:/
    • soft-on-line Re: film na zimę... 04.12.10, 18:31
      "Conversation with other women"
    • infinity51 Re: film na zimę... 05.12.10, 14:31
      wspomniane wyzej "Pod sloncem Toskanii" - cudowny, optymistyczny film, polecam!
    • rzeka.chaosu Re: film na zimę... 05.12.10, 19:19
      Oczywiście Kewin sam w domu. ;P Pierwsza część. ;P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka