annjen
02.12.10, 15:03
zmęczona po walce ze śniegiem i chamstwem na drodze wróciłam wreszcie do domu, mam w planach samotny wieczór i mam wielką ochotę na winko i dobry film. podrzućcie pomysły na coś ciepłego, optymistycznego i z dużą ilością słońca:)