Dodaj do ulubionych

Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum...

21.04.04, 19:57
Obserwuj wątek
    • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 20:00
      przepraszam, za wczesnie wyslalam, pytanie brzmi: jakie osoby z tego forum
      dzialaja Wam na nerwy/psuja krew/draznia Was (i czym konkretnie). Za chwilke
      umieszcze swoje typy.
    • gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 20:12
      Witaj, jesli ktos dziala mi na nerwy, np. jest wulgarny, to umieszczam go na
      liscie nieprzyjaciol i wiecej nie widze postow od niego.
      Problem polega na tym, ze na tej liscie nie mozna umiescic gosci.
      I nie moge na niej umiescic prowokatora - czlowieka podpisujacego sie jako
      Gosc: Rocco (czy jakos tak).
    • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 20:16
      Moje typy:

      -niejaka Triss Merigold - na poczatku wydawala mi sie dosc sensowna osoba z
      rozsadnymi pogladami, ale ostatnio odbieram ja jako bardzo zarozumiala i
      przeswiadczona o wlasnej nieomylnosci; nie lubie takich upierdliwych bab, ktore
      zwracaja ludziom uwage na ulicy, we wszystko sie wpieprzaja, zlosliwie
      komentuja cudze watki i sa przekonane o swojej nieomylnosci i madrosci zyciowej
      (tak nawiasem mowiac jak ktos ma fajne zycie, to raczej nie spedza az tyle
      czasu w necie na forum)

      -Tralalumpek chociaz trudno mi sprecyzowac dlaczego, ale jest cos irytujacego w
      jej postach i nicku

      Na razie to tyle.
      Pozdrawiam wiosennie i zachecam do wypowiedzi.
      • gaz.gaz.gaz.na.ulicach To, co robisz... 21.04.04, 20:21
        Jesli moge cos powiedziec, to to, co robisz wydaje mi sie zwyklym plotkarstwem,
        aktem zemsty, obmawianiem kogos. Teraz te osoby moga Ci odbic pileczke i
        zacznie sie obrzucanie epitetami a to na pewno nie poprawi atmosfery tego
        forum.
      • gaz.gaz.gaz.na.ulicach I jeszcze jedno... 21.04.04, 20:25
        Czy chcialabys aby ktos stworzyl watek: nie lubie ann9, trudno mi sprecyzowac
        dlaczego, ale jest cos irytujacego w jej postach i nicku.
        Przeciez to niepowazne.
        Nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy Cie zadowola, zawsze bedzie ktos irytujacy.
        Ale to nie powod by tworzyc liste tych osob.
      • sekserka moj typ: ann9 22.04.04, 08:58
        uzasadnienie: za to, że krytykuje czynną, społeczną postawę TrissMerigold. te
        krytykę odbieram rowniez bardzo do siebie, bo jestem w realu podobna do Triss:
        obchodzi mnie to, co dzieje sie wokól, szczegolnie jesli dzieje sie komus
        krzywda lub widze przejawy agresji czy wandalizmu, reaguje bez ogladania się na
        niebezpieczne czętso dla mnie skutki reagowania.
        dorzuc wiec sobie jesszce do list Sekserke.
        jako Sekserka dokonalam podzialu ludzi na forum : na normalnych i
        nienormalnych.
    • triss_merigold6 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 20:21
      Palant dowolnej płci, który założył/ła dwa wątki na mojego nicka.
      Co do komentowania cudzego życia: jestem złośliwa, obcesowa i aspołeczna, nie
      mam zamiaru się zmieniać. Jesli ktoś zamieszcza post na publicznym forum musi
      liczyć się z komentarzem, niekoniecznie przychylnym czy słodkim.
      • Gość: chochlik ty sie tu laska nie wymandzrzaj IP: *.toya.net.pl 21.04.04, 20:30
        usadz swoje wieksze coraz bardziej dusko na fotelu, nalej se lemeczke wina i
        poczytaj ksiazke, bo tak sie zachowuje kobieta z klasa, a nie siedzi jak
        przekupa i maglara w internecie. a jak nie chcesz byc z klasa to zrob swojemu
        chlopu cos dobrego do jedzenia, chociarz watpie czy potrafisz nie przypalic mleka.
      • moniorek1 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 21:02
        Widzisz ann tylko takie tepe pipy jak ty nie umieja docenic rad madrzejszych od
        siebie osob. Ty lepiej uwazniej czytaj co pisze triss i wyciagaj wnioski moga
        ci sie kiedys przydac.
        Co do trampulka widac masz inne poczucie humoru niz ona.
        • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 22:09
          ale kolezanka blysnela intelektem i kultura; do mojej listy dopisuje moniorka1
          alias tepa pipa.
        • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 22:11
          i tylko takie tepe pipy jak ty nie umiejaczytac/pisac - o trampulku nie bylo
          ani slowa debilko.
      • Gość: baf Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.04, 10:16
        Szczerze mówiąc - to mi się własnie w Tobie podoba... Kiedy człowiek dojrzewa,
        wie, co powinien zmienić, a czego nie - choćby chcieli tego wszyscy wokół.
        Pozdrawiam
    • kaszmira Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 21:20
      A nie lepiej by było założyć wątek "Godzina szczerości-jakie osoby z tego forum
      sa przez Was najbardziej lubiane"????? A tak tylko psuje się atmosferę forum i
      robi się nieprzyjemnie. Nigdy nie będzie tak, że każdy będzie każdego lubił,
      ale to nie jest powód, aby drzeć koty i obrzucać się epitetami. Ten wątek jest
      nieporzebny. Jeśli kogoś nie lubisz, to wpisujesz go na listę nieprzyjaciół i
      problem z głowy. Nie prowokuj do kłótni i nie rób niepotrzebnego zamieszania.
      Poza tym co to da, że napiszę, że nie lubię tego, owego i tamtego? Możesz mi to
      wytłumaczyć? Bo nie za bardzo to rozumię.

      Pozdrawiam
      • aska39 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 21:31
        myslalam nad tym co tu sie ostatnio wyprawia, i nie jestem pewna, ale to moga
        byc mezczyzni w odwecie za to jak zostali "wygonieni" z FM .
        Pamietacie? Teraz tam sa same kobiety....moze to jest odwet?
        Co o tym myslicie?

        pzdr.
        • conveyor Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 26.04.04, 15:59
          Nikt nikogo nie wygonil, nie dalo sie swobodnie pisac to powstalo nowe forum, jak w sygnaturce. Nikogo z FPM nie obchodzi zadna zemsta na kimkolwiek. A baby niech siedza na starym...

          ------------------
          Forum bez cenzury
          Prawdziwy Mężczyzna
      • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 22:13
        Moge Ci to wytlumaczyc. Bede zakladac takie watki, jakie tylko bede miala
        ochote. Zakladanie watka na te,mat osob, ktore sie lubi uwazam za nudne
        slodzenie sobie nawzajem, a tak jest ciekawiej i cos sie dzieje. Wymiana
        pogladow.
    • Gość: sekserka Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 21:42
      number one:reniatoja
      number two:kaszmia
      number three:rocco

      DZEKUJE I ZYCZE MILEGO DNIA
      • Gość: SEKSERKA Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 21:43
        SORKA:KASZMIRRRRRRRRA
      • sekserka moj drugi typ: Sekserka nielogowana 22.04.04, 09:00
        jesli kanalio nie przestaniesz podszywac sie pod moj nick (ja wieczorami nie
        pisze, bo mam lepsze rzeczy dp roboty) to ci tak umile zycie na forum, ze
        znikniesz stąd na zawsze, albo przynajmniej bedziesz pisala zalogowana.
    • Gość: sekserka [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 21:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • reniatoja popłuczyno 21.04.04, 23:13
        Załóż sobie watek Kto mnie lubi kochani. Bedziesz miała duzo wpisów.

        A następny - kto teskni za pajdą (to nie ja byłam pajda). Tez bedziesz miala
        duzo wpisow.

        Cwela i lachomaciara - coz jeszcze wymyslisz w tej swojej gloweczce blond? Masz
        coraz bujniejsza wyobraznie w tworzeniu neologizmow.

        Loguj sie .

        I won ode mnie Ewo.
      • kaszmira Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 22.04.04, 12:30
        Zdz**a? Czyli mam rozumieć zdzira, tak? No cóż, jeżeli myślisz, że uraziłaś
        mnie tym prymitywnym epitetem, to się bardzo mylisz. Ale zanim napiszesz na
        kogoś coś obraźliwego, może warto spojrzeć na siebie trochę krytycznym wzrokiem
        (co już ci kiedyś pisałam)?Bo z tego co zauważyłam wszyscy są beznadziejni a ty
        jedna wspaniała. Rozumiem, że masz potrzebę bycia popularną postacią, szkoda
        tylko, że pokazujesz się tej mało efektownej i dobrej strony. Takimi wpisami
        jak twoje Sekserko(co tyczy się również autorki wątku)pokazujesz jaka jesteś
        zakompleksiona i samotna. Żal mi cię, naprawdę.
    • 18lipiec A ja lubie Triss ! 21.04.04, 22:13
      to najbardziej konkretna babka na tym forum!
      • Gość: sekserka Re: A ja lubie Triss ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 22:17
        mowilismy o tym kogo nie lubimy. Kaszmira dala glupi pomysl, nie sluchaj jej.
        Ona jest glupia.
        • ann9 Re: A ja lubie Triss ! 21.04.04, 22:24
          Sluszna uwaga, sekserko! Jako zalozycielka watku calkowicie sie z Toba zgadzam -
          wypowiedz obywateki 18lipiec jest nie na temat i psuje atmosfere tego watku.
          Kolezanka Kaszmira moze sobie zalozyc wlasny watek i tam pisac kogo lubi.
          • moniorek1 [...] 21.04.04, 22:28
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Rocco a wiec,Pajda,Tralalump,Triss,Moniorek,sa w 1 kole. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 22:33
            Pajda , bo najbardziej glupia , Triss , bo to zarozumiala paniusia co wszysto
            wie najlepiej i ma sie za lepsza od innych , bo mysli sobie ze jest chyba tu
            jedyna wyksztalcona i to jej daje prawo miec sie za lepsza od innych , moze to
            nowa arystokracja :)) Moniorek i Tralalumpek bo sa zlosliwe.
            • ann9 Re: a wiec,Pajda,Tralalump,Triss,Moniorek,sa w 1 21.04.04, 22:39
              Moniorek to ma zespol napiecia przedmiesiaczkowego chyba, ale nie bedziemy
              znizac sie do jej poziomu i rzucac miesem, zeby nie psuc atmosfery na forum ;).
    • tralalumpek Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 21.04.04, 22:27
      Zainteresowal mnie ten twoj bezinteresowny wpis na moj temat na tyle ze
      podgladnelam twoje wpisy na innych forach i nawet sie nie potrafie przez
      sekunde wkurzyc na ciebie, sorry
    • Gość: Rocco ale najlepsza to byla Joanna od aniolow :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 22:36
      tylko jej juz tu nie ma , chyba , Pajdy tez nie widze ostatnio
    • Gość: hot_dog Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.crowley.pl 21.04.04, 23:35
      To chyba wiosenne osłabienie tak wplywa na autorkę wątku (i niektorych
      postów).Do tej pory pisywała zupelnie rozsądnie.A może to skutki pobytu w
      salonie usługowym pod zazwą "magiel"?
      Uwaga! Jako dog i do tego hot nie używam kagańca!!
    • Gość: Mondej do Ann9 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.04.04, 08:50
      Wieszając wątki, w których podszywasz się pod Triss oraz napastliwie i
      niesmacznie ją atakując osiągasz zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego. Po
      pierwsze ludzie mają skłonność do stawania w obronie atakowanego, więc
      przysparzasz Triss sympatii, po drugie w ten sposób pracujesz nad wiekszą
      popularnością jej nicka, dzięki czemu utwierdzasz Triss w mniemaniu o własnej
      wyjątkowości. Chyba nie tego chciałaś? A przy okazji możesz sobie załatwić
      bana. No i jeszcze jedno anonimowość w necie często wyzwala straszliwe
      chamstwo, ale warto pamiętać, że ta anonimowość może okazać się pozorna.
      • gusiulek Re: do Ann9 22.04.04, 13:02
        ludzie!!!!!o co wam chodzi???nie macie poważniejszych problemów niż obrażanie
        się na forum???jestem tu od niedawna i byłam zachwycona,że wreszcie znalazłam
        miejsce w którym można się pożlić,pochwalić uzyskując w miarę obiektywną pomoc
        zwykłych ludzi.najwidoczniej się pomyliłam.jeśli kogoś nie lubicie to po co
        czytacie jego wątki???po to żeby dokuczyć???użyć czaru złośliwości????sami
        ocencie po co tu siedzicie i czego oczekujecie od tego forum???????????????
    • ann9 Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 26.04.04, 12:35
      Do listy dopisuje Soczewice - powody chyba oczywiste, jesli ktos w ostatnich
      dniach sledzil wpisy na forum.
      • Gość: sekserka Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 13:02
        Ja dopisuję ANN9
    • Gość: kohol Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum IP: *.crowley.pl 26.04.04, 14:39
      W zasadzie nikt szczególnie nie działa mi tu na nerwy.
      Może dlatego, że nie mieszam się w jakies rozgrywki personalne.
      • undyna Re: Godzina szczerosci - jakie osoby z tego forum 26.04.04, 14:54
        A może dlatego, że niejaka Kohol nie jest małostkowa:))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka