i-kongo
12.06.11, 22:02
being single:)
Tak sobie stwierdziłam. W kazdym zwiazku czuje sie nieszczesliwa, zawsze cos jest nie tak. Jak sie jest wolnym jest tyle perspektyw, kazdy chłopak wolny mozna tu tego, tu tamtego podrywac. Mozna isc na impreze wypić % i bawić sie z kazdym. Przeraza mnie przyszłość i trwanie przy jednym mezczyznie do konca zycia. Z jedeej strony chiałabym być ustatkowana, miec rodzinę, zycie rodzinne z drugiej strony mnie to przeraza czy sie odnajde kiedyś w tym wszystkim. Singielki lubicie byc singielkami?:D