18.05.05, 01:17
Jestem po konsumpcji Dragona z LP, weszło mi całkiem możliwie. Szczyt smaku to
nie jest, ale za 1,59 nie wymagałbym nic bardziej wykwintnego.
Obserwuj wątek
    • fnoll Re: Piwo 23.05.05, 23:52
      odkąd pojawił się na rynku Harnaś (1,90 plus butelka w sklepiku dwa kroki ode
      mnie, który nie jest dyskontem) coraz częściej leję dosłownie i za
      przeproszeniem na tanie browary smile choć takim TAB'em z Tesco nie pogardzę, ale
      te najtańsze, które serwują w Albercie, Plusie czy Lidlu - nie robią dobrze
      przy częstszym spożyciu

co do Harnasia - tylko w butelce! w puszce - syf; nie dziwi to wiedząc, że piwo
      do puszki przyrządza się w zupełnie inny sposób dodając więcej chemikaliów, ale
      zwykle nie ma aż takich różnic w smaku jak w przypadku Harnasia

tak przy okazji podzielę się innym całkiem rozsądnym cenowo piwnym odkryciem
      ostatnich miesięcy - dla lubiących mocne: Wojak Wszechmocne - pachnie piwem! smile
    • lachien Re: Piwo 24.05.05, 13:53
      Polecam Championowski Donner Strong. Moc 6,8% w przybliżeniu, bo puszki nie mam
      przed sobą. Cena 1.67. Smak - jak na piwo w tej cenie pyszne. Pozdrawiam.
        • frida2 Re: Piwo 11.06.05, 15:44
          W kwestii piw wypowiedzieć się nie mogę gdyż w gębie ich nie miałam nigdy smile Ale skoro ten dragon nienajgorszy to spróbuję jeśli oczywiście otworzą Lider Price'a u nas.
      • zoraz Re: Piwo 02.07.06, 12:42
        a mnie tam smakuje. W sumie to jedyny wynalazek piwny, który mi smakuje.
        Natomiast tzw. piwa markowe też potrafią byc szajsowne, mnie się zdarza ło kupić na "promocji" w TESCO i to parokrotnie różne marki piwa znacznie odbiegające smakiem od tego czego oczekiwałam. Poza tym bywają za mocno gazowane, przynajmniej na mój gust, i przy tym, albo dla tego kwaśne sad.
    • bbastek13 Re: Piwo 11.06.05, 16:12

pamiętam jak kilka lat temu był Dragon w Geant, jeszcze jak chyba nie
      było "marki" leader price, było to naprawdę dobre piwo i tak samo tanie.
      • smiley4u Re: Piwo 15.06.05, 21:11
        wiekszosc tych tanich piw produkuje browar w glubczycach - taka sama jakosc
        tylko nazwa inna. ostatnio postanowilem sprobowac wszystkich z lidla i
        biedronki (sa tez w polo markecie). wprost fatalne graffen walder i finkbrau,
        podobnie jego odpowiednik z biedronki (zapomnialem nazwy). po prostu musialem
        kupic normalne piwo zeby sie odtruc sad
        w albercie jest jeszcze dit (dobre-i-tanie) ale picie go to juz totalny upadek,
        szczegolnie w wersji mocne.
        • matysia_k Re: Piwo 16.06.05, 21:51
          Absolutie strzezcie sie piwa o nazwie Karpackie.. co prawda nie wiem gdzie go
          kumple kupili ale sponiewierało strasznie bo ma 9%. Koszmar.. bol głowy nie do
          zniesienia a ja osobiscie do tego sie jeszce porzygałam(1 piwo)...
          • batafuko Re: Piwo 16.06.05, 23:26
            Ludzie! Co wy pijecie?! Jakieś dragony, karpackie i takie tam.Nie szkoda wam
            zdrowia.Jak lubicie piwo to się trochę wysilcie. Nie ilośc tylko jakość. Co
            można otrzymać w zamian za złoty coś tam?
            • sloggi Re: Piwo 16.06.05, 23:33
              batafuko napisała:

> Ludzie! Co wy pijecie?! Jakieś dragony, karpackie i takie tam.Nie szkoda wam
              > zdrowia.Jak lubicie piwo to się trochę wysilcie. Nie ilośc tylko jakość. Co
              > można otrzymać w zamian za złoty coś tam?

Forum jest o dyskontach, zatem piszemy o dostepnych tam trunkach smile
              A kolega co pija?
      • matysia_k Re: Piwo 26.06.05, 02:57
        Ale muszę z niepokojem stwierdzic ze Lech zszedł na psy.. Jak sie jakis czas
        temu pojawił w zielonej butlece (jaaaakis czas temu) to bylo moje ulubione
        piwko bo mialo fajniusi chmielowy swiezy smaczek.. a teraz.. szkoda gadac.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka