Dodaj do ulubionych

born this way

24.09.11, 20:16
Tak właśnie oglądam sobie ten teledysk Lady Gaga i dochodzę do wniosku że niezłe ciało ma. A wy?
Obserwuj wątek
    • kitek_maly Re: born this way 24.09.11, 20:22
      Ja też mam niezłe.
      Aczkolwiek zawsze może być lepiej.
    • salma75 Re: born this way 24.09.11, 20:28
      tanebo napisał:

      > A wy?

      A dziękuję, nie jest źle, nie mam na co narzekać :).
      • agatullla Re: born this way 24.09.11, 20:58
        Mam lepsze!!!!! =D
        • gyubal_wahazar Re: born this way 24.09.11, 21:36
          Na słowo mam Ci uwierzyć ?
    • pyskata.1 Re: born this way 24.09.11, 21:02
      tanebo napisał:

      > Tak właśnie oglądam sobie ten teledysk Lady Gaga i dochodzę do wniosku że niezł
      > e ciało ma. A wy?

      Tez mam niezle :)
      • zetka50 Re: born this way 24.09.11, 21:04
        ja tez, ja też no i się nie garbię :)))
    • lolcia-olcia Re: born this way 24.09.11, 21:02
      co ? czy mam niezłe ciało? a może czy oglądam teledysk?
      • tanebo Re: born this way 24.09.11, 21:17
        Pierwsza która zadała to pytanie. Raczej co sądzicie o jej ciele.
    • rozczochrany_jelonek Re: born this way 24.09.11, 21:07
      twarz ma taką sobie ale resztę ma lepszą niż ja ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka