Dodaj do ulubionych

dieta atkinsa

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 13:50
czy ktoś z was stosował jakie rezultaty?
Obserwuj wątek
    • zlewozmywak1 Re: dieta atkinsa 15.06.04, 13:52
      Ja stosuje od roku. Świetne rezultaty.
    • Gość: on Re: dieta atkinsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 13:52
      trzeba mniej zreć zima
    • owca polecam artykuł 15.06.04, 13:59

      myślę,ze wartoprzeczytać:
      www.wprost.pl/ar/?O=50717&WS=1

      pozdrawiam
      owca

      _,,,٢ة إ ة٦,,,_
      • Gość: JA Zdaje sie ze pytanie bylo kto stosowal a nie .... IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 14:16
        Zdaje sie ze pytanie bylo kto stosowal a nie kto wyczytal. Ludzie rozne rzeczy
        pisuja a niektore artykuly sa poprostu tendencyjne.
        • owca Re: Zdaje sie ze pytanie bylo kto stosowal a nie 15.06.04, 14:20

          w artykule przytoczone są wyniki najnowszych badań na ten temat
          wydaje mi się, że dobrze o tym przeczytać
          a czy artykuł jest tendencyjny, czy nie - nie mnie o tym przesądzać
          nawet jeżeli jest w nim 10% prawdy to warte jest to zastanowienia

          pozdrawiam
          owca

          _,,,٢ة إ ة٦,,,_
          • Gość: obierzyna Re: Zdaje sie ze pytanie bylo kto stosowal a nie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 14:22
            piszesz owco niczym admin...
    • Gość: Ja Re: dieta atkinsa IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 14:26
      Sprawa jest prosta. Jesli jesz zle organizm sie broni, spowalnia metabolizm i
      zaczyna magazynowac tluszcz.
      Proponuje zajzec na sportowe forum dyskusyjne www.sfd.pl w dzialach fitnes i
      odzywianie. Przytlaczajaca wiekszosc diet tam stosowanych polega nie na braku
      odzywainia a na prawidlowym odzywianiu. Czyli tak jak w diecie atkinsona
      pozbawionej weglowodanow, ale ... nie koniecznie super bogatej w tluszcze.
      Wazne by organizm nie oczuwal niedoborow skladnikow odrzywczych czyli duzo
      bialka (ktore wzmaga metabolizm) no i troche tluszczy tez.
      Proponuje poczytac wiecej na tym forum.
      A jak ktos chce zmusic swoj organizm do obrony przed glodem i magazynowania
      tluszczow za wszelka cene to prosze bardzo.
    • lukrecja8 Re: dieta atkinsa 15.06.04, 14:38
      Mój szwagier schudł 30 kg, w krótkim czasie i trzyma linię pół roku jak na
      razie. Ale ja uważam, że ta dieta jest megaszkodliwa.
      • Gość: JA Re: dieta atkinsa IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 14:41
        A 30 kilogramowa nadwaga to szkodliwa nie jest wcale?
        • Gość: ona Re: dieta atkinsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 14:49
          a co z sercem cholesterolem itp.
          • Gość: Ja Re: dieta atkinsa IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 14:53
            Daltego powinno jesc sie normalnie. To co zwykle tyle ze bez weglowodanow (zero
            chleba, ziemniakow, ryzu, makaronow, ciasteczek i innych, a zastapic to
            wazywami w pewnej ilosci. Po tygodniu da sie przyzwyczaic.
        • lukrecja8 Re: dieta atkinsa 15.06.04, 14:52
          jest, w rzeczy samej, ja bym się jej pozbyła w inny sposób (a dokładniej nie
          dopuściłabym do niej). to co zrobił szwagier, to jego sprawa, ja tylko
          przytaczam fakt + opinię.
          • Gość: JA Re: dieta atkinsa IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 14:57
            Kolejna opinia z cyklu: "Ja uwazam"
            Podejzewam ze autorce watku chodzilo o odpowiedzi typu: Trafilem przez to do
            szpitala, mojego znajomego dobrego wywiezli, sasiad ktory to stosowal umarl.
            A jak narazie mamy jedynie kilka przykladow na wlasnej skorze ze dieta zadziala
            (razem z twoim szwagrem), no i kilka "opini" i artykolow ze jest szkodliwa,a a
            ani jednego na wlasnej skorze przykaldu.
            • Gość: ona Re: dieta atkinsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 15:00
              to co robisz aby była najbardziej skuteczna
              • Gość: Ja Re: dieta atkinsa IP: *.saint / 195.117.38.* 15.06.04, 15:07
                Jak najmniej weglowodanow i ... ruch zawsze sie przydaje.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka