gr.eenka 09.03.13, 09:31 żonkili wyglądałam, bazie zrywałam a dziś białość wielka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
triismegistos Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:05 U mnie dość ponuro, ale zadnej białości nie zaobserwowałam. Ach, kiedyż będzie wiecej swiatła? Odpowiedz Link Zgłoś
mojemieszkanie24 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 09:58 U mnie słońce za oknem i zieleń :) Gdzie ty masz tę białość ? Nad morzem pięknie Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:05 no w nocy zasypało wszystko, ale słońce świeci Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:14 u mnie śnieg jest :( juz odsniezylam podjazd i auto. mam nadzieje ze do poniedziałku wszystko sie roztopi. a mialam myc okna! Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:21 no przeciez byl ( wielki zon kill) nie widzisz jaki czysty swiat? Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:18 jeśli chodzi o powiązanie śniegu z czystością no tośnieg jest raczej w tymprzypadku maskownicą:) Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:23 przynajmniej zrobiłam wiosenny porządek w szafie :D to tak jakby wiosna już była Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:33 lepiej byś jakąś książkę poczytała i poprawiła statystyki :) wiadomosci.onet.pl/nauka/ponad-polowa-polakow-nie-przeczytala-w-2012-roku-a,1,5440044,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:50 bosze, no toć ja ciągle coś czytam forum czytam :D jakieś materiały czytam, jedną mądrą książkę w pdf - męczę strasznie :) ale jak wziełam taką papierową książkę do ręki - to usnełam :) przepraszam chyba nie podnisę statystyki Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 12:26 ja podniosę :) czytam 1 książkę tygodniowo, bez tego nie wyobrazam sobie wanny oraz chwili przed zasnieciem. i tylko papierowe. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 12:29 wielkafuria napisał(a): > ja podniosę :) czytam 1 książkę tygodniowo, bez tego nie wyobrazam sobie wanny > oraz chwili przed zasnieciem. i tylko papierowe. Czytasz papierowe książki w wannie? Nigdy nie wypadła Ci z rąk? :D Odpowiedz Link Zgłoś
nobezkitu Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 14:35 a ty jasio co ostatnio przeczytales? Odpowiedz Link Zgłoś
piataziuta Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:28 moja koleżanka na fejsie powiedziała że nie będzie wiosny do maja ona fszystko zawsze wie Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:33 piataziuta napisała: > moja koleżanka na fejsie powiedziała że nie będzie wiosny do maja > ona fszystko zawsze wie gupia ona jest Odpowiedz Link Zgłoś
light_in_august Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:38 Brzydko, ponuro i zimno, fuuuj. Najgorzej jak jest parę ciepłych dni i człek się już psychicznie nastawi na wiosnę... no ale to wszak dopiero początek marca :/ Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 ;) 09.03.13, 11:42 Skaldowie - Wszystko kwitnie wkoło(Wiosna) Odpowiedz Link Zgłoś
nobezkitu Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 14:37 u mnie juz jest wiosna, 12 stopni, jakas wieksza kasa wplynela Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:00 greenka, jesli to moze cie pocieszyc, to u nas tez zapowiadaja snieg i minusowe temperatury. I to w poniedzialek gdy koniecznie musze jechac do Dunkierki :/ Chyba pojade pociagiem , bo we Francji 2 cm sniegu to katastrofa. Szczegolnie tu, na polnocy. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:11 Nie moge! mam rdv w poniedzialek i to wazne! Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:54 rdv to skrot rendez vous. W polskim to tylko randka zakochanych; tu randkuje sie z administracja, lekarzami, przyjaciolmi i kumplami itp., bo kazde spotkanie to rendez vous (doslownie: udajcie sie tam). No i zycie jest piekne, bo czlowiek wciaz randkuje i randkuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 16:12 aż mi chęci narobiłaś, chyba też umówię się na jakąś randkę albo przynajmniej na koleżeńskie spotkanie Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 16:41 jasiu, z dentysta takze mozesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:20 serce, uspokój się. nie bądź ja większość stereotypowa, naiwna do bólu, ze ci w pierwszej dekadzie marca wiosna się rozgości. odpowiedz na pytanie, kiedy liście wchodzą na drzewa. przecież to u nas dopiero po Wielkanocy i nigdy inaczej nie było. mamy ciągle ZIMĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:11 zima to może być również stanu umysłu i u niektórych trwa wiecznie Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:48 jan_hus_na_stosie2 napisał: > zima to może być również stanu umysłu i u niektórych trwa wiecznie > ale tam!, jak ładnie zabrzmiało to serce, uspokój się ... tak jakby mówił do mnie ktoś wiekowo starszy :) co do rozglądania się, no owszem - nie mogłam uwierzyć, śniegu nie ma , słońce świeci , no to te żonkile powinny wyłazić. Zima, no zima jest Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:21 wiekowo starszy? dlaczego? rzekłabym kochający :p Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:44 nie wiem czy kochający ale zabrzmiało tak dobrotliwie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:47 ja bym chciała aby facet mówił do mnie raz po raz serce Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:49 mila2712 napisała: > ja bym chciała aby facet mówił do mnie raz po raz serce > aż przeczytałam ponownie brzmi to dobrotliwie , nawet bardzo dobrotliwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:51 tak od kolegi z forum to tak ale tak od kochającego faceta ? Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:59 mila2712 napisała: > tak od kolegi z forum to tak > ale tak od kochającego faceta ? jak od kochającego faceta - to dobrotliwie nie, no słodkie to serce :) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:53 bo Ty jesteś serce a on jest rozum ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:57 ha ha ha ha ha ha ha ha 10/10 Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:32 Spokojnie........ nadejdzie :) a u mnie szaro pochmurno i wietrznie Odpowiedz Link Zgłoś
kino.mockba Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:52 Bez przesady. W Warszawie o 6 rano jak wstałam, to ulica przed domem była biała, ale teraz jak jechałam, to nawet ulice ostatnie w kolejności odśnieżania były czarne. Nawet drogi dla rowerów, a tego się z zasady nie odśnieża. Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 17:00 poniewaz wlasnie dostarczono mi piekne nowe nartki, to w zwiazq z tym Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 11:18 a śnieg syypie! aż nic nie widać :( Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka znowu śnieg sypie 12.03.13, 13:39 a jak jest ciepło, tylko łazić po dworze :D Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:49 U mnie zasypało, zawiało i zmroziło - koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:53 wnosze oficjalny sprzeciw i oglaszam protest na pejsbóku. Nie moze byc tak, by snieg sypal wszedzie tam gdzie go nie potrzeba a nie sypal tam gdzie jest potrzebny. Łunia musi jakas kare wymyslic i wdrozyc odpowiednie postepowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:57 Sprzeciw przyjęty :) Chętnie oddam trochę śniegu ( wzorem piasku z Łeby ) Nie ma jak nowych nart wypróbować ? Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:07 Jak? Nowe narty na starym sniegu? Przeciez to nieuchodzi dobrodziejko, no nieuchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:13 Dobrodziejka się nie zna - na nizinach mieszka ;) A Dobrodziej to Góral ? Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:24 zaraz od gorali bedo wyzywac czlowieka /: Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:27 soulshuntr napisał(a): > zaraz od gorali bedo wyzywac czlowieka /: hahahahahahaha a powiadają że górale to fajne chłopaki ? Ślązak ? Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio gorale? 11.03.13, 22:38 mila2712 napisała: a powiadają że górale to fajne chłopaki ? do wypitki do wybitki. ale do kochania - to zerowa. PS. Slunzakiem nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
coffei.na Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:32 chyba idzie wiosna...bo niektórzy dostali kociokwiku bądź w taki czy inny niezrównoważony sposób przezywają przesilenie.. damn! Odpowiedz Link Zgłoś
nie.mam.20 Re: no i gdzie ta wiosna? 12.03.13, 00:57 obracasz sie w nieodpowiednim towarzystwie, kto to slyszal - w kociokwiku? :( poradzisz sobie? Odpowiedz Link Zgłoś
coffei.na give me a hand..dude :P 12.03.13, 10:50 > obracasz sie w nieodpowiednim towarzystwie, kto to slyszal - w kociokwiku? :( > poradzisz sobie? już ustaliłyśmy z Polli,ze mamy dość..hmm psycholi :P z racji tego,ze porównujemy innych mężczyzn z Tobą-cóż..blado..bladziuteńko.. a..ten..tego...syn vel wielka ryba też będzie?? Odpowiedz Link Zgłoś