Dodaj do ulubionych

no i gdzie ta wiosna?

09.03.13, 09:31
żonkili wyglądałam, bazie zrywałam
a dziś białość wielka
Obserwuj wątek
    • triismegistos Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 09:44
      Białość masz za oknem?
      • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 09:57
        tak jest! Białość Wielka :D
        • triismegistos Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:05
          U mnie dość ponuro, ale zadnej białości nie zaobserwowałam. Ach, kiedyż będzie wiecej swiatła?
      • mojemieszkanie24 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 09:58
        U mnie słońce za oknem i zieleń :) Gdzie ty masz tę białość ? Nad morzem pięknie
        • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:05
          no w nocy zasypało wszystko, ale słońce świeci
          • wielkafuria Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:14
            u mnie śnieg jest :( juz odsniezylam podjazd i auto.
            mam nadzieje ze do poniedziałku wszystko sie roztopi.
            a mialam myc okna!
    • kalllka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 10:21
      no przeciez byl ( wielki zon kill) nie widzisz jaki czysty swiat?
      • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:18
        jeśli chodzi o powiązanie śniegu z czystością no tośnieg jest raczej w tymprzypadku maskownicą:)
    • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:23
      przynajmniej zrobiłam wiosenny porządek w szafie :D
      to tak jakby wiosna już była
      • jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:33
        lepiej byś jakąś książkę poczytała i poprawiła statystyki :)
        wiadomosci.onet.pl/nauka/ponad-polowa-polakow-nie-przeczytala-w-2012-roku-a,1,5440044,wiadomosc.html
        • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:50
          bosze, no toć ja ciągle coś czytam
          forum czytam :D
          jakieś materiały czytam, jedną mądrą książkę w pdf - męczę strasznie :)
          ale jak wziełam taką papierową książkę do ręki - to usnełam :) przepraszam chyba nie podnisę statystyki
          • wielkafuria Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 12:26
            ja podniosę :) czytam 1 książkę tygodniowo, bez tego nie wyobrazam sobie wanny oraz chwili przed zasnieciem. i tylko papierowe.
            • jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 12:29
              wielkafuria napisał(a):

              > ja podniosę :) czytam 1 książkę tygodniowo, bez tego nie wyobrazam sobie wanny
              > oraz chwili przed zasnieciem. i tylko papierowe.

              Czytasz papierowe książki w wannie? Nigdy nie wypadła Ci z rąk? :D



              • nobezkitu Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 14:35
                a ty jasio co ostatnio przeczytales?
    • piataziuta Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:28
      moja koleżanka na fejsie powiedziała że nie będzie wiosny do maja
      ona fszystko zawsze wie
      • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:33
        piataziuta napisała:

        > moja koleżanka na fejsie powiedziała że nie będzie wiosny do maja
        > ona fszystko zawsze wie
        gupia ona jest
    • light_in_august Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 11:38
      Brzydko, ponuro i zimno, fuuuj.
      Najgorzej jak jest parę ciepłych dni i człek się już psychicznie nastawi na wiosnę... no ale to wszak dopiero początek marca :/
    • nobezkitu Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 14:37
      u mnie juz jest wiosna, 12 stopni, jakas wieksza kasa wplynela
      • marguy Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:00
        greenka,
        jesli to moze cie pocieszyc, to u nas tez zapowiadaja snieg i minusowe temperatury.
        I to w poniedzialek gdy koniecznie musze jechac do Dunkierki :/
        Chyba pojade pociagiem , bo we Francji 2 cm sniegu to katastrofa. Szczegolnie tu, na polnocy.
    • bez_przekazu poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:07

      • marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:11
        Nie moge! mam rdv w poniedzialek i to wazne!
        • gr.eenka Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:19
          co to jest rdv?
          • marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 15:54
            rdv to skrot rendez vous.
            W polskim to tylko randka zakochanych; tu randkuje sie z administracja, lekarzami, przyjaciolmi i kumplami itp., bo kazde spotkanie to rendez vous (doslownie: udajcie sie tam).
            No i zycie jest piekne, bo czlowiek wciaz randkuje i randkuje ;)
            • jan_hus_na_stosie2 Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 16:12
              aż mi chęci narobiłaś, chyba też umówię się na jakąś randkę albo przynajmniej na koleżeńskie spotkanie
              • marguy Re: poczekaj do 21 marca nt 09.03.13, 16:41
                jasiu,
                z dentysta takze mozesz ;)
    • paco_lopez Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:20
      serce, uspokój się. nie bądź ja większość stereotypowa, naiwna do bólu, ze ci w pierwszej dekadzie marca wiosna się rozgości. odpowiedz na pytanie, kiedy liście wchodzą na drzewa. przecież to u nas dopiero po Wielkanocy i nigdy inaczej nie było. mamy ciągle ZIMĘ.
      • jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:11
        zima to może być również stanu umysłu i u niektórych trwa wiecznie

        • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:48
          jan_hus_na_stosie2 napisał:

          > zima to może być również stanu umysłu i u niektórych trwa wiecznie
          >
          ale tam!, jak ładnie zabrzmiało to serce, uspokój się ...
          tak jakby mówił do mnie ktoś wiekowo starszy :)
          co do rozglądania się, no owszem - nie mogłam uwierzyć, śniegu nie ma , słońce świeci , no to te żonkile powinny wyłazić.
          Zima, no zima jest
          • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:21
            wiekowo starszy?
            dlaczego?
            rzekłabym kochający :p
            • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:44
              nie wiem czy kochający ale zabrzmiało tak dobrotliwie. :)
              • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:47
                ja bym chciała aby facet mówił do mnie raz po raz serce

                • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:49
                  mila2712 napisała:

                  > ja bym chciała aby facet mówił do mnie raz po raz serce
                  >
                  aż przeczytałam ponownie
                  brzmi to dobrotliwie , nawet bardzo dobrotliwie :)
                  • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:51
                    tak od kolegi z forum to tak
                    ale tak od kochającego faceta ?
                    • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:59
                      mila2712 napisała:

                      > tak od kolegi z forum to tak
                      > ale tak od kochającego faceta ?
                      jak od kochającego faceta - to dobrotliwie
                      nie, no słodkie to serce :)
                      • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 21:03
                        a widzisz :)
                  • jan_hus_na_stosie2 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:53
                    bo Ty jesteś serce a on jest rozum ;)

                    • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 20:57
                      ha ha ha ha ha ha ha ha
                      10/10
                    • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 21:00
                      :)
                      • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 21:02
                        Grinuś
                        odpowiadam :))))

    • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 15:32
      Spokojnie........ nadejdzie :)

      a u mnie szaro pochmurno i wietrznie
    • kino.mockba Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 16:52
      Bez przesady. W Warszawie o 6 rano jak wstałam, to ulica przed domem była biała, ale teraz jak jechałam, to nawet ulice ostatnie w kolejności odśnieżania były czarne. Nawet drogi dla rowerów, a tego się z zasady nie odśnieża.
    • soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 09.03.13, 17:00
      poniewaz wlasnie dostarczono mi piekne nowe nartki, to w zwiazq z tym
      https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTA6UQmX2YoGl0tOLOqg7W6NH3E8Lwf92KuSpKh5ASAV3QPJRpBzQ
    • gr.eenka Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 11:18
      a śnieg syypie! aż nic nie widać :(
      • soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 11:27
        a u nas nie buuuuuu :(
        • gr.eenka znowu śnieg sypie 12.03.13, 13:39
          a jak jest ciepło, tylko łazić po dworze :D
      • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:49
        U mnie zasypało, zawiało i zmroziło - koszmar
        • soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:53
          wnosze oficjalny sprzeciw i oglaszam protest na pejsbóku. Nie moze byc tak, by snieg sypal wszedzie tam gdzie go nie potrzeba a nie sypal tam gdzie jest potrzebny. Łunia musi jakas kare wymyslic i wdrozyc odpowiednie postepowanie.
          • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 21:57
            Sprzeciw przyjęty :)
            Chętnie oddam trochę śniegu ( wzorem piasku z Łeby )

            Nie ma jak nowych nart wypróbować ?

            • soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:07
              Jak? Nowe narty na starym sniegu? Przeciez to nieuchodzi dobrodziejko, no nieuchodzi.
              • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:13
                Dobrodziejka się nie zna - na nizinach mieszka ;)
                A Dobrodziej to Góral ?
                • soulshuntr Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:24
                  zaraz od gorali bedo wyzywac czlowieka /:
                  • mila2712 Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:27
                    soulshuntr napisał(a):

                    > zaraz od gorali bedo wyzywac czlowieka /:

                    hahahahahahaha
                    a powiadają że górale to fajne chłopaki ?
                    Ślązak ?
                    • maly.jasio gorale? 11.03.13, 22:38
                      mila2712 napisała:
                      a powiadają że górale to fajne chłopaki ?

                      do wypitki do wybitki.
                      ale do kochania - to zerowa.
                      PS. Slunzakiem nie jestem.
    • coffei.na Re: no i gdzie ta wiosna? 11.03.13, 22:32
      chyba idzie wiosna...bo niektórzy dostali kociokwiku bądź w taki czy inny niezrównoważony sposób przezywają przesilenie..
      damn!
      • nie.mam.20 Re: no i gdzie ta wiosna? 12.03.13, 00:57
        obracasz sie w nieodpowiednim towarzystwie, kto to slyszal - w kociokwiku? :(
        poradzisz sobie?
        • coffei.na give me a hand..dude :P 12.03.13, 10:50

          > obracasz sie w nieodpowiednim towarzystwie, kto to slyszal - w kociokwiku? :(
          > poradzisz sobie?

          już ustaliłyśmy z Polli,ze mamy dość..hmm psycholi :P
          z racji tego,ze porównujemy innych mężczyzn z Tobą-cóż..blado..bladziuteńko..
          a..ten..tego...syn vel wielka ryba też będzie??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka