Dodaj do ulubionych

ide na slub

IP: *.stone.pl 14.09.04, 11:51
w sobote ide na slub mojej najblizszej przyjacioki i postanowilam ze zamiast
kwiatow kupie jej cos innego, na pamiatke no wlasnie co?????????, i jeszcze
jedno jakie zyczenia powinnam wpisac na karcie, czego zyczyc a moze jakis
wierszyk, czekam na propozycje
Obserwuj wątek
    • Gość: dyson Re: ide na slub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 12:02
      zamiast kwiatkow kup jej nozyce do strzyzenia baranow
      tylko ladnie wstazka ozdob!
      • tomasz_1 Re: ide na slub 14.09.04, 12:32
        bardzo zabawne
        • maretina Re: ide na slub 14.09.04, 12:33
          moze patelnia z piekna wstazka?;))))
    • Gość: martaagata Re: ide na slub IP: *.hajnowka.sdi.tpnet.pl 14.09.04, 12:36
      moja siostra jak wychodziła za mąż to zamiast kwiatów wolała
      bombonierki<mniam>hehh kwiatki zwiędły i do kosza.a po tych słodkościach miała
      słodkie wspomnienia
      • listek_a Re: ide na slub 14.09.04, 12:41

        i okrąglutki brzuszek?
        'Do czego słuzyło TO narzędzie, siostry, chyba nie musze wyjaśniać'
    • Gość: Dalila Re: ide na slub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 12:41
      Ja dostałam książki (często tematyczne;), albumy, ikony, słodycze, kwiaty
      doniczkowe, drobiazgi typu szkło czy ceramika, dużo kartek z życzeniami, laurki
      (serio!) i rozmaite rzeczy "na szczęście". Mam na myśli prezenty od tych,
      którzy przyszli tylko na ślub, bo prezenty od gości weselnych to zupełnie inna
      historia:)
      • Gość: mk Re: ide na slub IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.09.04, 14:29
        moja koleżanka dostała nowoczesną rzeźbę - dwie postacie ale zrobione z kół
        jedna w drugiej - kobieta i mężczyzna - bardzo piękna
        • Gość: amelka Re: ide na slub IP: *.wmc.net.pl 14.09.04, 16:08
          A może jakiś piękny album na ślubne zdjęcia? Na pewno będą potrzebować :)
          Ps.Baw się dobrze.
        • Gość: aśka Proponuję kamasutrę... IP: *.chello.pl 14.09.04, 18:45
        • Gość: aśka Proponuję kamasutrę... IP: *.chello.pl 14.09.04, 18:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka