Gość: zuzia
IP: *.stone.pl
14.09.04, 11:51
w sobote ide na slub mojej najblizszej przyjacioki i postanowilam ze zamiast
kwiatow kupie jej cos innego, na pamiatke no wlasnie co?????????, i jeszcze
jedno jakie zyczenia powinnam wpisac na karcie, czego zyczyc a moze jakis
wierszyk, czekam na propozycje