Gość: Kinga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 18:34 czy to moze zniechecic partnera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pixi Re: mam obwisly biust IP: *.rato.pl / *.rato.pl 26.09.04, 18:38 Wydaje się, że jak zobaczy to zwieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kinga Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 18:46 ale tak na zawsze czy przemysli i wroci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixi Re: mam obwisly biust IP: *.rato.pl / *.rato.pl 26.09.04, 18:49 A niby co ma przemyśleć ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kinga Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 18:56 no to ze moze jakos przelknie ten biust... da na operacje czy ja wiem... moze jakis pomysl mu wpadnie na wykorzystanie tego biustu np sex po hiszpansku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixi Re: mam obwisly biust IP: *.rato.pl / *.rato.pl 26.09.04, 19:02 Pani raczy żartować ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 19:05 no ale z tym biustem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixi Re: mam obwisly biust IP: *.rato.pl / *.rato.pl 26.09.04, 19:08 Ten biust można spróbować przykryć rozkładówką playboy'a ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: mam obwisly biust IP: *.malnet.pl 26.09.04, 19:31 ale jesteś żałosny, stań przed lustrem i zobacz jaki piękny jest twój obwisły "fiut", to porozmawiamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychu Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 19:06 ciekawe co myslisz o swojej matce z obwislym ojcic juz zwial? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: mam obwisly biust IP: *.futuro.pl 26.09.04, 19:43 To zależy od rozmiaru. Wiadomo że duży biust musi byc trochę obwisły. Ach ten cięzar? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. X Re: mam obwisly biust IP: 82.160.39.* 26.09.04, 20:12 Nie pekaj :) i niesluchaj tego co powiedziel ten kretyn. Niestety kto sie kretynem urodzilm, skowronkiem nie umrze. Z kazdym problemem da sie zyc:). Nie przeasadzaj ze odrazu ucieknie. Nie wiem, jako chlopak co ci doradzic:) ale glowa do gory:). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jesster Re: mam obwisly biust 26.09.04, 20:15 Franciszek Starowieyski powiedział że każdy biust znajdzie swojego amatora, on chyba lubił takie piersi.Że zacytuję:"Cyc, proszę pani, nie kutas, nie musi stać". Przepraszam za wulgaryzm, ale nigdy nie cenzuruję cytatów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 20:34 dzieki :))) fajny jestes :) Odpowiedz Link Zgłoś
jesster Re: mam obwisly biust 26.09.04, 21:38 Ja tylko cytuję. Ale prawda jest taka, że nie wszystkim to się wydaje atrakcyjne. Czy można za to winić mężczyzn? Chyba nie. Zarówno mężczyznom jak i kobietom różne rzeczy się podobają lub nie. Seks jest w końcu ważnym elementem w związku, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, więc niekoniecznie musi być pięknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tete Re: mam obwisly biust IP: w3cache.* / *.2-0.pl 27.09.04, 09:54 W pozycji od tyłu każdy biust zwisa a przy leżeniu na plecach rozlewa się. Unikaj pozycji na jeźdźca. Chyba, że tyłem. Ew można zgasić światło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buzia Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 09:59 jeśli naprawdę Cię kocha, myślę, że nie zniechęci go. Mój mężczyzna uwielbia moje wałeczki tu i tam i moje cycuszki też trochę obwisłe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andzia Re: mam obwisly biust IP: *.its.waw.pl 27.09.04, 11:40 obwisły czy nie obwisły, mały czu duży, nie słyszałam aby wielkosć czy kształt piersi uzalezniała udane życie erotyczne. ponad połowa kobiet ma takie obwisłe piersi, niestety, i co mają zrezygnowac z miłości. a jesli facetowi to przeszkadza to niech sobie szuka gdzie indziej, najwyrazniej wtsy spotykłaby się tylko z twoim biustem a chyba nie o to cu chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: mam obwisly biust 27.09.04, 11:43 A jaka to jest milosc hiszpanska? 'Do czego słuzyło TO narzędzie, siostry, chyba nie musze wyjaśniać' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcepan oj oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 11:47 po hiszpansku to hm... jakby tu powiedziec delikatnie... no z wykorzystaniem biustu :) zamiast ud :) i memłona :))) biust musi byc duzy niestety wiec nie wszystkie panie spelniaja warunki ale jak sie da to polecam mialem okazje tylko raz i nie zapomne tego do konca zycia az sie obslinilem Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: oj oj 27.09.04, 11:49 ciezko mi to sobie wyobrazic. poprszse mniej delikatnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcepan Re: oj oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 11:52 sciskajac piersi kobiety obiema rekoma miedzy nie wciskasz czlonka, kobieta nawilza go ustami bo sa niedaleko w tej pozycji a Ty uzywasz sobie do woli.. wtrysk odbywa sie na piersi kobiety i jest super.. bardziej juz chyba nie moglem jezu nawet nie wiesz ile mnie to kosztowalo stary a wlasnie siedze w pracy wiec zlituj sie juz :)) Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: oj oj 27.09.04, 12:10 dzieki! Teraz zrozumiałAm!Jakoś nie wydaje mi sie, ze mialabym na to ochote. Przepraszam za pobudzenie w ciagu dnia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macepan Re: oj oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 12:29 sorki myslalem zes facet... cholera a jednak mogle delikatniej zeby Cie nie zniechecic :) nie rezygnuj dopoki nie sprobujesz naprawde jest ok dla faceta to niezapomniane doznaie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcepan Re: oj oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 12:52 mysle ze byla zadowolona ona sama zaproponowala ja na cos takiego nie wpadl bym :) ahc te baby to maja pomysly :) odwdzieczylem sie jej z nawiazka wiec chyba bylo fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: oj oj 27.09.04, 12:55 ja tam wole, jak rownoczesnie mamy przyjemnosc. A jakos mi wydaje, ze przy takiej pozycji to mozna kobiecie oczy wybic! Wiadomo czym:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcepan Re: oj oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 13:02 ryzyko powoduje dodatkowa przyjemnosc Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: oj oj 27.09.04, 13:33 Moze z czasem zaczne eksperymentowac! Teraz wole standardy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna absolutnie nie ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 12:33 uwazam, ze gorszym zagrozenieniem dla zwiazku jest obwisly fiut. Odpowiedz Link Zgłoś
kopov gówno prawda, mnie jak wisi to siadam, i juz mi 27.09.04, 13:15 nie wisi, w przypadku kobiet nawet połozenie sie nie zawsze pomaga bo wtedy biust zwisa na boki:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kinga Re: mam obwisly biust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 14:19 olowek nie wypad Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: mam obwisly biust 27.09.04, 14:25 to ja mam obwisły tyłek:)))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga no to pieknie same wraki na forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 14:36 Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: no to pieknie same wraki na forum 27.09.04, 14:45 :)))))) co robić?. dlatego ołówki noszę za uchem a nie w tyłku:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: mam obwisly biust 27.09.04, 14:52 Aha. Mysle ze jak kazdy element naszego wygladu moze miec wplyw atrakcyjnosc. Ale prawdziwe zwiazki nie opieraja sie na biustach. Odpowiedz Link Zgłoś