Gość: ja IP: *.elpos.net 27.09.04, 23:31 ogladalam wlasnie 5 element i normalnie sie poryczalam a zazwyczaj na filmach nie placze. A czy Wy tez tak macie jak ogladacie jakis film?? jesli tak to jaki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
listek_a Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 07:57 Gość portalu: ja napisał(a): A czy Wy tez tak macie jak ogladacie jakis film?? jesli tak to jaki? Tak! Na Plebianii:)) Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:10 ja płaczę bez przerwy, na każdym filmie do płaczu i nie tylko (oprócz Listy Schindlera, bo to była żenada) w kinie też płaczę, znajomi już przywykli :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: ogladalam i sie poryczalam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 08:17 ucieczka z sobiboru Odpowiedz Link Zgłoś
safrane1 Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:19 Kiedyś, jak miałam małą depresję ryczałam nawet na reklamach ;) Na szczęście mi przeszło. Bo kto to widział pociągac nosem na reklamie papieru toaletowego :) Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:20 Ja tez to mialam jak sie nieszczesliwie zakochalam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiety są 28.09.04, 09:10 tam męczone, że ich krzyk mnie rozbraja Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:14 a na Koziolku Matolku tez placzesz? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:24 jakby to była kózka to kto wie, ale kozioł mnie nie bierze, zastanawiam sie tylko gdzie kupił spodnie z dziurą na ogon?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:26 kopov napisała: > jakby to była kózka to kto wie, ale kozioł mnie nie bierze, zastanawiam sie > tylko gdzie kupił spodnie z dziurą na ogon?:))))) w sklepie zoologicznym. jak jeszcze moja suka iewala cieczki to takie pampersy z dziura a ogon kupowalam:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:28 ale on maje na szelkach, a te majtki to były bez:P Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:29 kopov napisała: > ale on maje na szelkach, a te majtki to były bez:P szelki to nie problem kupic:))) wiekszy problem taki zajebisty ogon sobie skombinowac:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:31 myslisz, że fiuta na tył przekłada?:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:34 kopov napisała: > myslisz, że fiuta na tył przekłada?:))))))) no nie wiem czy to technicznie mozliwe o i czy fiutek moze byc wlochaty:D pokazales mi wlochate jajko, ok w to wierze, teraz pokarz mi takiego siusiaka!:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:35 a u matołka Ci nie wystarczy? a technicznie to chyba mozliwe:)) moze ktoś sie wypowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:37 Przy rozwiazaniu silowym wszystko jesy mozliwe:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:38 myslisz, ze siła jest konieczna? mozna chyba tez delikatnie wystawić ogonek?:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:43 kopov napisała: > a u matołka Ci nie wystarczy? > a technicznie to chyba mozliwe:)) moze ktoś sie wypowie? zooflem nie jestem. to musi byc u ludziow:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:47 ale koziołek jest taki niewinny a ludzie to by zbrukali od razu wszystko:) pomyśl:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:55 kopov napisała: > ale koziołek jest taki niewinny a ludzie to by zbrukali od razu wszystko:) > pomyśl:) zPOMNIALES ZE JESTEM BLONDYNKA! ;)))) nie przerobisz mnie nakoziolka.... jestem czlowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce!;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:05 nie zapomniałem:) i jeszcze coś pamietam:)))))))))))))))) a na kózkę:)????? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:20 kopov napisała: > nie zapomniałem:) i jeszcze coś pamietam:)))))))))))))))) > a na kózkę:)????? tez nie no.... badz ludzki:))) p[s. czy Ty nie pracujesz w zoo?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:27 ale ludzie tez należa grupy do zwierząt:) po głebszym namysle, jestem skłonny potwierdzić:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:28 kopov napisała: > ale ludzie tez należa grupy do zwierząt:) > po głebszym namysle, jestem skłonny potwierdzić:))))) hehehe to znaczy,ze u Ciebie sama matolki pracuja bez ludzkich odruchow nie maja?:))) kais folwark czy co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:31 żeby matołki to 1/2 biedy, lubie gościa:))))))) ale ktoś mi wp,,,dolił majonez!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:39 kopov napisała: > żeby matołki to 1/2 biedy, lubie gościa:))))))) > ale ktoś mi wp,,,dolił majonez!!!!!!!!!!!!! hmmmmmm moze bedzie mial biegunke;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:44 :)))))) no nie cały słoik, ale akurat zabrakło dla mnie:(((((( moze czegoś dosypię do nastepnego jakis arszenik albo gips?:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:04 kopov napisała: > :)))))) no nie cały słoik, ale akurat zabrakło dla mnie:(((((( > moze czegoś dosypię do nastepnego jakis arszenik albo gips?:)))))) cos na lepsza perystaltyke jelit:D jak pobiega do wc i zmarnuje kilka rolek, albo jak sie obsra to nie zje wiecej;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:11 eeeee kibel będzie ciagle zajęty albo brudny:((((( a moze kupie drugi słoik i napiszę na nim - dla psichujca?:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:21 kopov napisała: > eeeee kibel będzie ciagle zajęty albo brudny:((((( a moze kupie drugi słoik i > napiszę na nim - dla psichujca?:))))))) heheheheheheh:)))))))) albo trzymaj tylko jeden sloik i napisz kartke, ze majonez opluty:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:25 :)))) a ktos mi dopisze że przez niego także:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:31 kopov napisała: > :)))) a ktos mi dopisze że przez niego także:)))))) heheh no tak..... moze nos go w kieszeni?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:39 może jeszcze w kieszeni od spodni?:)))))))) bym sie od amatorów(ek) wielkich fiutów nie opędził:)))))) słyszłem o jednym tancerzu z baletu który w trykoty wkładał sobie królcza łapke, miał spore powodzenie do momentu kiedy robił jakis skok i łapka mu sie przesunęła ponizej, ale był obciach:(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:45 ech...... bedziesz sie opedzal od amatorek gigantycznych rozmiarow, bedziesz chodzil dumny, faceci pekna z zazdrosci:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:50 nie kręci mnnie to, tym bardziej że oprócz facetów słoik moze pęknąć:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:53 kopov napisała: > nie kręci mnnie to, tym bardziej że oprócz facetów słoik moze pęknąć:))))))) hehehe bedziesz go mil w ajonezie:) wytrysk gigantyczny!:)))) nogawka poleci....;D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:05 czy juz świńtuszysz czy to dopiero rozgrzewka?:)))))))))))))))) taki pekniety słoik w kieszeni to spore zagrożenie:(((((( żeby sie tylko krew nie polała co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:10 kopov napisała: > czy juz świńtuszysz czy to dopiero rozgrzewka?:)))))))))))))))) > taki pekniety słoik w kieszeni to spore zagrożenie:(((((( żeby sie tylko krew > nie polała co?:) heheheheh w majonezie zniknie;)))))) nie swintusze.. a za majonezem nie przepadam, uzywam go sporadycznie;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:15 co zniknie w majonezie? un? a ja tam lubie majonez:) ale nie każdy niektóre są paskudne Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:19 kopov napisała: > co zniknie w majonezie? un? > a ja tam lubie majonez:) ale nie każdy niektóre są paskudne wlasnej roboty jada tylko;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:21 "ija ija"* (ale nie tylko) *dzień swira:)))) a co zniknie w majonezie? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:23 kopov napisała: > "ija ija"* (ale nie tylko) > *dzień swira:)))) > a co zniknie w majonezie? no ta krew oczywiscie....;)chyba, ze zdazysz cos innego wpuscic do sloika:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:27 będzie jakis nowy sos:))) dla wampirów:)))) a więc jednak swińtuszysz bo to juz po grze wstepnej jest:PPPPPPPPPPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:32 kopov napisała: > będzie jakis nowy sos:))) dla wampirów:)))) > a więc jednak swińtuszysz bo to juz po grze wstepnej jest:PPPPPPPPPPPPPPP po pierwsze nie swintusze, a po drugie jaktak myslisz to...... e tam zawstydzialam sie;))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:37 :))))) nie wstydź sie niech sie wstydzi ten co widzi:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:39 kopov napisała: > :))))) nie wstydź sie niech sie wstydzi ten co widzi:))))))) hehehehe a kto widzi?:) i co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:48 widza wszyscy na FK jak swińtuszysz:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:49 kopov napisała: > widza wszyscy na FK jak swińtuszysz:))))))))) heheheheh e tam, nie wierze, zeby wszyscy czytali moje posty a po drugie nie swintusze, a po trzecie.... hmmmm zapomnialam:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:02 ?????? to może zdefiniuj świńtuszenie:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:04 kopov napisała: > ?????? to może zdefiniuj świńtuszenie:))))))))) chrum chrum:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:10 no fakt to tylko ja mam jakieś omamy - nie świńtuszysz:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta ja placze ze szczescia.. IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:25 ... jak Willisowi udaje sie znowu ocalic planete od zaglady:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ja placze ze szczescia.. 28.09.04, 09:27 seksu analnego jakos nie wyplenił z planety to co to za ocalenie?:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Bo seks analny... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:30 ...bedzie wyplenial w Armagedon 2:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:34 .. a w formie sluchowiska w Radio Maryja:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:39 ... Pospieszalski i Jolanta Zykun:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: tak... 28.09.04, 09:42 a moze Czub Krystyna, ona się dobrze podkłada pod zwierzęta:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:46 ... zaraz zaraz, ale tematem mial by seks analny, a nie sodomia:)))mo|e by ta, no, PieDkowska spróbowala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:58 :D:D:D, Kopov Misiu, ty mnie rozbrajasz:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:14 ... tylko chyba w iglaki bedziemy musieli sie przeniesc, bo powoli wieczory zimne sie robia:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:26 pól litra i DWA termofory:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:29 znam taką sztuczkę, że wystarczy jeden termofor, ale moze 2x1/2 litra do wykonania sztuczki:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:30 obawiam sie, ze po pól litrze nie bede zdolna do wykonania jakiejkolwiek sztuczki, z wyjatkiem lewitacji:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:33 lewitacja (nie mylić z lewatywacją) moze byc pomocna:)))))) najwyżej ja wypiję 0,75:))))))) pasi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:36 To dla mnie zostaje 0,25 (musze liczyc glosno bo w rachunkach jestem slaba), to bedzie jakas szklanka ( musze przypasowac do realiow zycia codzinnego), wiesz, ja wciagne poltorej szklanki, ale musze zakuszat:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:42 ja nie piję, to wyciągniesz ile będziesz chciała:)))))) a co na zagrychę? sledź czy ogórek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:44 sledz z ogórkiem:))) jak to nie pijesz? To Ty te flachy przywieziesz tylko zeby na mnie wrazenie zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:47 myslałem, ze wrazenie to juz zrobiłem:)))) a flachy to przywiozę zeby Cie spić a moze sledź po japońsku to jeszcze cos sie dorzuci? tzn, ja nie pije bo nie lubię, ale jak juz zacznę to spoko:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:53 no to uspokoiles mnie:)))) aha, i jak chcesz mnie zdobyc do konca, pamietaj, zeby nasmarowac swoje mlode cialo oliwka, bosh, jak mnie to kreci:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:02 a na czym polega zdobycie do końca? moze byc oliwka z oliwek? czy raczej J&J? a piasek sie nie bedzie przyklejał? a za uszami tez mam sie posmarować? a jak psmaruje dłonie to sztuczka moze sie nie udac:(((( a jak flaszka mi sie wymsknie i stłucze? przemysl moze te oliwkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 11:12 zdobycie do konca=realizacja KAZDEJ fantazji. Co do oliwki - piasek nie bedzie sie przyklejal, bo tutj nie ma plazy (wbrew obiegowym opiniom)Polecam zwlaszcza J&J ale w zelu ( rumiankowy), jest w plastikowej butelce i w ogóle:))) Ale jezeli do sztuczki potrzebujesz suchych dloni i uszu, mozemy Cie nasmarowac po ( demonstracji sztuczki:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:22 :) juz się boję:) to kupię 1/2 l wódki i 1/2 l oliwki:))))) w żelu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 11:24 i to wydaje sie wesja optymalna:))) powiedz tylko na czym sztuczka polega:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:29 chyba nie chcesz poznac całego scenariusza gry wstepnej:)))))))) nie będzie dreszczyku emocji:) Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:28 a ja na "rozmowach w toku" :)))))))))) a tak na serio- zawsze ryczę na "mieście aniołów" i "tańcząc w ciemnościach", po prostu zawsze, ale to już chyba siła autosugestii. Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:33 żyjesz? myslałem, że Cie snieg przysypał:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:38 no śnieg to może nie, ale prawie spadłam z wodospadu i utaplałam się w błocie z dunajca:) no i wątroba... Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:40 a to błoto to dla upiększenia? co wątroba ? na obiad dali?:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:43 taa, dla upiększenia spodni i butów. "dali"? a myślisz, że kto gotował?:) powiem tylko, że Kelt i smadny mnich to bardzo dobre piwa:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:50 jak Schwarzeneger:))))))))) no chyba nie poswięciłas swojej watroby dla wykarmienia grupy?:)))))))) fakt dobre:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:52 nieee, wątroby nie, golonko im zrobiłam, więcej żarcia było:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:54 nie znałem Cie z tej strony:))) a czym ich goliłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:59 wiadomo, że woskiem gorącym, jak ktoś był oporny to jeszcze na głowę chlustałam! uciekam na czas jakiś, pa! Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 10:09 to miałaś wydepilowany pluton:))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 10:44 Gdy zobaczylem jak malo z siebie dal Gary Oldman, to tez sie poryczalem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta uparta Re: ogladalam i sie poryczalam IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:50 a mnie to zawsze przykro, ze nie mam kto Willisowi Tshirta zalatac:((( Odpowiedz Link Zgłoś
justa28 Jest taki film, który oglądałam 12 razy 28.09.04, 11:40 Nosi tytuł "Szkoła uczuć", żadna fenomenalna fabuła, ani nic takiego. Ale to, jak na nim płakałam, to tylko ja wiem. I to za każdym razem. Mało tego- kiedy obejrzała ten film moja współlokatorka i moja siostra- było podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kohol Re: ogladalam i sie poryczalam IP: *.crowley.pl 28.09.04, 11:41 ET, Dumbo, Tytus Andronikus i wiele innych. Ps. Na Tańcząc w ciemnościach śmiałam się bardzo, aż mój mężu się mnie wyparł. Odpowiedz Link Zgłoś
kkkarolina Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 13:58 > Ps. Na Tańcząc w ciemnościach śmiałam się bardzo, aż mój mężu się mnie wyparł. Ja tez. Razem z moją koleżanką. Nawet na scenie egzekucji. Odpowiedz Link Zgłoś
inezja21 Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 20:24 "Wichrowe Wzgórza",zawsze ryczę a oglądałam setki razy. Odpowiedz Link Zgłoś