Dodaj do ulubionych

ogladalam i sie poryczalam

IP: *.elpos.net 27.09.04, 23:31
ogladalam wlasnie 5 element i normalnie sie poryczalam a zazwyczaj na filmach nie placze. A czy Wy tez tak macie jak ogladacie jakis film?? jesli tak to jaki??
Obserwuj wątek
    • listek_a Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 07:57
      Gość portalu: ja napisał(a):

      A czy Wy tez tak macie jak ogladacie jakis film?? jesli tak to jaki?

      Tak! Na Plebianii:))
    • niedzwiedzica_sousie Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:10
      ja płaczę bez przerwy, na każdym filmie do płaczu i nie tylko (oprócz Listy
      Schindlera, bo to była żenada) w kinie też płaczę, znajomi już przywykli :)
    • Gość: monia Re: ogladalam i sie poryczalam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 08:17
      ucieczka z sobiboru
    • safrane1 Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:19
      Kiedyś, jak miałam małą depresję ryczałam nawet na reklamach ;)
      Na szczęście mi przeszło. Bo kto to widział pociągac nosem na reklamie papieru
      toaletowego :)
      • listek_a Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 08:20
        Ja tez to mialam jak sie nieszczesliwie zakochalam:))
    • kopov ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiety są 28.09.04, 09:10
      tam męczone, że ich krzyk mnie rozbraja
      • mario2 Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:14
        a na Koziolku Matolku tez placzesz?
        • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:24
          jakby to była kózka to kto wie, ale kozioł mnie nie bierze, zastanawiam sie
          tylko gdzie kupił spodnie z dziurą na ogon?:)))))
          • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:26
            kopov napisała:

            > jakby to była kózka to kto wie, ale kozioł mnie nie bierze, zastanawiam sie
            > tylko gdzie kupił spodnie z dziurą na ogon?:)))))
            w sklepie zoologicznym. jak jeszcze moja suka iewala cieczki to takie pampersy
            z dziura a ogon kupowalam:D
            • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:28
              ale on maje na szelkach, a te majtki to były bez:P
              • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:29
                kopov napisała:

                > ale on maje na szelkach, a te majtki to były bez:P

                szelki to nie problem kupic:))) wiekszy problem taki zajebisty ogon sobie
                skombinowac:D
                • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:31
                  myslisz, że fiuta na tył przekłada?:)))))))
                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:34
                    kopov napisała:

                    > myslisz, że fiuta na tył przekłada?:)))))))
                    no nie wiem czy to technicznie mozliwe o i czy fiutek moze byc wlochaty:D
                    pokazales mi wlochate jajko, ok w to wierze, teraz pokarz mi takiego siusiaka!:D
                    • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:35
                      a u matołka Ci nie wystarczy?
                      a technicznie to chyba mozliwe:)) moze ktoś sie wypowie?
                      • Gość: marta uparta Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:37
                        Przy rozwiazaniu silowym wszystko jesy mozliwe:))))
                        • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:38
                          myslisz, ze siła jest konieczna?
                          mozna chyba tez delikatnie wystawić ogonek?:)
                      • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:43
                        kopov napisała:

                        > a u matołka Ci nie wystarczy?
                        > a technicznie to chyba mozliwe:)) moze ktoś sie wypowie?

                        zooflem nie jestem. to musi byc u ludziow:)
                        • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:47
                          ale koziołek jest taki niewinny a ludzie to by zbrukali od razu wszystko:)
                          pomyśl:)
                          • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 09:55
                            kopov napisała:

                            > ale koziołek jest taki niewinny a ludzie to by zbrukali od razu wszystko:)
                            > pomyśl:)
                            zPOMNIALES ZE JESTEM BLONDYNKA!
                            ;)))) nie przerobisz mnie nakoziolka.... jestem czlowiekiem i nic co ludzkie
                            nie jest mi obce!;)
                            • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:05
                              nie zapomniałem:) i jeszcze coś pamietam:))))))))))))))))
                              a na kózkę:)?????
                              • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:20
                                kopov napisała:

                                > nie zapomniałem:) i jeszcze coś pamietam:))))))))))))))))
                                > a na kózkę:)?????

                                tez nie no.... badz ludzki:)))
                                p[s. czy Ty nie pracujesz w zoo?:)
                                • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:27
                                  ale ludzie tez należa grupy do zwierząt:)
                                  po głebszym namysle, jestem skłonny potwierdzić:)))))
                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:28
                                    kopov napisała:

                                    > ale ludzie tez należa grupy do zwierząt:)
                                    > po głebszym namysle, jestem skłonny potwierdzić:)))))
                                    hehehe to znaczy,ze u Ciebie sama matolki pracuja bez ludzkich odruchow nie
                                    maja?:)))
                                    kais folwark czy co?:)
                                    • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:31
                                      żeby matołki to 1/2 biedy, lubie gościa:)))))))
                                      ale ktoś mi wp,,,dolił majonez!!!!!!!!!!!!!
                                      • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:39
                                        kopov napisała:

                                        > żeby matołki to 1/2 biedy, lubie gościa:)))))))
                                        > ale ktoś mi wp,,,dolił majonez!!!!!!!!!!!!!
                                        hmmmmmm moze bedzie mial biegunke;)
                                        • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 10:44
                                          :)))))) no nie cały słoik, ale akurat zabrakło dla mnie:((((((
                                          moze czegoś dosypię do nastepnego jakis arszenik albo gips?:))))))
                                          • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:04
                                            kopov napisała:

                                            > :)))))) no nie cały słoik, ale akurat zabrakło dla mnie:((((((
                                            > moze czegoś dosypię do nastepnego jakis arszenik albo gips?:))))))
                                            cos na lepsza perystaltyke jelit:D jak pobiega do wc i zmarnuje kilka rolek,
                                            albo jak sie obsra to nie zje wiecej;)
                                            • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:11
                                              eeeee kibel będzie ciagle zajęty albo brudny:((((( a moze kupie drugi słoik i
                                              napiszę na nim - dla psichujca?:)))))))
                                              • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:21
                                                kopov napisała:

                                                > eeeee kibel będzie ciagle zajęty albo brudny:((((( a moze kupie drugi słoik i
                                                > napiszę na nim - dla psichujca?:)))))))

                                                heheheheheheh:))))))))
                                                albo trzymaj tylko jeden sloik i napisz kartke, ze majonez opluty:)
                                                • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:25
                                                  :)))) a ktos mi dopisze że przez niego także:))))))
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:31
                                                    kopov napisała:

                                                    > :)))) a ktos mi dopisze że przez niego także:))))))
                                                    heheh no tak..... moze nos go w kieszeni?:)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:39
                                                    może jeszcze w kieszeni od spodni?:)))))))) bym sie od amatorów(ek) wielkich
                                                    fiutów nie opędził:))))))
                                                    słyszłem o jednym tancerzu z baletu który w trykoty wkładał sobie królcza
                                                    łapke, miał spore powodzenie do momentu kiedy robił jakis skok i łapka mu sie
                                                    przesunęła ponizej, ale był obciach:((((((
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:45
                                                    ech...... bedziesz sie opedzal od amatorek gigantycznych rozmiarow, bedziesz
                                                    chodzil dumny, faceci pekna z zazdrosci:)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:50
                                                    nie kręci mnnie to, tym bardziej że oprócz facetów słoik moze pęknąć:)))))))
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 11:53
                                                    kopov napisała:

                                                    > nie kręci mnnie to, tym bardziej że oprócz facetów słoik moze pęknąć:)))))))

                                                    hehehe bedziesz go mil w ajonezie:)
                                                    wytrysk gigantyczny!:)))) nogawka poleci....;D
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:05
                                                    czy juz świńtuszysz czy to dopiero rozgrzewka?:))))))))))))))))
                                                    taki pekniety słoik w kieszeni to spore zagrożenie:(((((( żeby sie tylko krew
                                                    nie polała co?:)
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:10
                                                    kopov napisała:

                                                    > czy juz świńtuszysz czy to dopiero rozgrzewka?:))))))))))))))))
                                                    > taki pekniety słoik w kieszeni to spore zagrożenie:(((((( żeby sie tylko krew
                                                    > nie polała co?:)

                                                    heheheheh w majonezie zniknie;))))))
                                                    nie swintusze.. a za majonezem nie przepadam, uzywam go sporadycznie;)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:15
                                                    co zniknie w majonezie? un?
                                                    a ja tam lubie majonez:) ale nie każdy niektóre są paskudne
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:19
                                                    kopov napisała:

                                                    > co zniknie w majonezie? un?
                                                    > a ja tam lubie majonez:) ale nie każdy niektóre są paskudne

                                                    wlasnej roboty jada tylko;))))
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:21
                                                    "ija ija"* (ale nie tylko)
                                                    *dzień swira:))))
                                                    a co zniknie w majonezie?
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:23
                                                    kopov napisała:

                                                    > "ija ija"* (ale nie tylko)
                                                    > *dzień swira:))))
                                                    > a co zniknie w majonezie?
                                                    no ta krew oczywiscie....;)chyba, ze zdazysz cos innego wpuscic do sloika:)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:27
                                                    będzie jakis nowy sos:))) dla wampirów:))))
                                                    a więc jednak swińtuszysz bo to juz po grze wstepnej jest:PPPPPPPPPPPPPPP
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:32
                                                    kopov napisała:

                                                    > będzie jakis nowy sos:))) dla wampirów:))))
                                                    > a więc jednak swińtuszysz bo to juz po grze wstepnej jest:PPPPPPPPPPPPPPP

                                                    po pierwsze nie swintusze, a po drugie jaktak myslisz to......
                                                    e tam zawstydzialam sie;)))
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:37
                                                    :))))) nie wstydź sie niech sie wstydzi ten co widzi:)))))))
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:39
                                                    kopov napisała:

                                                    > :))))) nie wstydź sie niech sie wstydzi ten co widzi:)))))))
                                                    hehehehe a kto widzi?:) i co?:)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:48
                                                    widza wszyscy na FK jak swińtuszysz:)))))))))
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 12:49
                                                    kopov napisała:

                                                    > widza wszyscy na FK jak swińtuszysz:)))))))))
                                                    heheheheh e tam, nie wierze, zeby wszyscy czytali moje posty a po drugie nie
                                                    swintusze, a po trzecie.... hmmmm zapomnialam:)
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:02
                                                    ?????? to może zdefiniuj świńtuszenie:)))))))))
                                                  • maretina Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:04
                                                    kopov napisała:

                                                    > ?????? to może zdefiniuj świńtuszenie:)))))))))
                                                    chrum chrum:)))))
                                                  • kopov Re: ja płaczę na pornolach, tak mi żal jak kobiet 28.09.04, 13:10
                                                    no fakt to tylko ja mam jakieś omamy - nie świńtuszysz:)))))))
      • Gość: marta uparta ja placze ze szczescia.. IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:25
        ... jak Willisowi udaje sie znowu ocalic planete od zaglady:)))
        • kopov Re: ja placze ze szczescia.. 28.09.04, 09:27
          seksu analnego jakos nie wyplenił z planety to co to za ocalenie?:))))))
          • Gość: marta uparta Bo seks analny... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:30
            ...bedzie wyplenial w Armagedon 2:)
            • kopov Re: Bo seks analny... 28.09.04, 09:32
              będą puszczać na świeta w TV Trwam?
              • Gość: marta uparta tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:34
                .. a w formie sluchowiska w Radio Maryja:)))))
                • kopov Re: tak... 28.09.04, 09:36
                  a kto będzie czytał?:)))))
                  • Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:39
                    ... Pospieszalski i Jolanta Zykun:))))
                    • kopov Re: tak... 28.09.04, 09:42
                      a moze Czub Krystyna, ona się dobrze podkłada pod zwierzęta:)))
                      • Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:46
                        ... zaraz zaraz, ale tematem mial by seks analny, a nie sodomia:)))mo|e by ta,
                        no, PieDkowska spróbowala?
                        • kopov Re: tak... 28.09.04, 09:51
                          a moze Gucwińscy?:))))))))
                          • Gość: marta uparta Re: tak... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 09:58
                            :D:D:D, Kopov Misiu, ty mnie rozbrajasz:))))
                            • kopov Re: tak... 28.09.04, 10:07
                              a te Wały to aktualne?
                              • Gość: marta uparta jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:14
                                ... tylko chyba w iglaki bedziemy musieli sie przeniesc, bo powoli wieczory
                                zimne sie robia:))))
                                • kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:24
                                  1/2 litra i termofor będzie o.k?:)
                                  • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:26
                                    pól litra i DWA termofory:)))
                                    • kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:29
                                      znam taką sztuczkę, że wystarczy jeden termofor, ale moze 2x1/2 litra do
                                      wykonania sztuczki:))))))))))))
                                      • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:30
                                        obawiam sie, ze po pól litrze nie bede zdolna do wykonania jakiejkolwiek
                                        sztuczki, z wyjatkiem lewitacji:))))
                                        • kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:33
                                          lewitacja (nie mylić z lewatywacją) moze byc pomocna:)))))) najwyżej ja wypiję
                                          0,75:))))))) pasi?
                                          • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:36
                                            To dla mnie zostaje 0,25 (musze liczyc glosno bo w rachunkach jestem slaba), to
                                            bedzie jakas szklanka ( musze przypasowac do realiow zycia codzinnego), wiesz,
                                            ja wciagne poltorej szklanki, ale musze zakuszat:))))
                                            • kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:42
                                              ja nie piję, to wyciągniesz ile będziesz chciała:))))))
                                              a co na zagrychę? sledź czy ogórek?
                                              • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:44
                                                sledz z ogórkiem:)))
                                                jak to nie pijesz? To Ty te flachy przywieziesz tylko zeby na mnie wrazenie
                                                zrobic?
                                                • kopov Re: jasne... 28.09.04, 10:47
                                                  myslałem, ze wrazenie to juz zrobiłem:)))) a flachy to przywiozę zeby Cie spić
                                                  a moze sledź po japońsku to jeszcze cos sie dorzuci?
                                                  tzn, ja nie pije bo nie lubię, ale jak juz zacznę to spoko:))))))))
                                                  • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:53
                                                    no to uspokoiles mnie:))))
                                                    aha, i jak chcesz mnie zdobyc do konca, pamietaj, zeby nasmarowac swoje mlode
                                                    cialo oliwka, bosh, jak mnie to kreci:)))))
                                                  • kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:02
                                                    a na czym polega zdobycie do końca?
                                                    moze byc oliwka z oliwek? czy raczej J&J? a piasek sie nie bedzie przyklejał? a
                                                    za uszami tez mam sie posmarować? a jak psmaruje dłonie to sztuczka moze sie
                                                    nie udac:(((( a jak flaszka mi sie wymsknie i stłucze? przemysl moze te oliwkę
                                                  • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 11:12
                                                    zdobycie do konca=realizacja KAZDEJ fantazji.

                                                    Co do oliwki - piasek nie bedzie sie przyklejal, bo tutj nie ma plazy (wbrew
                                                    obiegowym opiniom)Polecam zwlaszcza J&J ale w zelu ( rumiankowy), jest w
                                                    plastikowej butelce i w ogóle:))) Ale jezeli do sztuczki potrzebujesz suchych
                                                    dloni i uszu, mozemy Cie nasmarowac po ( demonstracji sztuczki:)))))
                                                  • kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:22
                                                    :) juz się boję:)
                                                    to kupię 1/2 l wódki i 1/2 l oliwki:))))) w żelu
                                                  • Gość: marta uparta Re: jasne... IP: 217.153.168.* 28.09.04, 11:24
                                                    i to wydaje sie wesja optymalna:)))
                                                    powiedz tylko na czym sztuczka polega:))))
                                                  • kopov Re: jasne... 28.09.04, 11:29
                                                    chyba nie chcesz poznac całego scenariusza gry wstepnej:))))))))
                                                    nie będzie dreszczyku emocji:)
    • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:28
      a ja na "rozmowach w toku" :))))))))))
      a tak na serio- zawsze ryczę na "mieście aniołów" i "tańcząc w ciemnościach",
      po prostu zawsze, ale to już chyba siła autosugestii.
      • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:29
        no nie:)))))))
        • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:30
          co nie?
          • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:33
            żyjesz? myslałem, że Cie snieg przysypał:))))
            • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:38
              no śnieg to może nie, ale prawie spadłam z wodospadu i utaplałam się w błocie z
              dunajca:) no i wątroba...
              • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:40
                a to błoto to dla upiększenia?
                co wątroba ? na obiad dali?:))))
                • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:43
                  taa, dla upiększenia spodni i butów.
                  "dali"? a myślisz, że kto gotował?:) powiem tylko, że Kelt i smadny mnich to
                  bardzo dobre piwa:))))
                  • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:50
                    jak Schwarzeneger:)))))))))
                    no chyba nie poswięciłas swojej watroby dla wykarmienia grupy?:))))))))
                    fakt dobre:)))))
                    • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:52
                      nieee, wątroby nie, golonko im zrobiłam, więcej żarcia było:)
                      • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:54
                        nie znałem Cie z tej strony:))) a czym ich goliłaś?
                        • nat.ka Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 09:59
                          wiadomo, że woskiem gorącym, jak ktoś był oporny to jeszcze na głowę
                          chlustałam! uciekam na czas jakiś, pa!
                          • kopov Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 10:09
                            to miałaś wydepilowany pluton:)))))))))))))))))
    • grogreg Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 10:44
      Gdy zobaczylem jak malo z siebie dal Gary Oldman, to tez sie poryczalem.
      • Gość: marta uparta Re: ogladalam i sie poryczalam IP: 217.153.168.* 28.09.04, 10:50
        a mnie to zawsze przykro, ze nie mam kto Willisowi Tshirta zalatac:(((
    • justa28 Jest taki film, który oglądałam 12 razy 28.09.04, 11:40
      Nosi tytuł "Szkoła uczuć", żadna fenomenalna fabuła, ani nic takiego. Ale to,
      jak na nim płakałam, to tylko ja wiem. I to za każdym razem. Mało tego- kiedy
      obejrzała ten film moja współlokatorka i moja siostra- było podobnie.
    • Gość: kohol Re: ogladalam i sie poryczalam IP: *.crowley.pl 28.09.04, 11:41
      ET, Dumbo, Tytus Andronikus i wiele innych.
      Ps. Na Tańcząc w ciemnościach śmiałam się bardzo, aż mój mężu się mnie wyparł.
      • kkkarolina Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 13:58
        > Ps. Na Tańcząc w ciemnościach śmiałam się bardzo, aż mój mężu się mnie wyparł.

        Ja tez. Razem z moją koleżanką. Nawet na scenie egzekucji.
    • sweetsusana Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 14:50
      "Wybór Zofi"
    • inezja21 Re: ogladalam i sie poryczalam 28.09.04, 20:24
      "Wichrowe Wzgórza",zawsze ryczę a oglądałam setki razy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka