Dodaj do ulubionych

zakochalam sie

02.08.20, 18:42
Na kursie poznałam mezczyzne, mam juz 32lata i nie wierzyłam, ze sie jeszcze zakocham a jednak :). Jest naprawdę fajny. . Wyienilismy sie facebookami i rozmawiamy na messangerze. Jest jednak problem. On zarabia ode mnie znacznie wiecej dwukrotnosc, a ja juz niezle zarabiam krepuje sie tym. Czuje sie gorsza. I komplikacja nr 2 mieszka 500km ode mnie. Jest dwa lata starszy. Nie ma problemu zebym ja czy on przeprowadzili sie w nasze miejsca zamieszkanie poniewaz mamy wolne zawody. Tylko chodzi o poczatek znajomosci czy to sie uda jak mieszkamy taki kawalek drogi od siebie? Mysle, ze jest miedzy nami chemia.
Obserwuj wątek
    • pixie.oo Re: zakochalam sie 08.09.20, 00:01
      On zarabia ode mnie znacznie wiecej dwukrotnosc, a ja juz niezle zarabiam krepuje sie tym. Czuje sie gorsza.
      Co takiego? Kompleksy i niskie poczucie walsnej wartości czy co? Uwazasz, że kobieta powinna zarobkami koniecznie gonić mężczyznę? Jesli moze to ok, ale co jesli nie daje rady? Tak powinno być, ze on ogarnia finanse jak należy. Chcialbyś go utrzymywać czy co?
      Prawdziwa miłość nie zna przeszkód, zwlaszcza, jesli dobrze zarabiacie i macie wolne zawody.
      • pixie.oo Re: zakochalam sie 08.09.20, 00:03
        nie zna przeszkód, w domyśle chodzi mi o odległość 500km. Zarowno Ty jak i on pogodzicie przeprowadzke. Nie widze problemu. Jesli nie czujesz, ze warto to byc moze nie kochasz na tyle mocno i w drugą strone to samo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka