11.11.04, 22:57
Jest to watek zalozony w celu wiadomym przez osobki kkkarolinke i cycolinke
oraz przez trzecia bzz_bzz o ilez sie zgodzi bo aktualnie spi. Chetnie
odpowiemy na wasze posty a doswiadczenie mamy niemale wystarczy zerknac na
posta zagubionej nastki "dziwica". Zapraszamy serdecznie! Moga byc rowniez
skargi, zazalenia, podania i inne.
Obserwuj wątek
      • Gość: JotKa Re: Poradnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 23:22
        Witam was!!
        No musze przyznać, że ja mam nie lada problem z moim 1,5 rocznym partnerem i
        jego straszym 2 letnim bratem.. opisałam to juz w wątku "ja 23 a on 123...."
        Mam nadzieje że udzielicie mi szczerej porady. Czekam z
        niecierpliwością :)))))))))))
        Pozdrawiam!!!
          • Gość: JotKa Re: JotKo.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 00:10
            Ah.... Karolinko bardzo ciezko stwierdzic... do tego tego 1,5 rocznego juz sie
            przywiązałam, wiesz wspolne mieszkanie, planowanie przyszlosci, rodzina, to
            jest bardzo powazne... a z jego bratem to jest inaczej, jak gowidze to czuje ze
            miekkne, nie wiem co powiedziec... pociąga mnie fizycznie, nie przeszkadza mi
            że jest niski, jak na swoje 100 cm wzrostu jest bardzo meski i seksowny,gdy sie
            usmiecha i widzejego pierwsze ząbki tomam ochote sie na niego rzucić i wydaje
            mi się ze on czuje to samo... Jak jesteśmy sami to puści mi czasem oczko. Ale
            nie moge zostawic tego mlodszego... ciagle sie waham czy oddac sie namietnosci
            i porzadaniu 2 latka czy zostac z ukochanym? DORADZCIE!!!!! :)))
            • kkkarolina Re: JotKo.. 12.11.04, 00:14
              Moja rada:
              zostaw na chwile tego półtorarocznego i zajmij się bratem. Jak Ci się nie spodoba to zawsze możesz wrócić. Mężczyźni w tym wieku maja bardzo słabą pamięć, przyjmie Cię z otwartymi ramionami i nawet nie zauwazy, że wyszłaś.
              Baw się dobrze.

I podbijaj wątek co jakiś czas :)
    • Gość: Ja Re: Poradnia IP: *.LAN / *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 20:45
      przekopiowalam swoj watek,, poradzcie :)

--------------------------------------------------------------------------------
      o co w tym wszystkim chodzi? z jednej strony, jak spotykam sie z moim
      facetem to wiem, ze go kochacm. z drugiej strony, gdy go obok nie ma, jestem
      gdzies z innymi, jakis fajny i dostepny facet obok... mam ochote zdradzic.
      mam ochote zerwac. mam ochote z nim nie byc. juz w glowie ukladam rozmowe
      zmoim chlopakiem o zerwaniu. ale potem, gdy jestesmy razem, znowu go kocham i
      nadal chce byc tylko z nim.

sama nie wiem, czy chce z nim byc. czy sam fakt, ze sie nad tym zastanawiam,
      nie swiadczy o tym, ze nie chce?
      • kkkarolina Re: Poradnia 12.11.04, 21:24
        hhmmhmh...Ciężki przypadek. Napisz ile masz lat, jak długo spotykasz się ze swoim chłopakiem, czy od początku trwania związku miałaś takie wątpliwości, jak traktuje cię twój chłopak, jak wyglądają wasze spotkania itd.
        Coś poradzimy :)
        • Gość: Ja Re: Poradnia IP: *.LAN / *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 21:40
          ok, jestem ciekawa takiej internetowej porady. no wiec pisze
          jestesmy razem rok, mam 20 lat, on jest troche starszy
          tylko moge wprost odpowiedziec na pytania
          spotykamy sie dosyc czesto (co najmniej 3 - 4 razy w tygodniu)
          ostatnio mniej razem sypiamy (brak miejsca ):, ale seks jest wciaaz cudowny
          mam do niego zaufanie, ale czsami wyobrazam sobie, ze on mnie zdradza, ja sie
          dowiaduje i moge tak po prostu z nim zerwac
          ale potem mysle o tym i jestem pewna, ze wciaz chce z nim byc
          kolejna rzecz - nienawidze jego bylej dziewczyny, to ona z nim zerwala, wiem,
          ze teraz nic ich nie laczy, ale ja chyba boje sie, ze dlatego, ze to ona
          zerwala to on wciaz cos do nniej czuje
          nie wiem, co jescze napisac
          czekam na porady :)
      • cycolinka Re: Poradnia 12.11.04, 21:30
        to chyba zawsze tak jest. Ja tez czesto sie zastanawiam czy to ten i w ogole
        czy na pewno chce z nim byc do konca ale dopoki z nimi jestesmy to widocznie
        tego naprawde chcemy
        • kkkarolina Re: Poradnia 12.11.04, 21:56
          To ten! Tego już znasz, co się będziesz z innymi szarpać?! Ten jest na miejscu :). Tylko się nastaw pozytywnie i będzie OK.
          Miłego wieczoru :)
          • Gość: ja_23 Re: Poradnia IP: 80.51.236.* 12.11.04, 22:03
            A ja nadal swoje niepewnosci :| Zeby ktos nie pomyslal, ze bez powodu. Po
            prostu wiele rzeczy mi ch****nie przeszkadza, za innymi szaleje.. I przez to
            jestem w kropce. Czas pokaze wszystko, tak mi sie wydaje, tylko, ze ja nie
            umiem sie nie zastanawiac i nie myslec :/ Ch***ra ale to zycie pogmatwane.
            Mimo wszystko, rowniez zycze milego wieczorka :)
            • cycolinka Re: Poradnia 13.11.04, 13:55
              widze ze podobnie jak ja duzo czasu poswiecasz refleksji- to dobrze ale czasem
              to przeszkadza. Zawsze myslimy to, analizujemy tamto, a najlepiej jednak
              cieszyc sie chwila i pieprzyc te glupie mysli rozdrabniajace kazdy najmniejszy
              szczegol. Czesem to pomaga.
                • Gość: ja_23 Re: Poradnia IP: 80.51.236.* 13.11.04, 14:09
                  Dzieki. Tez mi sie tak wydaje, ze za duzo myslenia i analizowania nie jest
                  niczym dobrym. Ale i pomyslec nad wszystkim kiedys trzeba. Mnie przeszkadza w
                  nim glownie jego niezorganizowanie i niegospodarnosc. Ja studiuje, on pracuje.
                  Chcialabym, zeby bylo to widoczne, ze zarabia, bo bardzo cenie i po prostu
                  podoba mi sie w facetach zaradnosc. U mojego niestety tego mi bardzo brak.
                  Drazni mnie to czesto. Prosze sobie nie pomyslec, ze patrze na aspekty
                  materialne, lecz ja po prostu mysle o przyszlosci powazniej, chce do czegos w
                  zyciu dojsc i nie bac sie o swoja rodzine.
                  • cycolinka Re: Poradnia 13.11.04, 14:25
                    łojeja!!! wyobraz sobie ze ja tez mam 23 lata studiuje a on pracuje. Ja ciagle
                    mysle o tym zeby odkladal na mieszkanie ale niestety on widzi potrzeby
                    nastepujace: czesci do samochodu, opony, alufelgi i nne tego typu, nastepnie
                    wypozyczanie filmow beznadziejnych jakies karete czy cos, poza tym korki jakies
                    czy tez halówki do grania itp. Sama widzisz jak dobrze CXie rozumiem. Mam
                    jedynie nadzieje ze to sie wkrotce zmieni bo ja tez chyba oszaleje.
                    • Gość: ja_23 Re: Poradnia IP: 80.51.236.* 13.11.04, 14:34
                      No to niezle sie "dobralysmy" ;))) Ja ciezko to widze w moim przypadku, bo
                      cholernie mnie wkurza takie podejscie do spraw. Ja jestem poukladana ze
                      wszystkim, wiem, czego chce i jak cos postanowie, to realizuje to. Nie lubie
                      mowic nic na przod, bo jesli mi cos nie wyjdzie, to co potem ;) A u niego brak
                      mi wlasnie tej inicjatywy, tego pomyslenia o czyms powazniej i w ogole. Mam
                      nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi.
                      • cycolinka Re: Poradnia 13.11.04, 14:59
                        wiem wiem. Mysle jednak ze jeszcze troszke i Twoj zacznie troche powazniec,
                        przynajmniej moj zaczyna juz odrobine chociaz. Jestesmy zdane na nasza
                        cierpliwosc i musimy laskawie na nich czekac. Jednak to jest chyba prawda ze
                        panowie lekko do tylu sa....
    • kkkarolina zy ktoś z was wie..... 13.11.04, 15:40
      jak się robi placki ziemniaczane??? Chodzi mi o to ile ziemniaków trzeba użyć, żeby zrobić placków dla 2 osób. I w ogóle jakie proporcje składników mają bć zachowane?
      POMÓŻCIE!!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka