05.05.23, 13:21
Czy ktoś może mnie pocieszyć i dać jakąś nadzieje bo ja jestem na prawdę już zrezygnowany że coś się zmieni na leprze. Proszę nie pisać że mam się kogoś innego znaleźć, ja chcę i muszę naprawić to co popsułem bo dopiero wtedy będę się cieszył z życia. Założyłem ten temat 9 stycznia lub 11 tego roku i od tego czasu widziałem się z nimi kilka razy, nie było powiedziane że nie chce mnie znać ale dalej się boi że to się będzie powtarzać. Ja nie wiem już co mam robić, ta tęsknota mnie dobija. Proszę poczytać moje wcześniejsze wpisy. Jestem pewny że jak bym ją spotkał to normalnie ze mną będzie rozmawiać. Nic mnie innego nie cieszy, nic nie bawi, każdy dzień jest taki sam, jestem po prostu załamany. Mam tylko was, nikt inny nie wie co ja czuje, jak cierpię każdego dnia, jak mi ich bardzo brakuje i jak bardzo żałuje to co zrobiłem. Zawsze byłem wesoły i miałem fajny humor a teraz.... Bardzo proszę o jakąś nadzieje i dobre słowa że będzie dobrze. Pomocy
Obserwuj wątek
  • friend_of_women Re: Pomocy 05.05.23, 15:27
   foka28 napisał:

   >Bardzo proszę o jakąś nadzieje i dobre słowa że będzie dobrze. Pomocy

   Niech moc i nadzieja będzie z tobą, walczysz dzielnie...będzie dobrze, ale...ile można tak d*pę truć??? To robi się mdłe i ciężko strawne!
   • friend_of_women Re: Pomocy 05.05.23, 15:30
    Ło matko, takie coś mi się wyświetliło www.odzyskacbyla.com.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1frrlqTe_gIVxumaCh23fwhREAEYASAAEgITK_D_BwE coś dla ciebie
    • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 15:38
     Nie będę komuś płacił za to żeby mi pomógł
     • obrotowy Re: Pomocy 05.05.23, 15:47
      foka28 napisał:
      > Nie będę komuś płacił za to żeby mi pomógł


      skoro Ci tak zalezy, to chyba jednak powinienes skorzystac z pomocy specjalisty

      a nie liczyc na to, ze laikat forumowy cokolwiek madrego Ci doradzi.
      • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 15:50
       Przecież ja wiem co mi powie, że nie mam popełniać tych samych błędów i że nie mam być nachalny
       • obrotowy Re: Pomocy 05.05.23, 16:08
        foka28 napisał:
        > Przecież ja wiem co mi powie, że nie mam popełniać tych samych błędów i że nie
        > mam być nachalny


        a co jeszcze madrzejszego moze doradzic Ci laikat forumowy ?
        • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 16:53
         Nie wiem. Może tu jest ktoś mądrzejszy ode mnie, na to właśnie liczę
   • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 16:07
    To może weź tabletkę na żołądek?
  • okruchlodu Re: Pomocy 05.05.23, 18:37
   Oczywiście, że będzie dobrze. Nie jestem w stanie zagwarantować, że z tą kobietą ale czas zawsze leczy rany. Czas i aktywność.

   W pierwszej kolejności warto zrozumieć własne emocje, to w jaki sposób Twój mózg Cię oszukuje, gdy masz złamane serce. Polecam artykuł na ten temat:

   emocje.pro/5-sposobow-w-jakie-umysl-oszukuje-cie-gdy-twoje-serce-jest-zlamane-guy-winch/

   Piszesz, że nic Cię nie cieszy. A co takiego robisz codziennie? Jeśli siedzisz bezsensownie w domu, nie masz żadnych rozrywek to absolutnie normalne, że nic nie nie cieszy. Bo właściwie co ma sprawiać Ci przyjemność?

   Spójrz na swoje życie jak na ogród. Jeśli ma być piękne i dawać Ci szczęście musisz je pielęgnować. Sadzić rośliny, które dobrze na Ciebie działają i plewić te, które Ci to szczęście odbierają. Nie zawsze pogoda będzie sprzyjać ale masz ogromny wpływ na to co z tym ogrodem zrobisz.

   Odpowiedz sobie szczerze jakie są Twoje źródła szczęścia. I nie pisz, że 'tylko ona' bo to nieprawda i szczyt lenistwa. Jeśli tak jest to czas zacząć szukać alternatyw i nie nam tu na myśli innej kobiety. Znajdź sobie jakieś cele w życiu, hobby, coś dzięki czemu poczujesz się szczęśliwy sam ze sobą. I uwierz mi, wtedy miłość też się znajdzie.
   • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 19:45
    To ona i jej dziecko byli i są radością mojego życia, nic inne się nie liczy, to była moja przyjaciółka przez 30 lat. Widziałem jak jej dziecko rośnie, jak stawia pierwsze kroki. To tak teraz boli. To co ja zrobiłem po śmierci mamy, nawet sobie nie umiem wybaczyć
   • foka28 Re: Pomocy 05.05.23, 20:03
    Ale ja nie potrafię być szczęśliwym sam ze sobą bo to jest na prawdę trudne
    • perfum [...] 05.05.23, 20:19
     Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
     • perfum [...] 06.05.23, 16:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • okruchlodu Re: Pomocy 05.05.23, 20:49
     To, że coś jest trudne nie oznacza, że jest niemożliwe. Nie musisz od razu wspinać się na wyżyny euforii ale tak szczerze odpowiedź sobie na pytanie jak minął Ci dzień. Co dzisiaj pozytywnego zrobiłeś? Co zrobiłeś dla siebie?
     Bardzo dobrym pomysłem jest zacząć pisać dziennik, w którym to będziesz wyznaczał cele na dany dzień, wypisywał co miłego dla siebie zrobiłeś, planował pozytywne nawyki, pisał o sukcesach.

     Jeśli cały dzień spędzasz bez celu, aktywność ogranicza się do zmieniania kanałów w TV i skrolowania Facebooka to nie ma szans, żebyś był szczęśliwy. W dodatku wszystkie Twoje myśli naturalnie będą krążyły wokół niej.

     Tu technika małych kroków działa cuda. Zbuduj kilka prostych nawyków np. poćwicz rano 10 minut, wypij szklankę wody, przygotuj sobie smaczne i pożywne śniadanie, idź na spacer, posprzątaj wieczorem kuchnie, żeby rano przyjemniej było zacząć dzień, poczytaj książkę przed snem. Zdziwisz się jak takie drobne, niepozorne czynności budują fajne życie.
  • foka28 Re: Pomocy 06.05.23, 18:43
   Zobaczę jakiś film to jest może jakoś dobrze, nie myślę tak dużo ale jak film się skończy to wszystko wraca. Proszę odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dała mi nadzieję wtedy 25 marca a teraz dalej mnie blokuje, nie dzwoni i nie pisze. Dlaczego tak się zachowuje jak wcześniej się ze mną spotkała?
   • bento67 Re: Pomocy 06.05.23, 19:28
    Oglądałam przed chwilą na canal+ dobry film. Nie wiem, czy masz ten kanał. Pozdrawiam
    • foka28 Re: Pomocy 06.05.23, 19:45
     Jaki to film? Napisz tytuł
     • bento67 Re: Pomocy 06.05.23, 20:09
      Mój syn
      • foka28 Re: Pomocy 06.05.23, 21:05
       Ten film jest z 2021 roku?
       • bento67 Re: Pomocy 06.05.23, 21:14
        Nie wiem, bo nie oglądałam od początku. O porwaniu dziecka z obozu.
        • taniarada Re: Pomocy 06.05.23, 22:07
         Bożech panie Foka są Google ..Mój syn
         2021 ‧ Dreszczowiec/.Zakupiłem ostatnio canal + bo sport i dzisiaj Iga grała .I są tam mecze mojego Rakowa i inne.A fajne filmy lecą .
         • foka28 Re: Pomocy 06.05.23, 23:15
          Ja mam HBO i NETFLIX, jak na razie jestem zadowolony. Dziś oglądałem Avatar 2. Trzy godziny ale warto poświęcić na ten film ten czas
          • taniarada Re: Pomocy 07.05.23, 04:53
           Mam wszystkie streamingowe kanały bo się wymieniam ze znajomymi .Niektóre zaostrzyly wymianę jak canal + do jednej osoby ..Nie mam czasu oglądać .Zagranicę zabieram swoją aplikację z UPC z telewizyjnymi kanałami , gdzie mam wybitą w telefon i w kompa ,do tego jest wypożyczalnia filmów .Niektóre zagrsnicą mają licencję to się posilkuję WP Pilot .
   • okruchlodu Re: Pomocy 07.05.23, 11:04
    Ona nic Ci nie dała. Spotkała się ze starym kolegą i spędziła miło dzień. To Ty sam dopowiedziałeś sobie, że będzie z tego coś więcej.

    Za każdym razem, gdy z nią rozmawiasz mówi Ci wprost i dość wyraźnie jak widzi tą relację. To Ty bardzo bronisz się rękami i nogami przed świadomością, że do nikąd to nie prowadzi. I będzie to trwało tak długo aż stanie się coś, czego nie będziesz w stanie zignorować np. wejdzie w nowy związek.

    Pisałeś, że chodzisz na terapię i tak się zastanawiam jaki rodzaj terapii to jest? I co tam robicie? Jeśli przychodzisz i nawijasz a ktoś słucha i coś tam dopowiada to czas zmienić terapeutę. Fajnym pomysłem jest terapia poznawczo behawioralna, najbardziej praktyczna ze wszystkich. Możecie np. prowadzić takie dzienniki, o których wspomniałam.
    • foka28 Re: Pomocy 07.05.23, 13:29
     Nic mi nie mówi na ten temat, nie wspomina a ja też nie wspominam co się stało bo po co to wspominać?
    • foka28 Re: Pomocy 07.05.23, 14:52
     No tak ale jak się wtedy ze mną spotkała to dała mi nadzieję że chce mnie znać ale nie rozumiem cały czas dlaczego mnie dalej blokuje czyli nie pisze i nie dzwoni? Dlaczego bawi się moimi uczuciami?
     • okruchlodu Re: Pomocy 07.05.23, 18:34
      Słuchasz wybiórczo. Powiedziała Ci tez, że nie odblokuje Cie na tel. bo będziesz do niej wydzwaniał. Sorki, ale gdyby mnie tak koleś zablokował i powiedział mi coś takiego to poczułabym, że zdrowo musialam przegiąć i nie jest zainteresowany kontaktem a co dopiero związkiem.

      Wcześniej mówiła Ci, że boi się z Tobą sama spotykać (bez koleżanki). Ani razu sama z siebie się z Tobą nie skontaktowała. Naprawdę widzisz tu potencjał związkowy?

      Nie twierdzę, że nie masz szans ale jak nic w swoim życiu nie zmienisz to i w tej kwestii nic się nie zmieni. Dalej będziesz w jej oczach creepy facetem. A ona już trochę w życiu przeszła. Może przydałby się jej jakiś mężczyzna z ogarniętym życiem. Tymczasem Ty sprawiasz wrażenie jakbyś sam nad swoim życiem nie panował. Sorki, że tak z grubej rury ale tak to właśnie wygląda z boku.

      Zamiast czekać aż ona przyjdzie i rozwiąże Twoje problemy zacznij działać. Ogarnij się i pokaż jej, że jesteś dobrym kandydatem na partnera.
      • foka28 Re: Pomocy 07.05.23, 18:47
       Nie powiedziała mi że boi się ze mną spotykać bez koleżanki ale takie odniosłem wrażenie że wtedy nie spotka się ze mną bez tej jej koleżanki i dlatego się zdziwiłem że chce się spotkać ze mną i z jej dzieckiem, nawet na obiad poszedłem z nimi wtedy. No wcale nie jestem zaskoczony że mnie zablokowała ale dlaczego blokuje dalej? Staram się ogarnąć, jak mam jej pokazać że jestem dobrym kandydatem na partnera? Co mam jej kupić kwiaty? List miłosny wysłać? Ja nie wiem jak ona się nie odzywa do mnie
       • okruchlodu Re: Pomocy 07.05.23, 19:33
        Możesz iść według piramidy Masłowa.
        1. Podstawowe potrzeby- zdrowie. W Twoim przypadku psychika kuleje. Kilka rad już tu dostałeś + dobra terapia, która pomoże Ci stanąć na nogi.
        2. Potrzeba bezpieczeństwa- finanse (no chyba, że ta renta z której żyjesz zaspakaja potrzeby finansowe twoje + ewentualnej rodziny).
        3. Potrzeba przynależności- zadbać o reakcje z innymi ludźmi, zbudować wartościowe przyjaźnie, mieć własne życie niezależne od kobiety.

        List czy kwiaty to byłoby niestety zbyt łatwe rozwiązanie.
  • foka28 Re: Pomocy 09.05.23, 19:47
   I znowu ich dziś widziałem. Rozmowa trwała może około 5 minut. Mówiła że jest zmęczona bo wraca ze sklepu i remont jest u niej w domu bo brat jej maluje mieszkanie. Powiedziała mi ile ten remont będzie jeszcze trwał. Zaproponowałem pomoc ale mówi że da sobie radę. Pytała się gdzie idę. Jej dziecko jest na mnie złe bo ich śledziłem. Nie przeszła obok mnie obojętnie. Mogła powiedzieć cześć i iść sobie mówiąc że nie ma czasu
   • bento67 Re: Pomocy 10.05.23, 10:49
    Nie dziwię się, że nie chciała pomocy. Ja też miałam remont i wiele osób nam proponowało pomoc. Sami pomału ogarnęliśmy wszystko. Bądź cierpliwy, wszystko się ułoży, potrzeba czasu. Pozdrawiam
    • friend_of_women Re: Pomocy 10.05.23, 11:24
     Czas niczego nie zmieni...i nic się nie ułoży. Cierpliwość w cierpieniu pogłębia tylko stan niepewności.
     • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 11:56
      Dlaczego tak myślisz że nic się nie ułoży?
     • hana2 Re: Pomocy 10.05.23, 12:13
      Zgadzam się tobą Friend. Wyniszczące, udreczające uczucie powinno się w sobie wygaszać a nie podsycać i pielęgnować.

      • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 12:16
       Ale co ja mam zrobić że jak ich widzę to fajnie mi się z nimi rozmawia, to ona powinna mi coś powiedzieć żebym dał sobie spokój
      • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 12:38
       Np wczoraj to pierwsza powiedziała mi cześć, widać że chce mieć ze mną jakiś kontakt i tak jak pisze bento67 to trzeba trochę cierpliwości
       • friend_of_women Re: Pomocy 10.05.23, 14:24
        Ale bento67 nie ma doświadczenia w tym temacie to jak może udzielać rad?
        • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 14:28
         A jakie ty masz doświadczenie? Podziel się i daj przykład
         • hana2 Re: Pomocy 10.05.23, 14:40
          "A jakie ty masz doświadczenie?"

          Myślę, że każdy z nas ma doświadczenia z wygaszaniem nadziei na nierealne związki i możemy zapewnić, że jest to możliwe (wytłumić uczucia)

          To, że komuś z tobą się dobrze rozmawia, nie musi oznaczać, że dobrze będzie się czuł w bliższej relacji z tobą. Do bliższej relacji potrzeba czegoś więcej niż dobrej rozmowy. Ale dobra rozmowa wystarczy do zwykłej koleżeńskiej relacji.

          To jest lekko nienormalne robić sobie nadzieje po "dobrej rozmowie". Nie będę już ci odpisywać, bo wszystko co powinieneś teraz zrobić opisała Okruch Chłodu.          • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 15:07
           To dlaczego mówi mi zawsze pierwsza cześć? Przed tym wszystkim zawsze dobrze się czuła w moim towarzystwie. Gdyby się czuła źle to by ze mną nie gadała
           • okruchlodu Re: Pomocy 10.05.23, 18:29
            Czy Ty chciałbyś związać się z każdym komu mówisz 'cześć' jako pierwszy? Dzisiaj idąc do pracy powiedziałam 'cześć' do ok. 20 chłopa. Naprawdę myślisz, że to znaczy coś więcej niż przyjęte kulturowe przywitanie z ludźmi, których znamy?

            Tak samo jak normalna rozmowa. Ludzie rozmawiają ze sobą z wielu powodow, bo tak wymaga kultura, okoliczności lub mamy ochotę niezobowiązująco zamienić z kimś kilka słów. Wiązanie tego z zainteresowaniem związkowym jest grubą przesadą.
            • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 18:55
             Do związku to jeszcze daleko między nami. Źle mnie zrozumiałaś z tym cześć, to że ona mówi mi pierwsza cześć to dla mnie dużo znaczy bo wiem że chce mnie znać, że nie przekreśliła naszej znajomości i że mam jeszcze nadzieję że będzie lepiej
             • okruchlodu Re: Pomocy 10.05.23, 19:22
              Rzecz w tym, że ja miałabym wyrąbane czy znam z 50% tych ludzi, którym mówię 'cześć'. Większość z nas robi to automatycznie. Robienie sobie nadziei przypomina mi dialog z pewnego filmu:

              Mam u ciebie jakieś szanse...takie jak np 1 do 100
              - niestety nie, raczej takie jak 1 do 1000000
              cisza...a potem
              - JEEEEEEEEEST, więc jednak mam jakieś szanse!!


              Jeśli nawet nie masz motywacji, żeby poprawić jakość swojego życia dla samego siebie a ona jest dla Ciebie tak ważna to potraktuj ją jako to źródło tej motywacji.
        • foka28 Re: Pomocy 10.05.23, 14:31
         Dosłownie przed chwilą stałem na balkonie i ona przyjechała autobusem, no i znowu powiedziała mi pierwsza cześć, jak ja potem nie mam robić sobie nadziei?
  • foka28 Re: Pomocy 11.05.23, 10:24
   Adminie ja proszę grzecznie o usunięcie mojego wpisu pod tytułem pomocy
   • hana2 Re: Pomocy 11.05.23, 10:39
    Poczytaj regulamin. Tam znajdziesz info, jak usunąć wątek. Ten regulamin akceptowałeś przy zakładaniu konta. Nie przeczytałeś? ;)
  • taniarada Re: Pomocy 11.05.23, 10:50
   Ciężko będzie bo nie. narusza regulaminu .To nie jest prywatne forum .Tu nic nie da jedynie na forum@agora.pl lub pomoc@agora pl .Panie Foka po co taka desperacja ? Nawet polubiłem te wątki .Pozdrówka .
   • friend_of_women Re: Pomocy 11.05.23, 10:58
    Dla ciebie ostatnie jego wpisy pełne wulgaryzmów to nie jest naruszenie regulaminu? Chyba coś ci umknęło "agencie" ;)
    • foka28 Re: Pomocy 11.05.23, 11:20
     Oni usuwają tylko te gdzie są przekleństwa a ja chce żeby wszystko usunęli
     • ta Re: Pomocy 11.05.23, 20:38
      A gdzie szacunek do cudzego zaangażowania i pracy włożonej w odpowiedzi dla ciebie?
      Użytkownicy się starali, pisali, doradzali, omawiali twoje problemy, a ty nagle wszystko wywalić, bo tak!
      Ten wątek ma także wartość poglądową i dydaktyczną.   • foka28 Re: Pomocy 11.05.23, 10:59
    A jak ona to przeczyta to co wtedy?
    • friend_of_women Re: Pomocy 11.05.23, 11:07
     Upewni się, że nie jest w błędzie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka