Gość: Sara IP: *.czytelnik.pl 10.12.04, 12:11 Glupie pytanie, ale jak czesto dziewczyny to robicie? Pytam z ciekawosci Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:14 rzeczywiscie glupie pytanie. Spytaj jeszcze jak czesto zmieniaja podpaski.... Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:14 no fakt idą święta, trzeba zmienić, dzieki za przypomnienie:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:15 nie lepiej wykruszyc i wytrzepac? :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:18 nie da rady ostatnio miałem sliskie noce:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:22 jak wyschnie, to wykruszysz. Tylko delikatnie, bys przescieradla nie polamal :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:26 a nie mów? jak to tak poprostu?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:34 oczywiscie stary! Zawsze bedziesz mogl to traktowac jako pamiatke pobytu Grubej Jolki u Ciebie na korepetycjach. Tylko nie popadnij w fetyszyzm :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:40 widzisz doswiadczone koleżanki pisza, ze krochamal lepiej zostawić na poscieli? nie wiem co robić:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:46 popros kolezanki, by przyszly i same sprawdzily :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:53 Przeciez one doswiadczone- niejedno przescieradlo widzialy :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:11 zapros po prostu do domu i popros o rade :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:20 mam to zrobic za Ciebie w osobnym watku? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:24 nnie znowu będzie zadyma:))))) podpowiedz coś:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:28 powiedz, ze Ci sie zelazko zepsulo, niech przyjdzie i wyleasinguje ci swoje :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:41 ale która?:) znasz to z reno w lizingu?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:46 Ktora? Ktora? Nie wiem! Sam wybierz! To nie moja posciel bedzie na cenzurowanym :) Z reno znam :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:57 no tak, qrva, rzuc to wszystko i wybierz która?:))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 14:01 proponuje obierzyne, bo najbardziej doswiadczona. Moze tez byc Pierozek Moze tez Maretina, bo jej sie juz chyba nie wstydzisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 14:12 ale ich nie było na tym watku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola kopov IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:23 to nawet dobrze z tymi śliskimi nocami - zapewne wspaniale zastępuje to krochmal...teraz tylko przeprasowac i problem z głowy Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 10.12.04, 12:27 nie trzeba prasowac, juz kiedys pisałem, z gosposią wystarczy sie poturlać w lewo w prawo i jak nowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: kopov IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:35 eee tam poturlać - wszystko ci ta gosposia dupskiem wygniecie - toż to profanacja... Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 10.12.04, 12:42 gosposia ma dupsko na szerokość prześcieradła to jak magiel?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Zmiana bielizny poscielowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:27 a 1 grudnia kąpałeś się??? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:29 5go przed mikołajem, nic mi w kapieli nie zginęło, ale widziałem w jakiejś syforze dodaja do zakupów kaczuszki wibrujące!!!!!!!!!!!tylko kolor jakis taki biły? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Zmiana bielizny poscielowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:32 wybacz ale wibrujaca koczuszka to raczej dla kobiety ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:41 moze babelki zrobi w wannie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:38 qrde, też to widziałam i zastanawiałam się, czy to już wibrator czy jeszcze akcesoria do kąpieli ;))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Zmiana bielizny poscielowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:40 pójde i obejrze bom ciekawa ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:41 six_a napisała: > qrde, też to widziałam i zastanawiałam się, czy to już wibrator czy jeszcze > akcesoria do kąpieli ;))))))) moze tamponetka;)))))))))))0 Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:42 nie, nie, to było coś obliczonego na wywołanie przyjemności ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:44 czy Twoja suka juz wyje do fotki?:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:59 kopov napisała: > czy Twoja suka juz wyje do fotki?:) pokaze jej w domu;))) ona wyje tylko wtedy jak mowie, ze idziemy na spacer albo jak biore w ece mietka a nia sie nie zajmuje;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:10 tylko ładna ramke jej kup:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:23 kopov napisała: > tylko ładna ramke jej kup:)))))) no Ty tez dla swojego psa kup ramke i monisie w nia wpakuj:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:27 mój ma plazme nad posłaniem, to mu jako tapetę wyświetle:))))) P.S. co ile zmieniasz monisi posłanie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:28 kopov napisała: > mój ma plazme nad posłaniem, to mu jako tapetę wyświetle:))))) > P.S. co ile zmieniasz monisi posłanie?;) ech! monisia ma piekny kojec, a w kojcu ma piekny mieciuski kocyk w kratke, ktory piore raz na tydzien;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 13:43 a kopov ma łozko-ponton:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Zmiana bielizny poscielowej 10.12.04, 12:43 a panie w sklepie nie mówiły jak sie sprawuje? moze lepiej niz facet?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:47 Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 12:52 :)))) ja nie wibruje:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:57 zjedz brukselke to zawibrujesz ze hohoho;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 13:12 :)))))))) nie pisz bo matka mi zamiast kaczki worek brukselki pod choinke wsadzi:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:13 matka??? a ja myslałam ze do dzieci przychodzi święty Mikołaj,nie??? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 13:19 ??????? a ile Ty masz lat:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:21 jaaaa.....no jam mam ;-))..ale ty masz 12..to juz tacy kawalerowie w Mikołaja i bociany nie wierzą???? :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 13:26 tacy kawalerowie to juz nie:))))) a takie pannice to tak?;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:31 och ja ta młodziez szybko dorasta..za moich czasów ;-)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 13:43 to przez obcowanie ze starszymi kobietami z fk:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:49 no widzisz jakie masz z tego profity a tak to byś była 12letnim głupkiem szkajacym siostry w kapuscie...lub czekajacym na Mikołaja.Polecam film Zły Mikołaj :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 13:58 moze trzeba zmienić nazwe forum kobieta na uniwersytet życia dla młodocianych prawiczków?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 14:15 rzuć taki projekt do maas;-)) to ty jestes prawiczek??? ;-)))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) 10.12.04, 14:17 a Ty myślałaś, ze 12 letni rozpłodowiec?:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kopov bombelki zrób se sam;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 14:29 rozpłodowiec :-))))))))))))))))))) ales wymyślił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: priestonka Średnio raz na 3 tygodnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:54 I nie widzę w tym nic głupiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Średnio raz na 3 tygodnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:58 troche dziwne jest takie pytanie tak mi sie wydaje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: priestonka Re: Średnio raz na 3 tygodnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:48 Dla mnie jest to pytanie typowo babskie, czyli jak najbardziej na miejscu. Zmienianie poscieli to dosc absorbujace zajecie, przynajmniej dla mnie. Jesli ma sie kilkuosobowa rodzine to zdjecie kilku poszewek z kolder, poduszek i jaskow, nastepnie wywietrzenie kolder i poduszek na powietrzu, zalozenie nowej poscieli i na koniec upranie i wyprasowanie tej zuzytej zajmuje troche czasu. Dziwne, ze glos w tej sprawie zabrali panowie, ktorzy powinni miec akurat w tym temacie najmniej do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Średnio raz na 3 tygodnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:50 dlaczego najmniej...sa tacy co sami o to dbają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm a ty Sara jak czesto zmieniasz bo nic nie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:00 napisałaś:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natasha Re: Zmiana bielizny poscielowej IP: *.fnet.pl 10.12.04, 17:40 co 2 tygodnie Odpowiedz Link Zgłoś