starywyjadacz 16.12.04, 13:26 Jakie marki bielizny kupowac dla kobiety zeby sie ucieszyla? Wymiencie mi te znane i szanowane takie w miare ok, zebym jakiegos badziewa nie kupil. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
starywyjadacz Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 13:28 NA co zwracac uwage jak chce kupic np jakas halke seksowna. Jaki material itp? Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz no wlasnie.. 16.12.04, 13:37 no wlasnie ta marke to kazdy wie. Nawet faceci i ja tez. Ale czy sa jeszcze jakies inne marki w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka rada IP: *.aster.pl 17.12.04, 22:29 oprócz triumpha śłiczna bielizna jest w intiminissimi Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 13:43 triumph ma fabryki w azji, w których wykorzystuje biedaków i zatrudnia dzieci podstawowe pytanie to za ile a po drugie: skąd jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 13:55 > triumph ma fabryki w azji, w których wykorzystuje biedaków i zatrudnia dzieci Typowy belkot lewakow. Ci wykorzystywani biedacy pojda na bruk dzieki twej dobroci. Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:01 tak tylko ci mówię, zrobisz z tym co chcesz. przez kilka tysiącleci radzili sobie nie pracując w fabrykach zachodnich korporacji.... Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:06 > przez kilka tysiącleci radzili sobie nie pracując w fabrykach zachodnich > korporacji.... Ciekawe czy gdybys tam pojechala pozamykac te fabryki powitali by cie brawami czy kamieniami? jak myslisz? Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:08 zamknięcie takiej fabryki nie jest rozwiązaniem bojkotowanie pewnych ogólnych tendencji społeczno-gospodarczych tak Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:15 > zamknięcie takiej fabryki nie jest rozwiązaniem > bojkotowanie pewnych ogólnych tendencji społeczno-gospodarczych tak Bojkot = zaprzestanie zakupu pewnych towarow = zamkniecie fabryki. To proste jak but. Lewacy zrobili najwiecej szkod w swiecie takim wlasnie brakiem myslenia. Zreszt wszedzie gdzie wejda tam tylko cofanie sie w rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:17 chodzi o to, żeby w przyszłości nie dopuścić w ogóle do powstania takiej fabryki. ale przecież liczy się tylko cena produktu... Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 14:25 > chodzi o to, żeby w przyszłości nie dopuścić w ogóle do powstania takiej > fabryki. ale przecież liczy się tylko cena produktu... A co jesli.... jesli ci chinczycy sami sie prosza ze chca isc do takiej fabryki? ze i tak dla wielu tam tych fabryk brakuje. Ze z nadzieja czekaja kiedy jakas powstanie niedaleko nich? I na ich szczescie ich obroncy nie maja dosyc mocy by przeciwdzialac utworzeniu nastepnej. Maja tylko bzdurne slogany Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ach . i jeszcze jedno.. 16.12.04, 15:04 to może bogate korporacje zaangażowałyby się w działalność harytatywną, np. edukację w azji?? Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Ty nie rozumiesz pojecia bogate korporacje 16.12.04, 15:32 bogate korporacje maja swych akcjonarjuszy. Duzych malych i nawet ty jestes akcjonarjuszem - masz drugi filar merytalny. To sa wlasnie akcje przedsiebiorstw. Ciekawe czy ty bys sie zgodzila przenisc do takiego funduszu emertalnego ktory nie skupi sie na tym by zbierac dla ciebie grosik do grosika na w miare dobra emeryture ( a i tak mmoe tego duzo nie bedzie), a skupi sie na inwestowaniu w firmy prowadzace dzialalnosc harytatywna. A niech ty potem grosze dostaniesz. Tak ze widzisz.. bogate bo obracaja duzymi kwotami bo na te kwoty skladaja sie miliony mniejszych kwot od takich niezamoznych przecietniakow jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Ty nie rozumiesz pojecia bogate korporacje 16.12.04, 15:35 a ty co? technikum ekonomiczne skończyłeś, czy co?? Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Ty nie rozumiesz pojecia bogate korporacje 16.12.04, 16:14 > a ty co? technikum ekonomiczne skończyłeś, czy co?? Ja tylko ..... mysle. W przeciwienstwie do lewakow ktorych jestem ortodoksyjnym pograomca. Ty lewaku !!! Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz No jeszcze chwile i pomysle ze.. 16.12.04, 13:39 No jeszcze chwile i pomysle ze jedyna bielizna jaka forumowe kobiety znaja to ta z supermarketu ze stolu o nazwie "wygrzeb sobie cos" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baba Re: No jeszcze chwile i pomysle ze.. IP: *.crowley.pl 16.12.04, 13:45 to może CALZEDONIA????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kohol Re: No jeszcze chwile i pomysle ze.. IP: *.crowley.pl 16.12.04, 15:34 No wiesz... Metki od staników mam pourywane, to i tak ze Stanów ciotka mi przysłała, to i tak by Ci nic nie dało. A majtki kupuję w KappAhlu, normalne, bawełniane. :) Odpowiedz Link Zgłoś
yes22 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 14:06 palmers, intimissimi i jak wyżej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: proponuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 14:42 o tak la perla to piękna bielizna :-) moze jeszcze Lejaby,Felina jesli jestes z Warszawy jedz do galerii Mokotów,do Arkadii tam sa sklepy z ekskluzywna bielizna:-) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 14:34 Intimissimi + Calzedonia (pończochy) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maleńka Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 14:45 Jak szukasz czegoś naprawdę extra to spróbuj Wolford. To Mercedes wsród bielizny. Nie jest tanio ale bardzo szykownie i naprawdę wyjątkowo. Nie jest to bielizna buduaowa raczej klasyczna ale jakość jest świetna. Mam kilka par pończoch i noszę je już od roku - nic sie z nimi nie dzieje złego. W Warszawie znajdziesz ich sklep na Nowym Świecie, w Klifie i pewnie w Arkadii. W Krakowie jest sklep na Grodzkiej (blisko Rynku). Jestem pewna, że zachwycisz swoją kobietę tą bielizną (siebie pewnie też;)) Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha75 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 14:49 Zależy od pojewmości portfela lub karty: Lajaby, Felina, Lilly + polskie, bardzo dobre: Sara coś tam, Febe, Jolinex.... to tyle. Haleczka - wazny rozmiar (np jak dopasowana to biust ważny) i chyba tkanina, nie każda kobieta lubi satyny czy inne sztuczne koronki .... BTW. Fabe ma świtne haleczki.... Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juanita Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: *.chello.pl 16.12.04, 15:01 triumph ma malo ciakawa bielizne - taka naprawde zwyczjna moim zdaniem. jesli mozesz na prezent przeznaczyc wiecej pieniedzy, to przepiekna bielizne maja firmy la perla, chantelle. z tanszych intimissimi - niektore modele. tak jak napisala ktoras przedmowczyni, jezeli jestes z Warszawy, to pojedz do Galerii Mokotow lub Arkadii - tam jest kilka sklepow z naprawde piekna bielizna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 15:06 Intimissimi, Triumph, DIM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 16.12.04, 15:41 marks&spencer Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 16:17 > marks&spencer a na jakim jarmarku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 16.12.04, 16:20 w warszawie na jerozolimskich, w centrum mokotów o ile dobrze kojarze Odpowiedz Link Zgłoś
magdzie Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 16:19 na pewno bedzie zadowolona z VS www.victoriassecret.com Odpowiedz Link Zgłoś
starywyjadacz Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 16:21 > na pewno bedzie zadowolona z VS > > www.victoriassecret.com Tego nie ma w polsce... a wiem ze to podobno super Odpowiedz Link Zgłoś
magdzie Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! 16.12.04, 16:23 sprobuj zakupow przez internet, bardzo szybka przesylka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 16.12.04, 16:28 zartujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amra Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 16:21 Ja polecam:victoria's secret,intimmisimi,calzedonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: Kobiety szybko mowic mi tu!!! IP: *.61.134.57.generic-hostname.arrownet.dk 24.12.04, 00:53 widzialam fajna bielizne, chyba Fleur, ale nie mam 100% pewnosci. bielizna mikolajkowa- czerwone stringi z bialymi dodatkami, czerwony biustonosz a na miskach male mikolajki, do tego czerwona mikolajkowa czapka z pomponem. zestawienie naprawde swietne:))))) Odpowiedz Link Zgłoś