20.01.05, 12:46
pisalam juz na F. poradnik domowy" ale tam zero odezwu. W takim razie moze
tutaj ktos wie jak pozbys sie tych fruwajacych kudelkow, co zrobic zeby tak
nie "obłaził"? Dodam ze juz go wyczesalam, ale nie wiele to pomoglo.
dzieki za rady
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • six_a Re: angora 20.01.05, 13:45
      żeby kto nie obłaził? ;)
      • viola2 Re: angora 20.01.05, 13:49
        no.. ja od tego swetra i wszyscy w kolo:)
        • six_a Re: angora 20.01.05, 13:52
          aaa, sweter, myślałam, że królik :)
          a musisz taki nosić, weź sprzedaj na allegro. Pogrubiają i brudzą.
          • viola2 Re: angora 20.01.05, 13:55
            jestem szczupla wiec nie szkodzi nawet jesli pogrubia:) lubie go, poza tym to
            nowy sweterek. Bardzo mi sie podoba, ale te kudly... brrr...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka