ticoqp
16.03.05, 09:25
na forum.
Czy to jest wogóle mozliwe? jakie warunki musza byc spełnione, zeby ktos
kogoś mógł obrazić? jak sie zachować w przypadku domniemanego obrażenia?
Mysle, ze podstawowym warunkiem który musi byc spełniony jest równość
intelektualna obydwu stron -bardzo trudne do osiagniecia prawda? głupszy nie
moze obrazić mądrzejszego ze względu na róznice poziomów (madrzejszy nie
bedzie takiego obrażenia brał pod uwage) mądrzejszy głupszego tez nie
(głupszy nie zauważy ze jest obrażony ze wzgledu na niezrozumiałość treści)
Jeżeli więc ktos kogos chce obrazić obie strony powinne miec stosowne
zaświadczenia o swoim pozimie intelektualnym. Mysle, ze ten wstęp załatwia
cała resztę więc co tu wiecej pisać? moze jeszcze tylko jak sie zachować w
przypadku gdy poczujemy sie obrażeni przez kogoś, a więc zastanówmy sie czy
ta osoba jest nas w stanie obrazić czy moze to tylko prowokacja i najlepiej