Dodaj do ulubionych

WAŻNA SPRAWA

14.07.05, 23:03
CZY KTÓRAŚ Z WAS ORIENTUJE SIE PO JAKIM CZASIE GINAKOLOG MOŻE POZNAĆ ŻE JEST
SIĘ W CIĄŻY.PĘKŁA MI GUMKA I OBLICZYŁAM DOPIERO DZIŚ ŻE MAM DUŻE SZANSE NA
ZAJŚCIE W CIĄŻE A MINEŁO JUŻ TRZY DNI WIEĆ TEJ TABLETKI "PO" NIE MAM CO BRAĆ.
Obserwuj wątek
    • pimpek_sadelko Re: WAŻNA SPRAWA 14.07.05, 23:04
      ginekolog moze "poznac" ok 2 tygodnie po zatrzymaniu miesiaczki.
    • coitusik jaka gumka ci pekla ??? 14.07.05, 23:09
      :(
      • magnolia76 Re: jaka gumka ci pekla ??? 15.07.05, 05:04
        Ja byłam 2 tygodnie po opóźnieniu okresu, ale wtedy ginekolog nie jest w stanie
        na 100% poznać czy to aby na pewno ciąża, będzie kazał zrobić ci testy, 1 albo
        dwa z moczu dla pewności. Po tak krótkim czasie, bardzo często macica jest
        powiększona ze względu na to, ze np. właśnie masz dostać ten swój opóźniony
        okres. Jedynie co właśnie te testy, w tak wczesnym stadiium, mogą i jego i
        Ciebie upewnić o ewentualnej ciąży. Na 100% powie Ci ok 6 tgodni po ostatnim
        okresie.
        • pimpek_sadelko Re: jaka gumka ci pekla ??? 15.07.05, 07:30
          magnolia76 napisała:

          > Ja byłam 2 tygodnie po opóźnieniu okresu, ale wtedy ginekolog nie jest w
          stanie
          >
          > na 100% poznać czy to aby na pewno ciąża, będzie kazał zrobić ci testy, 1
          albo
          > dwa z moczu dla pewności.
          jesli Twoj lekarz do tej pory nie nauczyl sie korzystac z USG to moze pomysl
          nad zmiana gina.
          testy to mozna sobie w domu robic, sa wiarygodne w treminie miesiaczki.
          • mia.wallace gumka do wlosow! :)) 15.07.05, 09:28
            • pimpek_sadelko to na penisie sa wlosy?:)/nt 15.07.05, 09:38

              • mia.wallace na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 09:49
                zeby sie nie poczochraly!
                ja tak zawsze robie!!! :DDDDD
                • pimpek_sadelko Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 09:50
                  mia.wallace napisała:

                  > zeby sie nie poczochraly!
                  > ja tak zawsze robie!!! :DDDDD
                  zapuscilas sie czy co? lyse polany sa w modzie teraz!!!:DDDDDDDDDDD
                  • mia.wallace Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 09:54
                    masz racje, za moda nie nadazam!
                    dzis ogole sobie calusienka!!! :)))))
                    • pimpek_sadelko Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:00
                      mia.wallace napisała:

                      > masz racje, za moda nie nadazam!
                      > dzis ogole sobie calusienka!!! :)))))

                      kup dobra kosiarke i niech maz jezdzi i kosi:DDDDDDD
                      • mia.wallace Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:02
                        meza ni mam, wiec tymczasem pojezdze sama :))
                        • pimpek_sadelko Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:03
                          mia.wallace napisała:

                          > meza ni mam, wiec tymczasem pojezdze sama :))

                          no to dlatego sie zapuscilas! chlpa nie masz:)
                          ale jak bedzie to na pewno bedziesz pilnowac lysej polany:D
                          • mia.wallace Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:05
                            he he... :)))
                            pilnowac lysej polany, co by nie miec problemow z peknieta gumka!!!
                            • pimpek_sadelko Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:07
                              mia.wallace napisała:

                              > he he... :)))
                              > pilnowac lysej polany, co by nie miec problemow z peknieta gumka!!!

                              i mieszkancami gaszczy:DDDDDDDDD
                              • mia.wallace Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:13
                                aaaAAAAAAAAAAAAAAAA...
                                MENDAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                • pimpek_sadelko Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:15
                                  mia.wallace napisała:

                                  > aaaAAAAAAAAAAAAAAAA...
                                  > MENDAAAAAAAAAAAAAAAAA

                                  jest taka fraszka fredry.... ale raczej dla panow: czy to pajak? czy to menda?
                                  cos mi sie po jajach szweda:DDDDDDDD
                                  • mia.wallace Re: na malej sobie zwiazala... 15.07.05, 10:18
                                    pająk???
                                    a to rozpusnik!!!
    • vandikia Re: WAŻNA SPRAWA 15.07.05, 09:22
      igłe i nitkę do ręki weź, zszyj majty i nic sie nie bój
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka