Dodaj do ulubionych

Wychodzę za mąż, stało się :)))

03.08.05, 14:10
popełnię to już 2 września, hi hi hi... mam już niecały miesiąc wolności :)))
Obserwuj wątek
    • magdzie Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:10
      gratuluje!!!
    • trzydziecha1 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11
      Gratuluję :))))
    • domina19 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11
      gratuluje ale i podziwiam:))
    • edzia-fredzia Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11
      Kiedy panieński robisz? ;)
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:14
        możemy machnąć jakiegoś panieńskiego browca :)))) a przyjedziesz do wawki????
        • edzia-fredzia Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:43
          abo popanienskie - bo za szybko za maz wychodzisz :)
          • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:13
            jak szybko???? wcale nie, ale jak to zwał, tak zwał - browara można obalic :)))
    • margie Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11
      ale cie przypililo:)) Gratuluje:))
    • sagis Ojej. To życzę Wam powodzenia i szczęścia! 03.08.05, 14:12
      Jeśli uważasz, że szczęście już swoje spotkałaś, to jeszcze więcej:-)
      • mamba30 wszystkim Wam baaardzo dziękuję :))) 03.08.05, 14:14

    • soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:17
      No to korzystaj z wolności! Po śłubie imprezy i seks zupełnie inaczej już smakuja :)
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:18
        eee, ja już aprawiona w bojach, moje pierwsze małżeństwo trwało 11 lat :))
    • listek_a Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:39
      oby ci sie:)))))
    • omcrew serdeczne kondolencje 03.08.05, 14:41
      przyjmij odemnie ;-)
      • mamba30 Re: serdeczne kondolencje 03.08.05, 15:12
        omcrew napisał:

        > przyjmij odemnie ;-)
    • mia.wallace chlip chlip... 03.08.05, 14:41
      to za niecały miesiąc idę w odstawkę..
      zostanie mi się ślinić... jak boskiemu...
      :,,,,(((((((((((
      • mamba30 Re: chlip chlip... 03.08.05, 15:13
        PRZESTAŃ!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nawet przez sekundę nie
        przyrównuj sie do gada boskiego aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    • soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:55
      >> eee, ja już aprawiona w bojach, moje pierwsze małżeństwo trwało 11 lat :))

      Ja myślełem, że nie popełnia się tych samych błędów :)
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:14
        tym razem to nie błąd :)))
    • mamdylemat Re: Wychodze˛ za ma˛z˙, sta?o sie˛ :))) 03.08.05, 15:14
      no co ty??? mambina? oczadzialas?
      • mamba30 Re: Wychodze˛ za ma˛z˙, sta?o sie˛ :))) 03.08.05, 15:21
        no chyba tak, boski smrodzi strasznie i pewnie na mózg mnie się rzuciło :)))) 2
        września juz niedługo, godz. 15.00 :))))
    • marika_marika Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:17
      Gratuluję
    • soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:17
      Za pierwszym razem też pewnie myślałaś, że to nie pomyłka :)
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:22
        soliera napisała:

        > Za pierwszym razem też pewnie myślałaś, że to nie pomyłka :)


        w głębi serca wiedziałam, że to nie to, ale to bardzo stare dzieje. Wtedy byłam
        młoda i głupia, jak gęś...
    • c.eastwood AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie cieszę 03.08.05, 15:28
      bo przez ten miesiac już nie uda mi się Ciebie zbałamucić :(
      nie możesz poczekać troszkę :)))?
      p.s. jesteś w ciąży?:)
      • mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:43
        Ocip.iałeś???? W jakiej ciąży???? Mam juz potomka, sama w bólach jego powiłam i
        wystarczy. Pan A. ma córkę, więc ogólnie jest parka i styka :)))
        • c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:45
          trudno, co zrobić:):):)
          powodzenia:)
          szczerze
          • mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:46
            Dzięki :))) Ty i tak na Edke leciałeś, a nie na mnie, więc szybko sie
            otrząśniesz :)))
            • c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:48
              haha z Edki chyba
              a z Ciebei to muszę w tej sytuacji :)
              powiesz coś o new model of husbend?
              • mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:52
                no cóż, fajna i porządna bestia z Niego. Mieszkamy razem prawie 9 miechów, więc
                chyba wiem, czego się mogę w życiu spodziewać :))) To była taka miłość od
                pierwszego wejrzenia, czy spojrzenia... nie wiem, jak to tam .... Gdyby nie
                przedłużająca się moja sprawa rozwodowa, to pewnie juz w ub. roku zmieniałabym
                swojego "pana" :))))))
                • c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:55
                  dobre , pamiętam wirtualny boy czy coś takiego :)))))
                  • mamba30 [...] 03.08.05, 15:57
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:59
                      on był rycerski a tamten to zakuty łeb :)
                      • mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 16:05
                        e tam łeb, zakuta pała :)
    • psychcio Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:35
      Tylko żebyś nie straciła jadu pod wpływem mężowych pieszczot:)))
      • mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:44
        Dzięki Psychcio, myslę, że jako jeden z najbardziej jadowitych węży świata mam
        tego jadu wystarczająco duzo, by zatruć całe życie mojemu przyszłemu mężowiu :))
        • soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:50
          >> mam tego jadu wystarczająco duzo, by zatruć całe życie mojemu przyszłemu ...

          Kobiety to doskonale potrafia :)
          • mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:50
            zgadzam sie w całej rozciągłości :)))
            • soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:53
              Cholera, tak się cieszysz tym ślubem, że nie sposób Cię z równowagi wyprowadzić :)
              • mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:56
                w tym temacie raczej nie da rady :)))Znam wartość swojego chłopa i tyle :))) A
                slub był już dawno planowany, brakowało tylko takiego kwitu na węgiel z USC.
                Zareczyliśmy sie jakoś tak chyba na początku czerwca, o ile się nie mylę :)
                • soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 16:01
                  Hm, skoro tak, to życzę Ci niewielu porozwalanych skarpet, wspólnego sprzatania
                  i gotowania, zmywania garów. No i za często nie odmawiaj mu seksu.
                  3-maj się
                  • mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 16:06
                    o sex sie nie martw, prędzej Jemu sił zbraknie... Ty również sie trzymaj,
                    pozdrawiam :)
    • pimpek_sadelko Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 23:31
      mamba30 napisała:

      > popełnię to już 2 września, hi hi hi... mam już niecały miesiąc wolności :)))
      noooooooooooo!!!!:)))))))))
    • kasitza Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 23:34
      Gratuluje, Mamba!!!!
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 04.08.05, 09:12
        Dzięki siostro bliźniaczko :))) teraz już obydwie będziemy zaobrączkowane :)
    • undyna Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 04.08.05, 09:13
      no to powodzenia na nowej drodze życia:))))
      • mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 04.08.05, 09:14
        wery fenkju :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka