mamba30 03.08.05, 14:10 popełnię to już 2 września, hi hi hi... mam już niecały miesiąc wolności :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trzydziecha1 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11 Gratuluję :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
domina19 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11 gratuluje ale i podziwiam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
edzia-fredzia Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11 Kiedy panieński robisz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:14 możemy machnąć jakiegoś panieńskiego browca :)))) a przyjedziesz do wawki???? Odpowiedz Link Zgłoś
edzia-fredzia Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:43 abo popanienskie - bo za szybko za maz wychodzisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:13 jak szybko???? wcale nie, ale jak to zwał, tak zwał - browara można obalic :))) Odpowiedz Link Zgłoś
margie Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:11 ale cie przypililo:)) Gratuluje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
sagis Ojej. To życzę Wam powodzenia i szczęścia! 03.08.05, 14:12 Jeśli uważasz, że szczęście już swoje spotkałaś, to jeszcze więcej:-) Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:17 No to korzystaj z wolności! Po śłubie imprezy i seks zupełnie inaczej już smakuja :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:18 eee, ja już aprawiona w bojach, moje pierwsze małżeństwo trwało 11 lat :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: serdeczne kondolencje 03.08.05, 15:12 omcrew napisał: > przyjmij odemnie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mia.wallace chlip chlip... 03.08.05, 14:41 to za niecały miesiąc idę w odstawkę.. zostanie mi się ślinić... jak boskiemu... :,,,,((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: chlip chlip... 03.08.05, 15:13 PRZESTAŃ!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nawet przez sekundę nie przyrównuj sie do gada boskiego aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 14:55 >> eee, ja już aprawiona w bojach, moje pierwsze małżeństwo trwało 11 lat :)) Ja myślełem, że nie popełnia się tych samych błędów :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:14 tym razem to nie błąd :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: Wychodze˛ za ma˛z˙, sta?o sie˛ :))) 03.08.05, 15:14 no co ty??? mambina? oczadzialas? Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodze˛ za ma˛z˙, sta?o sie˛ :))) 03.08.05, 15:21 no chyba tak, boski smrodzi strasznie i pewnie na mózg mnie się rzuciło :)))) 2 września juz niedługo, godz. 15.00 :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:17 Za pierwszym razem też pewnie myślałaś, że to nie pomyłka :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 15:22 soliera napisała: > Za pierwszym razem też pewnie myślałaś, że to nie pomyłka :) w głębi serca wiedziałam, że to nie to, ale to bardzo stare dzieje. Wtedy byłam młoda i głupia, jak gęś... Odpowiedz Link Zgłoś
c.eastwood AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie cieszę 03.08.05, 15:28 bo przez ten miesiac już nie uda mi się Ciebie zbałamucić :( nie możesz poczekać troszkę :)))? p.s. jesteś w ciąży?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:43 Ocip.iałeś???? W jakiej ciąży???? Mam juz potomka, sama w bólach jego powiłam i wystarczy. Pan A. ma córkę, więc ogólnie jest parka i styka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:45 trudno, co zrobić:):):) powodzenia:) szczerze Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:46 Dzięki :))) Ty i tak na Edke leciałeś, a nie na mnie, więc szybko sie otrząśniesz :))) Odpowiedz Link Zgłoś
c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:48 haha z Edki chyba a z Ciebei to muszę w tej sytuacji :) powiesz coś o new model of husbend? Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:52 no cóż, fajna i porządna bestia z Niego. Mieszkamy razem prawie 9 miechów, więc chyba wiem, czego się mogę w życiu spodziewać :))) To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, czy spojrzenia... nie wiem, jak to tam .... Gdyby nie przedłużająca się moja sprawa rozwodowa, to pewnie juz w ub. roku zmieniałabym swojego "pana" :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:55 dobre , pamiętam wirtualny boy czy coś takiego :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 [...] 03.08.05, 15:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
c.eastwood Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 15:59 on był rycerski a tamten to zakuty łeb :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwcale się nie c 03.08.05, 16:05 e tam łeb, zakuta pała :) Odpowiedz Link Zgłoś
psychcio Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:35 Tylko żebyś nie straciła jadu pod wpływem mężowych pieszczot:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:44 Dzięki Psychcio, myslę, że jako jeden z najbardziej jadowitych węży świata mam tego jadu wystarczająco duzo, by zatruć całe życie mojemu przyszłemu mężowiu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:50 >> mam tego jadu wystarczająco duzo, by zatruć całe życie mojemu przyszłemu ... Kobiety to doskonale potrafia :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:50 zgadzam sie w całej rozciągłości :))) Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:53 Cholera, tak się cieszysz tym ślubem, że nie sposób Cię z równowagi wyprowadzić :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 15:56 w tym temacie raczej nie da rady :)))Znam wartość swojego chłopa i tyle :))) A slub był już dawno planowany, brakowało tylko takiego kwitu na węgiel z USC. Zareczyliśmy sie jakoś tak chyba na początku czerwca, o ile się nie mylę :) Odpowiedz Link Zgłoś
soliera Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 16:01 Hm, skoro tak, to życzę Ci niewielu porozwalanych skarpet, wspólnego sprzatania i gotowania, zmywania garów. No i za często nie odmawiaj mu seksu. 3-maj się Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Dużo szczęścia w nowym rozdaniu :)) 03.08.05, 16:06 o sex sie nie martw, prędzej Jemu sił zbraknie... Ty również sie trzymaj, pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 23:31 mamba30 napisała: > popełnię to już 2 września, hi hi hi... mam już niecały miesiąc wolności :))) noooooooooooo!!!!:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 03.08.05, 23:34 Gratuluje, Mamba!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 04.08.05, 09:12 Dzięki siostro bliźniaczko :))) teraz już obydwie będziemy zaobrączkowane :) Odpowiedz Link Zgłoś
undyna Re: Wychodzę za mąż, stało się :))) 04.08.05, 09:13 no to powodzenia na nowej drodze życia:)))) Odpowiedz Link Zgłoś