hobbit9 22.08.05, 08:06 gdzie na sylwestra najlepiej??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
listek_a Re: hejka 22.08.05, 08:06 hobbit9 napisał: > gdzie na sylwestra najlepiej??? to sie nazywa planowanie zycia! Odpowiedz Link Zgłoś
hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:18 zaplanuje na 3-4 mce naprzod a potem nie wypali i co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
muszek0 Re: hejka 22.08.05, 08:19 nie wiem czy wiesz, ale hobbitowi chodzi o sylwestra 2006, bo najbliżego to on ma już dawno zaplanowanego. Odpowiedz Link Zgłoś
muszek0 Re: hejka 22.08.05, 08:25 co to jest?! 'seksmisja' ?! :) jestem płci odmiennej, orientacji prawidłowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: hejka 22.08.05, 08:26 muszek0 napisał: > co to jest?! 'seksmisja' ?! :) > jestem płci odmiennej, orientacji prawidłowej. zostałeś poddany przez hobbita procesowi naturalizacji :)) Odpowiedz Link Zgłoś
hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:27 jaka tam misja:)I bardzo dobrze ze nie innej:)i znów watki seksualne macie chyba problemy w tej dziedzinie chyba?:D Odpowiedz Link Zgłoś
edzia-fredzia Re: hejka 22.08.05, 08:42 ja juz w lutym pytalam o to, ale olali sprawe :DDD... hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
edzia-fredzia Re: hejka 22.08.05, 08:53 :DDDDDD... zobaczymy w listopadzie??? a mnie to wtedy juz nie bedzie obchodzic ;)))))... :PPPP... Odpowiedz Link Zgłoś