22.08.05, 08:06
gdzie na sylwestra najlepiej???
Obserwuj wątek
    • listek_a Re: hejka 22.08.05, 08:06
      hobbit9 napisał:

      > gdzie na sylwestra najlepiej???

      to sie nazywa planowanie zycia!
      • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:18
        zaplanuje na 3-4 mce naprzod a potem nie wypali i co?:)
      • muszek0 Re: hejka 22.08.05, 08:19
        nie wiem czy wiesz, ale hobbitowi chodzi o sylwestra 2006, bo najbliżego to on
        ma już dawno zaplanowanego.
        • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:20
          jak na To wpadlaś?:)Muszku?:)
          • muszek0 Re: hejka 22.08.05, 08:25
            co to jest?! 'seksmisja' ?! :)
            jestem płci odmiennej, orientacji prawidłowej.
            • mamba30 Re: hejka 22.08.05, 08:26
              muszek0 napisał:

              > co to jest?! 'seksmisja' ?! :)
              > jestem płci odmiennej, orientacji prawidłowej.

              zostałeś poddany przez hobbita procesowi naturalizacji :))
            • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:27
              jaka tam misja:)I bardzo dobrze ze nie innej:)i znów watki seksualne macie
              chyba problemy w tej dziedzinie chyba?:D
    • edzia-fredzia Re: hejka 22.08.05, 08:38
      ej to moje ulubione pytanie :P
      • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:40
        chyba komus moj watek sie nie podoba:(
        • edzia-fredzia Re: hejka 22.08.05, 08:42
          ja juz w lutym pytalam o to, ale olali sprawe :DDD... hehehe...
    • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:50
      mnie tez olali:D
      • edzia-fredzia Re: hejka 22.08.05, 08:53
        :DDDDDD... zobaczymy w listopadzie??? a mnie to wtedy juz nie bedzie
        obchodzic ;)))))... :PPPP...
        • hobbit9 Re: hejka 22.08.05, 08:56
          mnie tez:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka