09.10.05, 15:58
Wiecie może jak długo jest ważńa recepta na tabletki antykoncepcyjne ??
Obserwuj wątek
    • agnieszka.dumeige Re: recepty 09.10.05, 15:59
      zdaje mi sie ze 3 miesiące
      • agusia101 Re: recepty 09.10.05, 16:07
        a ja sądze (kiedys pytałam w aptece) pol roku
        • owca Re: recepty 09.10.05, 16:10

          wszysstko zależy od apteki
          w niektórych powołują sie na ustawę i dają tylko 3 miesiące
          w innych twierdzą, że ponieważ recepty na środki antykoncepcyjne są pełnopłatne
          dają i rok
          • owca Re: recepty 09.10.05, 16:14

            przepraszam, nie 3 miesiące tylko 30 dni...
            reszta jak wyżej
      • mmagi w Polsce?raczej tylko miesiąc:> 10.10.05, 13:07

    • bromboosia Re: recepty 09.10.05, 16:10
      jak kazda inna recepta = MIESIAC!!!!!! pros lekarke zeby Ci nie wypisywala na
      recepcie daty tylko sama sobie ja wpiszesz i wtedy problem z glowy!!
      • needy Re: recepty 09.10.05, 16:44
        dzieki dziewczęta :)
    • pink.girl Re: recepty 10.10.05, 11:31
      miesiąc:(
    • yagula Re: recepty 10.10.05, 11:35
      30 dni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka