mirandel1 04.01.06, 21:58 napiszcie jakby wygądał facet waszych marzeń :tzn wygląd,cechy charakteru Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alicja_alicja Re: idealny facet 04.01.06, 22:11 idealny facet dla mnie to mój kochany Marek 195 cm wzrostu cudowny usmiech dobrze zbudowany/fajne proporcje-nie za dużo nie za mało/ hmmm :) idealny rozmiar ;D -troszczy sie o mnie -jest czuły, ciepły, czasem zazdrosny -traktuje mnie jak prawdziwą kobietę a czasem jak dziecko -jest czasem delikatny ..ale potrafi być bardzo stanowczy -nie jest leniuchem -czasem robi dla mnie rzeczy małe/wielkie -całuje mnie w wewnętrzna stronę dłoni i mówi ze kocha. -pokazuje mi ze mnie kocha, przez małe/wielkie sprawy <czeka az wejdę po schodach do swojego mieszkania-jak jest na dworze a potem patrzy jak zapalę swiatło i dopiero jedzie do siebie, odprowadza mnie pod same drzwi mieszkania i nie pozwala nigdy isć samej, zawsze kiedy go poprosze to jest, chyba ze jest w pracy albo poza zasiegiem, jak ma wolne przedpołudnie jedzie ze mną na zajęcia /50 km/ tzn zawozi mnie i czeka czasem po 2,3 godz.robi to bo chce ze mną być tak długo jak sie da..dużo jest róznych sytuacji..> Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
mirandel1 Re: idealny facet 04.01.06, 22:16 jak miło wiedzieć że na świecie są jeszcze tacy faceci;)nie bede sie chwalić ale mój też jest prawie ideałem;D("prawie"-zakładając że ideałów nie ma;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamikadze82 Re: idealny facet 04.01.06, 22:21 Idelany...hmmm..nie istniej taki ale moj jest PRAWIE idealny :) oczy ciemne,sylwetka idealna-misio, 177 wzrostu, z charakteru leniwiec i pieszczoch :P bardzo inteligntny, czuly, wyrozumialy, ambitny, angazuje sie i stara w wiele rzeczy i robi to dobrze. Moje najelpsze sloneczko jakie spotkalam w zyciu :) i bardoz go kocham mimo kilku wad nikt nie jest idealny) Odpowiedz Link Zgłoś
isabelle7 Re: idealny facet 04.01.06, 22:23 Ładne:) Mój totaki ciepły Miś:) ale nazywam go inaczje:) Ma wiele dobra, to wiele mówi:) Odpowiedz Link Zgłoś
mirandel1 Re: idealny facet 05.01.06, 19:34 to ja sie teraz swoim pochwale;) wysoki(182),szczupły,niebieskie ,duże oczy(lubie w nie patrzeć;) ciemne włosy,kiedyś miał długie ale już się z tym pogodziłam że ściął heh a pozatym jest poprostu koffany!!! opiekuńczy,ma takie fajne czarne poczucie humorku które ubóstwiam:)no i kocha mnie ten mój misiaczek:) Odpowiedz Link Zgłoś
isabelle7 Re: idealny facet 05.01.06, 19:52 Ma 176 w sma raz dla mnie, tak blisko mam do jeg policzka, oczatek, duże oczy (lubie w nie patrzeć;)Widac w nich mądrosc:) Dobro Bardzo inteligentny!! Ma ciemnyblad włoski,ale i w jasnych mu ładnie. Miał kiedyś długie pofilcowane włoski,ale już się z tym pogodziłam że ściął heh Sciał, aby spotkac mnie, dac znak:) Kochany i jaki pomysłowy:)ładnie mu i tak i tak, ale w długich budził respekt u innych i mowa i mysla, ale i stylem widziałam, :) Pasowały mu:) A pozatym jest poprostu Przekoffany!!! opiekuńczy,czuły, wrazliwy, troskliwi, romantyczny, godny zaufania i wiernosci:)) ma takie fajne czarne poczucie humorku które ubóstwiam:) >no i kocha mnie ten mój misiaczek:) nie wiem czy kocha, ale pisał, ze uwielbia:)))))))))))), lubi, i love, tego sie bede trzymac:) kochal na początku:) ten zar mozan wzniecic tym bardziej, ze z dala ognisko przygasa:))No i te rady znajomych, ze za urodenie warto brac sobie kgoso, kto sie nadaje i jets według nich kura domowa. Szkoda kasy. Oj Ci zawistni na czyjes szczescie ludzie:) Złozyl mi zyczenia na TVP w Sylwka, ja jemu tez:))) Ach ta milosna konspiracja:) -------------------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: idealny facet 05.01.06, 20:00 194,brunet,oczy piewno-zielone waga okolo 94kg,rzesiska dluugasne,ladna pupa,uroczy smiech,cieply glos,dziecinny,meski,zabawny,powazny,dbajacy,kochajacy,uczciwy,zaradny,bezradny, potrzebujacy milosci,robiacy czasami za przyzwoitke,wuyzdany,spokojny,szalony,marudny,zycczliwy,madry,ludzi,zwykly,niezw ykly,dobry,delikatny,meski,cierpliwy,niespokojny,wiecznie rozesmiany,troskliwy,wierny,ufny,zadbany,samodzielny,potrafiacy przyznac sie do winy,bledu,tolerancyjny,majacy wlasne zdanie,pociagajacy,erotyczny,pewny siebie,potrafiacy mowic o wlasnych uczuciach,oczekiwaniach,potrzebach.No poprostu moj Ukochany:)Taki wlasnie jest :) I baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo go za to kocham:) Odpowiedz Link Zgłoś
mirandel1 Re: idealny facet 05.01.06, 20:18 khaki mój tez ma zgrabną pupke;D piękne dłonie z długimi paluszkami i namiętne usteczka ,które uwielbiam.izabell co sie dzieje z tymi facetami że ścinają te swoje długie piękne włosy??? mój misiak miał kręcone ale kiedy sie sciął ma proste jak druty;) Odpowiedz Link Zgłoś