Dodaj do ulubionych

idealny facet

04.01.06, 21:58
napiszcie jakby wygądał facet waszych marzeń :tzn wygląd,cechy charakteru
Obserwuj wątek
    • alicja_alicja Re: idealny facet 04.01.06, 22:11
      idealny facet dla mnie to mój kochany Marek
      195 cm wzrostu
      cudowny usmiech
      dobrze zbudowany/fajne proporcje-nie za dużo nie za mało/
      hmmm :) idealny rozmiar ;D

      -troszczy sie o mnie
      -jest czuły, ciepły, czasem zazdrosny
      -traktuje mnie jak prawdziwą kobietę a czasem jak dziecko
      -jest czasem delikatny ..ale potrafi być bardzo stanowczy
      -nie jest leniuchem
      -czasem robi dla mnie rzeczy małe/wielkie
      -całuje mnie w wewnętrzna stronę dłoni i mówi ze kocha.
      -pokazuje mi ze mnie kocha, przez małe/wielkie sprawy <czeka az wejdę po
      schodach do swojego mieszkania-jak jest na dworze a potem patrzy jak zapalę
      swiatło i dopiero jedzie do siebie, odprowadza mnie pod same drzwi mieszkania i
      nie pozwala nigdy isć samej, zawsze kiedy go poprosze to jest, chyba ze jest w
      pracy albo poza zasiegiem, jak ma wolne przedpołudnie jedzie ze mną na
      zajęcia /50 km/ tzn zawozi mnie i czeka czasem po 2,3 godz.robi to bo chce ze
      mną być tak długo jak sie da..dużo jest róznych sytuacji..>

      Pozdrowionka
      • mirandel1 Re: idealny facet 04.01.06, 22:16
        jak miło wiedzieć że na świecie są jeszcze tacy faceci;)nie bede sie chwalić
        ale mój też jest prawie ideałem;D("prawie"-zakładając że ideałów nie ma;)
    • kamikadze82 Re: idealny facet 04.01.06, 22:21
      Idelany...hmmm..nie istniej taki ale moj jest PRAWIE idealny :)
      oczy ciemne,sylwetka idealna-misio, 177 wzrostu,
      z charakteru leniwiec i pieszczoch :P bardzo inteligntny, czuly, wyrozumialy,
      ambitny, angazuje sie i stara w wiele rzeczy i robi to dobrze. Moje najelpsze
      sloneczko jakie spotkalam w zyciu :) i bardoz go kocham mimo kilku wad nikt nie
      jest idealny)
      • isabelle7 Re: idealny facet 04.01.06, 22:23
        Ładne:)

        Mój totaki ciepły Miś:) ale nazywam go inaczje:)
        Ma wiele dobra, to wiele mówi:)
    • mirandel1 Re: idealny facet 05.01.06, 19:34
      to ja sie teraz swoim pochwale;)
      wysoki(182),szczupły,niebieskie ,duże oczy(lubie w nie patrzeć;)
      ciemne włosy,kiedyś miał długie ale już się z tym pogodziłam że ściął heh
      a pozatym jest poprostu koffany!!! opiekuńczy,ma takie fajne czarne poczucie
      humorku które ubóstwiam:)no i kocha mnie ten mój misiaczek:)
      • isabelle7 Re: idealny facet 05.01.06, 19:52
        Ma 176 w sma raz dla mnie, tak blisko mam do jeg policzka, oczatek, duże oczy
        (lubie w nie patrzeć;)Widac w nich mądrosc:) Dobro
        Bardzo inteligentny!!
        Ma ciemnyblad włoski,ale i w jasnych mu ładnie. Miał kiedyś długie pofilcowane
        włoski,ale już się z tym pogodziłam że ściął heh Sciał, aby spotkac mnie, dac
        znak:) Kochany i jaki pomysłowy:)ładnie mu i tak i tak, ale w długich budził
        respekt u innych i mowa i mysla, ale i stylem widziałam, :)
        Pasowały mu:)

        A pozatym jest poprostu Przekoffany!!! opiekuńczy,czuły, wrazliwy, troskliwi,
        romantyczny, godny zaufania i wiernosci:))
        ma takie fajne czarne poczucie
        humorku które ubóstwiam:)

        >no i kocha mnie ten mój misiaczek:)
        nie wiem czy kocha, ale pisał, ze uwielbia:)))))))))))), lubi, i love, tego sie
        bede trzymac:)
        kochal na początku:) ten zar mozan wzniecic tym bardziej, ze z dala ognisko
        przygasa:))No i te rady znajomych, ze za urodenie warto brac sobie kgoso, kto
        sie nadaje i jets według nich kura domowa. Szkoda kasy. Oj Ci zawistni na
        czyjes szczescie ludzie:)

        Złozyl mi zyczenia na TVP w Sylwka, ja jemu tez:))) Ach ta milosna
        konspiracja:)




        --------------------------------------------------------------------------------
        • khaki3 Re: idealny facet 05.01.06, 20:00
          194,brunet,oczy piewno-zielone waga okolo 94kg,rzesiska dluugasne,ladna
          pupa,uroczy smiech,cieply
          glos,dziecinny,meski,zabawny,powazny,dbajacy,kochajacy,uczciwy,zaradny,bezradny,
          potrzebujacy milosci,robiacy czasami za
          przyzwoitke,wuyzdany,spokojny,szalony,marudny,zycczliwy,madry,ludzi,zwykly,niezw
          ykly,dobry,delikatny,meski,cierpliwy,niespokojny,wiecznie
          rozesmiany,troskliwy,wierny,ufny,zadbany,samodzielny,potrafiacy przyznac sie do
          winy,bledu,tolerancyjny,majacy wlasne zdanie,pociagajacy,erotyczny,pewny
          siebie,potrafiacy mowic o wlasnych uczuciach,oczekiwaniach,potrzebach.No
          poprostu moj Ukochany:)Taki wlasnie jest :) I
          baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo go za to kocham:)
    • mirandel1 Re: idealny facet 05.01.06, 20:18
      khaki mój tez ma zgrabną pupke;D piękne dłonie z długimi paluszkami i namiętne
      usteczka ,które uwielbiam.izabell co sie dzieje z tymi facetami że ścinają te
      swoje długie piękne włosy??? mój misiak miał kręcone ale kiedy sie sciął ma
      proste jak druty;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka