Gość: Adam
IP: *.dip.t-dialin.net
22.11.02, 10:44
czy ma TO dla was Panie jakas szczegolna wymowe, czy jest to po prostu wynik
przyplywu emocji w danym momencie, niestety zadna z Pan nigdy mi sie na ten
temat nie chciala wypowiedziec, czyzby mialoby to jakies symboliczne
znaczenie dla was? zapraszam do dyskusji