12.03.06, 18:06
przepraszam ze takie glupie pytanie, ale chcialam Was zapytac:moj maz ma
siusiaka dlugosci 30 cm, czy to za duzo???
Obserwuj wątek
    • isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 18:08
      Za duzo taki s.. wisi po kolna blee
      nie widziałam, ale raz był psikus kumplowi, kumple mu zrobili na studiach, i
      było widac taka fotke, okropnosc:)

      Ładnie wygladaja greckie posagi, listek i juz albo tylko sam i juz:P A nie po
      kolana jak traba słonia.
    • monia145 Re: wielkosc 12.03.06, 18:09
      Dla mnie nie!!!
    • vandikia Re: wielkosc 12.03.06, 18:27
      zalezy jak bardzo masz co rozjechane
      • towot Re: wielkosc 12.03.06, 18:40
        Nie napisałaś czy we wzwodzie czy nie. To chyba ma znaczenie. A swoją drogą
        ciekawe jaka długość jest ok dla większości kobiet tutaj?
        • isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 18:48
          Jakos mnie nie interesowała ta czesc ciała a to jakie ma mysli, co w sobie, No
          i oczy w nichwidac Jego Ja:)
    • nero_19 Re: wielkosc 12.03.06, 19:16
      ja jako ekspertka w tej dziedzinie uwazam ze 20 wystarczy...nie wiem jak
      wyglada 30 centymetrowy, ale boje sie ze moze sprawiac zamiat
      przyjemnosci ..bol! o0
      • isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 19:17
        Nie cche mi sie szukac linijki ale 2 to tez za duzo. Posagi Greckie maja mniej
        i ładnie to wyglada.
    • enith Twój małżonek to drugi Rasputin:) 12.03.06, 19:48
      Nie długość, a grubość się liczy. I co Ci po 30-centymetrowym interesie Twojego
      pana, skoro Twoja pochwa ma pewnie nie więcej niż 15-cie?
    • tina122 To Ty testowałaś...Za duzo? 12.03.06, 19:50

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka