aniam22 12.03.06, 18:06 przepraszam ze takie glupie pytanie, ale chcialam Was zapytac:moj maz ma siusiaka dlugosci 30 cm, czy to za duzo??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 18:08 Za duzo taki s.. wisi po kolna blee nie widziałam, ale raz był psikus kumplowi, kumple mu zrobili na studiach, i było widac taka fotke, okropnosc:) Ładnie wygladaja greckie posagi, listek i juz albo tylko sam i juz:P A nie po kolana jak traba słonia. Odpowiedz Link Zgłoś
towot Re: wielkosc 12.03.06, 18:40 Nie napisałaś czy we wzwodzie czy nie. To chyba ma znaczenie. A swoją drogą ciekawe jaka długość jest ok dla większości kobiet tutaj? Odpowiedz Link Zgłoś
isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 18:48 Jakos mnie nie interesowała ta czesc ciała a to jakie ma mysli, co w sobie, No i oczy w nichwidac Jego Ja:) Odpowiedz Link Zgłoś
nero_19 Re: wielkosc 12.03.06, 19:16 ja jako ekspertka w tej dziedzinie uwazam ze 20 wystarczy...nie wiem jak wyglada 30 centymetrowy, ale boje sie ze moze sprawiac zamiat przyjemnosci ..bol! o0 Odpowiedz Link Zgłoś
isabelle7 Re: wielkosc 12.03.06, 19:17 Nie cche mi sie szukac linijki ale 2 to tez za duzo. Posagi Greckie maja mniej i ładnie to wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
enith Twój małżonek to drugi Rasputin:) 12.03.06, 19:48 Nie długość, a grubość się liczy. I co Ci po 30-centymetrowym interesie Twojego pana, skoro Twoja pochwa ma pewnie nie więcej niż 15-cie? Odpowiedz Link Zgłoś