Dodaj do ulubionych

MILOSC na odleglosc!!!!!

20.03.06, 18:41
Czy wierzycie w milosc na odleglosc????
Niedlugo wyjezdzam na stypendium do Hiszpanii i zostawiam swoja milosc w
Polsce na pol roku! Jestesmy juz ze soba ponad 2 lata i naprawde bardzo sie
kochamy, lecz ta odleglosc nas przeraza!
Macie jakies doswiadczenia z miloscia na odleglosc?Czy WASZ zwiazek przetrwal?

Obserwuj wątek
    • marzenie.boskiego.zawodowca Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 20.03.06, 18:42
      Mathias_sammer, nie spamuj
    • cala_w_kwiatkach Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 20.03.06, 18:43
      wierze mocno, z moich menem nie widzimy sie prawie poł roku co roku, trudno
      jest ale da sie wytrzymac i jaka radosc jak sie znow spotykamy:)
    • asja103 Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 20.03.06, 18:44
      jak się kochacie, to dacie radę :)

      życzę Wam tego :)
    • morfeuszka22 Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 20.03.06, 18:56
      Od poczatku trwania mojego zwiazku (czyli 2 lata) moj narzeczony (już) pracuje
      w niemczech.Widujemy sie srednio co 5-6 tygodni przez kilka dni. Po czym znowu
      wyjezdza. Na swieta przyjezdzal na dluzej. I dalismy rade. Przyznam bylo
      ciezko, czasem bardzo, ale uwazam ze prawdziwa milosc przetrwa wszystko. Teraz
      na szczescie wraca na stale. I juz nie moge sie doczekac. Przetrwac mozna
      dzieki rozmowom tel, smsom. Pozdrawiam i zycze powodzenie. Trzym,aj sie.
      • made_in_china1 Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 21.03.06, 05:08
        A ja juz swojego Dziobeczka od 8 miesiecy nie widzialam, ale zobaczymy sie w
        sierpniu i juz sie doczekac nie moge!!! Wy tez dacie rade, przed rozlaka
        bylismy ze soba 8 miesiecy.
    • zasmucona11 Re: MILOSC na odleglosc!!!!! 22.03.06, 21:44
      Dziekuje wam za slowa wsparcia!
      Naprawde jest mi ciezko!
      Czasami sa takie chwile ze nie potrafie juz wytrzymac z tesknoty za nom (ja
      studiuje w czestochowie a on w Gdansku)!!!!
      Oboje bardzo ale to bardzo chce byc ze soba! Ze wzgledu na nasz wiek jest to
      narazie nie mozliwe!
      Dziekuje i prosze o wiecej!!!!
      • aisha-medea been there, done that 22.03.06, 22:49
        Ja przez to przeszlam. Dwa lata na odleglosc, po dwumiesiecznym zwiazku. Moj
        zwiazek sie rozpadl, ale raczej nie przez odleglosc (przez odleglosc to on
        wlasnie trwal tak dlugo...)

        Ty sie naprawde nie masz czym martwic. Pol roku to baaaardzo krotko,
        szczegolnie Tobie zleci jak z bicza strzelil, bo bedziesz miala mase nowych
        rzeczy wokol siebie. Mam jedna rade - nie staraj sie stlumic tesknoty (mowie z
        wlasnego doswiadczenia - mi to wyszlo az za dobrze). Do tego masz maile, masz
        skype'a, tanie numery telefonow, tanie linie lotnicze. Naprawde, nie ma sie
        czym martwic i czego sie obawiac.
    • iberia30 Re: MILOSC na odleglosc!!!!!TAK 23.03.06, 10:39
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=30260
    • mmagi wejdz sobie na to forum:-) 23.03.06, 12:51
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=39009210
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka