zasmucona11
20.03.06, 18:41
Czy wierzycie w milosc na odleglosc????
Niedlugo wyjezdzam na stypendium do Hiszpanii i zostawiam swoja milosc w
Polsce na pol roku! Jestesmy juz ze soba ponad 2 lata i naprawde bardzo sie
kochamy, lecz ta odleglosc nas przeraza!
Macie jakies doswiadczenia z miloscia na odleglosc?Czy WASZ zwiazek przetrwal?