Gość: leretka
IP: *.acn.waw.pl
18.01.03, 23:32
chcialem zadać pytanie na forum ale po przeczytaniu paru wątków nasuneło mi
się pare uwag i wniosków, które mnie od tego odwiodły.
- większość osób zamiast pomagać w rozwiązywaniu problemu z którym zwraca się
pytający, skupia się na krytyce pytającego i to bynajmniej nie takiej która
może coś pomóc
- wiele osób odpisuje, że nie potafi nić doradzic, po co to piszą ?
- jak już nie ma się czego czepić to czepia się ortografii
- odpowiedzi pojawiają się dosłownie po paru minutach. gdzie tu czas na
przeczytanie dokładne i analize problemu
pozdrawiam chłodno
leretka