Dodaj do ulubionych

Parę uwag

IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 23:32
chcialem zadać pytanie na forum ale po przeczytaniu paru wątków nasuneło mi
się pare uwag i wniosków, które mnie od tego odwiodły.
- większość osób zamiast pomagać w rozwiązywaniu problemu z którym zwraca się
pytający, skupia się na krytyce pytającego i to bynajmniej nie takiej która
może coś pomóc
- wiele osób odpisuje, że nie potafi nić doradzic, po co to piszą ?
- jak już nie ma się czego czepić to czepia się ortografii
- odpowiedzi pojawiają się dosłownie po paru minutach. gdzie tu czas na
przeczytanie dokładne i analize problemu
pozdrawiam chłodno
leretka
Obserwuj wątek
    • marucha1 Re: Parę uwag 18.01.03, 23:37
      Witam Laretko,uwagi w zasadzie sluszne.Tylko jesli chodzi o szybkosc odpowiedzi
      to musisz wziasc pod uwage,ze pare osob zna sie osobiscie,badz problem jest juz
      dawno znany.Stad te szybkie odpowiedzi.Niektore,przyznaje
      nietrafione.Pozdrawiam.
      • Gość: Leretka Re: Parę uwag IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 23:43
        szybka odpowiedź jest możliwa

        Leretka
        -----------
        nie mam psa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka