Dodaj do ulubionych

Ogłoszenie

23.05.03, 15:18
Szybko łatwo i przyjemnie udzielę lekcji ortografii z elementami gramatyki i
stylistyki polskiej dla początkujących i srednio zaawansowanych. Zgłoszenia
proszę wysyłać na adres pajdeczka@gazeta.pl Ceny do negocjacji, ale w
granicach 20 zeta za godzinę (lekcyjną). Ponieważ jestem osobą oddaną
swojej pracy, a nie forsie, o przyjęciu na korki będzie decydowała kolejność
zgłoszeń, a nie wysokośc ustalonej stawki. Prócz sukcesów w nauce zapewniam
też poparcie na F Kobieta swoim uczniom. A jestem na tym forum przywódczynią
mocnego ugrupowania centroskrajnościowego, tak więc nie stój, nie czekaj co
robic - zgłoś się!!
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Naucz się tłuku sam ortografii... 23.05.03, 15:22
      ..to nie będziesz musiał zakładać takich głupich wątkow.
      I obejrzyj swoje gacie przed włożeniem je jutro rano.

      cxzsetons napisał:

      > Szybko łatwo i przyjemnie udzielę lekcji ortografii z elementami gramatyki i
      > stylistyki polskiej dla początkujących i srednio zaawansowanych. Zgłoszenia
      > proszę wysyłać na adres pajdeczka@gazeta.pl Ceny do negocjacji, ale w
      > granicach 20 zeta za godzinę (lekcyjną). Ponieważ jestem osobą oddaną
      > swojej pracy, a nie forsie, o przyjęciu na korki będzie decydowała kolejność
      > zgłoszeń, a nie wysokośc ustalonej stawki. Prócz sukcesów w nauce zapewniam
      > też poparcie na F Kobieta swoim uczniom. A jestem na tym forum przywódczynią
      > mocnego ugrupowania centroskrajnościowego, tak więc nie stój, nie czekaj co
      > robic - zgłoś się!!
      • Gość: oftograf Re: Naucz się tłuku sam ortografii... IP: *.acn.pl 23.05.03, 15:24
        pajdeczka napisała:

        > ..to nie będziesz musiał zakładać takich głupich wątkow.
        > I obejrzyj swoje gacie przed włożeniem je jutro rano.

        No tak, to drugie zdanie jest zdecydowanie poprawne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka