cxzsetons
23.05.03, 15:18
Szybko łatwo i przyjemnie udzielę lekcji ortografii z elementami gramatyki i
stylistyki polskiej dla początkujących i srednio zaawansowanych. Zgłoszenia
proszę wysyłać na adres pajdeczka@gazeta.pl Ceny do negocjacji, ale w
granicach 20 zeta za godzinę (lekcyjną). Ponieważ jestem osobą oddaną
swojej pracy, a nie forsie, o przyjęciu na korki będzie decydowała kolejność
zgłoszeń, a nie wysokośc ustalonej stawki. Prócz sukcesów w nauce zapewniam
też poparcie na F Kobieta swoim uczniom. A jestem na tym forum przywódczynią
mocnego ugrupowania centroskrajnościowego, tak więc nie stój, nie czekaj co
robic - zgłoś się!!