Dodaj do ulubionych

spostykacie na swojej drodze takie kobiety ?

30.06.07, 12:12
"pleasant company, well-mannered, uncomplicated,
relaxed and enjoyable, intelligent, sharp and witty,
educated, literate, university graduate,
interested in many various fields such as e.g. art and stocks,
interesting conversationalist, easily adaptable,
friendly, charming, cuddly, open-minded,
open-minded, she really loves what she does... "

do tego zmysłowe i z boskim ciałem :)

czy to tylko możliwe w agencjach towarzyskich ? :|
www.venusescort.com/ladies/cate/index.htm
byliście kiedyś totalnie znudzeni kobietami ?

Obserwuj wątek
    • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:13
      Tak :)), tylko że bywają complicated. Liczy się? :)
      • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:18
        to "Tak" , do ktorego pytania ? :-)

        complicated to nie problem :)
        właśnie simple jest chyba najbardziej rozpowszechnione, więc mało atrakcyjne.
        • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:22
          Do pierwszego :)
          Tyle, że ta, która to wszystko ma, nie może być uncomplicated :)
          • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:42
            chłopie, pozostaw mi odrobine nadziei :-))
            • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:43
              OK :)
        • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:22
          Tak, jak siliconowe piersi... ale wg gustu:)
          • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:23
            Silikony, brrrrr ... :)
            • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:25
              No, trudno pprzy 45 kg wagi mieć inne:) Albo krągłości, albo sztuczne
              zastępstwo... wyjątki rzadko się zdarzają:)
              • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:28
                Chyba lepiej zostać przy swoich. Małe też jest piękne :))
                • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:34
                  Patrząc na jej brzuch... znaczy, jego brak... to nawet "małe" by nie było;))

                  Wiem, wiem... wredna jestem, ale... lubię patrzeć.. ba!! uwielbiam! na
                  apetyczne Liv Tyler, C.Z-Jones, Monicę Bellucci... Takie laski mnie...
                  niesmaczą nieco sztucznością i wychudzeniem:///
                  • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:37
                    Uwielbiasz ...????
                    ???
                    ??
                    ?
                    • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:52
                      No chyba nie myślisz, że jako kobieta nie dostrzegam piękna innych Kobiet?:))
                      • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:54
                        Nie rozumiem.
                        • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:57
                          Zdziwiło Cię mocno, że mi się podoba, więc... się pytam, co Cię tak zdziwiło:)))
                          • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:58
                            Nie, OK :)
                  • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:39
                    Co do Liv Tyler się zgodzę :))))
                    • gipsygirl :)))) 30.06.07, 12:51
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35910&w=61723556
                      ;))
                      • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 12:55
                        Kaszlę ....
                        • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 12:57
                          ?? Czemu ??
                          • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:00
                            Nerwoatak :))
                            • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:04
                              Coś się w opisie nie zgadza może?;)))
                              • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:07
                                Zgadza, stąd atak :))))
                                • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:09
                                  Poruszyłam Pana niechcący?? Och, przepraszam;))))
                      • hiohehehaha Re: :)))) 30.06.07, 13:04
                        gipsygirl napisał(a):

                        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35910&w=61723556

                        hahahahha
                        GIPSY podaje linki czesto zamaist odpowiedzi
                        ONA zyje forum! to jedyne jej zycie
                        Kto z was wie kiedy gdzie kto pisal zeby podawc linki tak od razu??
                        tylko taka netocholiczka jak Ona hahahhahahaha
                        > ;))
                        >
                        >
                        • gipsygirl Przeważnie wiem, gdzie i co sama piszę... 30.06.07, 13:08
                          może dlatego, że O CZYMŚ... ale co ty możesz wiedzieć o pisaniu o czymś:)))

                          Cześć.
                          • hiohehehaha Re: Przeważnie wiem, gdzie i co sama piszę... 30.06.07, 13:12
                            gipsygirl napisał(a):

                            > może dlatego, że O CZYMŚ... ale co ty możesz wiedzieć o pisaniu o czymś:)))
                            >
                            > Cześć.

                            hahahahha
                            Juz nie wiesz co masz pisac ,prawda jest taka ze czesto to robisz ,poslugujesz
                            sie linakmi z tego forum jak i z onetu ,co moze tak nie bylo?
                            wszystko chyba znasz na pamiec bo jestes uzalezniona i tyle hahahhahahah
                            >
          • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:20
            gipsygirl napisał(a):

            > Tak, jak siliconowe piersi... ale wg gustu:)

            przyczepiłaś się piersi jakby były one najważniejsze :-)
            • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:26
              Dlaczego "przyczepiłaś"? Nie lubię sztuczności... mam prawo?:) Dla mnie
              robienie sobie "cycków" świadczy o niedowartościowaniu i... głupocie,
              przeczącej "cv", jakie tam widzę... może?:) Czy Wszyscy musimy myśleć tak
              samo?;) Z jednej strony Pani dba o zdrowie (nie pali), z drugiej wszczepia
              sobie implanty... wybacz, gryzie mie się to:)))
              • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:32
                niczego nie zabraniam, masz prawo :) ale w ten sposób można zanegować wszystko
                i człowiek nigdy nie będzie zadowolony :) ktoś mi powie "A" a ja i tak znajde
                zaprzeczenie i powiem "B" dla samej zasady itp :)
                a jest coś co się Tobie w niej podoba ? :)

                • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:37
                  Byłaby piękną, eteryczną Nimfą... gdyby nie te "cycki" (wybacz)... ma ekstra
                  nogi i zdrowe włosy... aksamitną skórę (choć to może być efekt poprawek, nie
                  natury, ale... zakładam naiwnie, że nie jest;)))

                  Wiem, wiem - Wy zwracacie uwagę na inne "szczegóły";))
              • bedepisac [...] 30.06.07, 13:34
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:16
      "czy to tylko możliwe w agencjach towarzyskich ?"

      Czy Ty w agencjach towarzyskich chcesz szukać takich kobiet? ;)))
      • bedepisac [...] 30.06.07, 12:18
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:20
        przecież już szukam niby skąd mam jej opis :-)
        poza tym gdyby można je było spotkać na codzień nie robiłbym tego :)
        • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:21
          Dobrze chłopie, ale nie w agencjach. Może do art gallery pójdź :)))
          • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:22
            byłem :) jedyne cudo tam spotkane to to z łasiczką :)
            zresztą z Cate moge iść :)
            • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:28
              Panią z łasiczką zobaczyłeś? To aż do Krakowa Cię pognało? :)
              Cate?
              • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:34
                jak się nie ma co się lubi to się jedzie do krakowa ? :-)
                Cate , ta od 'cv', ta zalinkowana :)
                • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:36
                  Z Cate??? Po moim trupie :)
                  • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:39
                    jeżeli jesteś już w dość podeszłym wieku to niedługo będę czekał ;-))
                    • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:43
                      Kolego, czeka Cię chyba długie czekanie :)
    • poprioniony Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:19
      No i po jaki chooj mi to wszystko jak wystarczy "big tits and deep throat".
      • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:20
        Cynik? :)
      • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:21
        właśnie :) nie znudziło się to Tobie ?
        • poprioniony Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:27
          Co niby? Od rozmow egzystencjalnych mam kumpli, od wyzwan
          intelektualnych robote. Baby sa od polykania nasienia.
          • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:32
            Tak, już ja widzę te rozmowy przy piwsku :) Chociaż problemy egzystencjalne tak
            się najlepiej leczy.
          • razatroc Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:23
            no ok:) chyba musze się z tym pogodzić że kobiety nie są stworzone do innych
            rzeczy :)
          • kochanica2 Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:25
            poprioniony napisała:

            > Co niby? Od rozmow egzystencjalnych mam kumpli, od wyzwan
            > intelektualnych robote. Baby sa od polykania nasienia.

            dobrze wiedzieć :)
    • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:45
      Zaskakująco dużo wiesz o Wieśce ...
    • lew-salonowy Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 12:59
      Tylko, że to o czym Ty piszesz nie widać na tych zdjęciach :)))))
      Dziwne, bardzo dziwne ....
    • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:06
      Gdzie napisałam, że ona mi się podoba?? Nie widziałam jej i wcale nie jestem
      zaineteresowana zobaczeniem:) Powyżej wymieniłam trzy Panie... widzisz wśród
      Nich blondynkę? A wymioniona ponoć nią jest, co wyklucza fakt podobania mi
      się:)) Nie widzę urody w blondynkach - taka ułomność:)

      Cześć.
      • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:20
        gipsygirl napisał(a):

        > Gdzie napisałam, że ona mi się podoba?? Nie widziałam jej i wcale nie jestem
        > zaineteresowana zobaczeniem:) Powyżej wymieniłam trzy Panie... widzisz wśród
        > Nich blondynkę? A wymioniona ponoć nią jest, co wyklucza fakt podobania mi
        > się:)) Nie widzę urody w blondynkach - taka ułomność:)
        >
        > Cześć.

        Blondynki są piękne, żadna brunetka im nie dorówna. A szczupłe blondynki -
        miodzio.
        Grubaśna czarnucha zawsze zazdrości blondynkom i nie dosrzega ich urody;PPPPP

        Zazdrość a nie ułmność.
        >
    • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:18
      Wreszcie przypływ dobroci. Jest całus :))
      • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:20
        Chwilowa słabość, wierz mi:)) I to ze względu dla względów Liv, nie w związku z
        Tobą ;P;P;P;P
        • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:25
          Trzeba mi było takiego sprostowania :))
          • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:27
            To, żebyś w piórka obrastać nie zaczął :D:D
            • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:28
              Po takim poranku? Nie żartuj :))
              • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:30
                Hm... nie chwytam, co o poranku było nie tak, że nie miałbyś szans niby, ale...
                to pewnie wina mojej galopującej sklerozy;))))
                • lew-salonowy Re: :)))) 30.06.07, 13:34
                  Na sklerozę to najlepiej masło masełka, albo w ogóle :P
                  • gipsygirl Re: :)))) 30.06.07, 13:38
                    Chyba "mało masełka"??:))))) Nie jem go prawie, więc...:)))
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:41
      nie wiem co to za siemionkowska ale jesli jest szczupła blondynka to u mnie ma
      plusa.
      gipsy mi sie nie podoba, kaczy nos.
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:46
      czemu zrobila jesień?
      to już wiem czemu gipsy blondynek nie lubi,ze brzydkie, hahaha hehehe
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:54
      aha
      • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:57
        a lew jaką se fotografię dał, hahaha, model.
        tacy modele sie nie biorą za szare myszy typu gipsy.
    • gipsygirl Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:58
      TAAAK??? Ty kłamstwem jedynie oddychasz, czy też się odżywiasz?:)))) Jak
      mniemam... Martusiu - Wiesiu:)))) Nieważne zresztą:) Szkoda mi cię - nic więcej
      już nie potrafisz poza tym, co prezentujesz....

      pa.
      • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 13:59
        gipsygirl napisał(a):

        > TAAAK??? Ty kłamstwem jedynie oddychasz, czy też się odżywiasz?:)))) Jak
        > mniemam... Martusiu - Wiesiu:)))) Nieważne zresztą:) Szkoda mi cię - nic
        więcej
        >
        > już nie potrafisz poza tym, co prezentujesz....
        >
        > pa.

        naprawde tej siemiankowskiej niecierpi.
        ale za toma modela lwa.
        kto wygrywa?
        >
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:12
      bedepisac, a masz zdjecie tej siemionkowskiej? ocenie, ktora lepsza.
      a ty sie lew tak nie goraczkuj. kobiety sie o ciebie bija, ladny chlopiec
      jestes, hahaha
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:22
      git
      • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:30
        nic jeszcze nie dostałem
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:39
      hahaha, ladna ale nie sama na tych zdjeciach. szkoda,że zwierciadła duszy czyli
      oczu nie widac. wlosy mogłaby sobie troche zapuscic jeszcze, byłoby jeszcze
      bardziej git. ale ladna, gipsy sie nie umywa.
      nosek malutki, nie kaczy. git.szczuplutaka. ladna.

      ty, a ona nie bedzie zła ze jej zdjecia rozsyłasz?
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:41
      doszlo, doszlo.
      lew woli gipsy, nie rozumiem czemu, hehehe
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:45
      moze nie spac, ladna ta rywalka jest.
      lew sie zalamal, bo milczy.
      ciekawe czy to jego zdjecie w wizytowce, bo mi sie wydaje, ze nie.
      • bedepisac [...] 30.06.07, 14:48
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 14:48
      woli nie woli ale jak to jego wizerunek na wizytowce to on za ładny dla gipsy
      from belchatow, hahaha
      nie moze se w wawie jakiejs dziewczyny z prosym nosem znalezc?
    • kakarakamuchen Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 15:01
      ej, bomba! chleb już mam a tu proszę: niemal darmowe igrzyska.
    • grzech_o_1 Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 15:03
      Cześć Patka.
      Ja takich nie spotykam.
      Spotykam takie... normalne, zwyczajne, przemiłe.
      Ambitne, ineteligentne, wykształcone.
      Jak to się mówi, 'obryte na wszystkie strony'
      To dopiero są Kobiety. Aż miło obracać się z nimi towarzysko.
      Przemile.
      :))))))
      • kochanica2 Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 16:31
        grzech_o_1 napisał:

        > Cześć Patka.
        > Ja takich nie spotykam.
        > Spotykam takie... normalne, zwyczajne, przemiłe.
        > Ambitne, ineteligentne, wykształcone.
        > Jak to się mówi, 'obryte na wszystkie strony'
        > To dopiero są Kobiety. Aż miło obracać się z nimi towarzysko.
        > Przemile.
        > :))))))

        Wiem, wiem... mówisz o mnie oczywiście, tzn. mam taką nadzieję ;)

        a wypowiedzi tych dwóch osób są wprost żenujące.
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 15:58
      cygany to na wozach jezdżą w taborach, a ta gipsy to cyganicha przecież
      furmanką jeździ, hahaha.

      ale lew dla niej to krol
    • kropka.na.kropce Re: znow se wstawiła na wizytówke 30.06.07, 18:12
      a jaki ma sweterek i jeszcze ćmika pali, żigolak
      tak tym poldkiem lub malchem zapiernicza z baniakiem na podmycie do ukochanej
      na slask. ale przeciez ona by wolał przyjechac do wawy, jeszcze tu nie była.
      najdalej w chorzowie- to dopero aglomeracja dla niej, hahaha.
      a moze lew bedzie miał gest i ja do paryza autobusem z zachodniego zabierze???
      to by było dopiero.
    • kropka.na.kropce Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 18:28
      i tak w ten sposob rodzina gipsyjest dobroczyncy- meceasowi z wawy wdzieczna.
      mebluje im mieszkanie.
      btw- znowuzdjecie usunał, hha
    • eleni80 Re: spostykacie na swojej drodze takie kobiety ? 30.06.07, 20:02
      czy to reklama agencji?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka