Gość: gucio
IP: 195.66.178.*
06.12.01, 12:37
pozdrowinia z zaswiatow {inny ip ale gucio prawdziwy}. dawno mnie nie bylo i co
widze? moja narzeczona, oby zyla wiecznie, tapla sie w blocie, bukowski pije, a
kasiulek dalej hihi. a gucio in transition pochloniety praca, nawet nie ma
czasu na przekomarzanki. ach, zycie zycie.
sciskam,
gucio
ps. su najulubiensza. nie wiem nawet czys wierna bo nie mam czasu przejrzec
wielu watkow. umieram z tesknoty.