Dodaj do ulubionych

gucio pozdrowia z zaswiatow

IP: 195.66.178.* 06.12.01, 12:37
pozdrowinia z zaswiatow {inny ip ale gucio prawdziwy}. dawno mnie nie bylo i co
widze? moja narzeczona, oby zyla wiecznie, tapla sie w blocie, bukowski pije, a
kasiulek dalej hihi. a gucio in transition pochloniety praca, nawet nie ma
czasu na przekomarzanki. ach, zycie zycie.

sciskam,
gucio

ps. su najulubiensza. nie wiem nawet czys wierna bo nie mam czasu przejrzec
wielu watkow. umieram z tesknoty.
Obserwuj wątek
    • suzume su pozdrowia gucia w zaswiatach 06.12.01, 12:46
      najmilejszy - oczywiście, żem ci wirtualnie wierna i stęskniona...
      czyżby ci serwer się do cna zbuntował, a?
      • Gość: gucio Re: su pozdrowia gucia w zaswiatach IP: 195.66.178.* 06.12.01, 12:49
        nie najmilejsza, server na smyczy, tylko pracy duzo i nawet drugi server musial
        zaprzegnac. dzieki za slowa otuchy. piatek jutro a ja nawet iguany wirtualnie nie
        moge zaproponowac. och gucio gucio, wes sie za siebie chlopie.


        suzume napisał(a):

        > najmilejszy - oczywiście, żem ci wirtualnie wierna i stęskniona...
        > czyżby ci serwer się do cna zbuntował, a?

        • suzume Re: su pozdrowia gucia w zaswiatach 06.12.01, 12:52
          wiesz co? bukowski tu za ciebie dzielnie wyrabia normę picia, ale nie wiem czy
          cię to pociesza...

          na imprezkę u kasiulka może byś wpadł?
    • dziwaq Czesc bracie dziwaku! 06.12.01, 12:51
      • bukowski27 gucio 06.12.01, 13:04
        takiej kobiety jak su, to ze swiecą szukac... ja ci powiem szczerze... ja
        wielokrotnie chciałem ją zbałamucic, nastepnie sprzeniewierzyc, a nastpenie
        porzucic... a ona nic tylko gucio i gucio... no to ja mówie... e.. su... no
        przysun sie blizej... a ona gucio i gucio... no to złapałem ja za kolano... to
        mówie ci.. jak mi wyrżła w pysk... to mi si eodechciało... teraz to juz szanuje
        su... teraz to za kolano juz bym nie złapał...
        • suzume charles 06.12.01, 13:12
          ... a za co?
          • bukowski27 su 06.12.01, 13:14
            powiem ci jak gucio pójdzie... dobra?
            • suzume charles 06.12.01, 14:10
              no dobra...
              no ale gucio? miałbymże być wirtualnie niewierną?
    • kasiulek Gucio!!!!!!!! 06.12.01, 14:07
      Guciu, ja sie troche za Toba stesknilam... naprawde...
      • suzume Kasiulku, 06.12.01, 14:11
        to bardzo ładnie, ale raczej pilnuj charlesa, bo baska na horyzoncie...

        [uprzejmnie donoszę]
        • kasiulek Suzume 06.12.01, 14:34
          Ten Bukowski to jest niemozliwy... no mowie Ci... A Baska sie czepila go jak
          nie wiem co...
          • suzume Kasiulek 06.12.01, 14:58
            a radziłam, jak człowiekowi, do kaloryfera, łańcuchem
            rada nr 2 - odciąć od netu
            • kasiulek Su 06.12.01, 15:03
              No widzisz... a mowilas...
              Chodz na watek Bukowskiego, szampana polewam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka