Dodaj do ulubionych

mam dzisiaj urodziny... :(

26.08.07, 21:38
Obserwuj wątek
    • hirondelle Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:42
      Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!! Niech się spełnią wszystkie
      Twoje marzenia!! Pozdrawiam serdecznie,
      Ola
    • iberia.pl Happy Birthday 26.08.07, 21:42
      Alles Gutes zum Geburtstag, wszystkiego naj!Twoje zdrowko<chlup>:-)
    • kontik_71 Happy, happy :) 26.08.07, 21:45
      Ale czemu tak smutna minka?
    • polla.k Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:46
      spełnienia marzeń :)
    • bizzarra Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:47
      Naj! dodaj sobie do wszystkiego
      tylko czemu jestes smutna??????????
      • polyanna6 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:55
        bo to dwudzieste urodziny... i tak czuje, że juz pewien beztroski
        etap mego zycia sie konczy... musze juz myslec o rzeczach, o których
        jeszcze 2 lata temu nie myślałabym wcale... żegnaj świecie
        nastolatek... :/

        ale ślicznie DZIĘKUJĘ za Wasze życzenia
        • kontik_71 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:56
          Nie martw sie.. w wieku lat 30 nadal najpewniej nie bedziesz sie
          czula stara i DOROSLA.. :) A beztroskim czlowiekim mozna byc nawet w
          wieku lat 60+ :)
          • polyanna6 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 22:00
            :) dzieki...
        • tymon99 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 22:07
          polyanna6 napisała:

          > bo to dwudzieste urodziny...

          czyli w moje dwudzieste urodziny jeszcze nie umiałaś chodzić :DDD
          stolat, najlepszego!!
    • bizzarra SMILE :-) 26.08.07, 22:57
      usmiechnij sie! to pierwszy stopien do poprawy nastroju :-) zlap
      swoja gwiazke z nieba, cokolwiek to oznacza :-)
    • ewelkaw Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 23:07
      Wszystkiego najlepszego! Tez mam 20 lat i czasem zdarza mi sie, ze
      nachodza mnie czarne mysli na temat przyszlosci, wiec nie jestes
      sama pod tym wzgledem;) pozdrawiam:)))
      • polyanna6 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 23:14
        dziekuje wszystkim... :DDD
        • b.wierzbowska1 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 27.08.07, 08:22
          Wprawdzie spóxnine, ale życzenia ode mnie:)
          Dziś ja ma urodziny, też 20 ale .. + 9. I jakos sie nie martwię:) I
          Ty za 9 lat dojdziesz do wniosku, że dopiero teraz jestes piękna,
          mądra i seksowna! Najlepsze przed Toba...
    • palya mam dzisiaj urodziny... :( 27.08.07, 08:41
      sto latek, spełnienia marzeń i takie tam ble ble :)

      rozumiem smutną minkę...dzisiaj ja mam urodziny...24te (18+vat) i
      ktoś mnie ostatnio zabił stwierdzeniem: "ty jakoś teraz masz
      urodziny...które to? czyżby 16lat do 40stki hihi"

      jejku :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka