hirondelle Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:42 Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia!! Pozdrawiam serdecznie, Ola Odpowiedz Link Zgłoś
iberia.pl Happy Birthday 26.08.07, 21:42 Alles Gutes zum Geburtstag, wszystkiego naj!Twoje zdrowko<chlup>:-) Odpowiedz Link Zgłoś
bizzarra Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:47 Naj! dodaj sobie do wszystkiego tylko czemu jestes smutna?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
polyanna6 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:55 bo to dwudzieste urodziny... i tak czuje, że juz pewien beztroski etap mego zycia sie konczy... musze juz myslec o rzeczach, o których jeszcze 2 lata temu nie myślałabym wcale... żegnaj świecie nastolatek... :/ ale ślicznie DZIĘKUJĘ za Wasze życzenia Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 21:56 Nie martw sie.. w wieku lat 30 nadal najpewniej nie bedziesz sie czula stara i DOROSLA.. :) A beztroskim czlowiekim mozna byc nawet w wieku lat 60+ :) Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 22:07 polyanna6 napisała: > bo to dwudzieste urodziny... czyli w moje dwudzieste urodziny jeszcze nie umiałaś chodzić :DDD stolat, najlepszego!! Odpowiedz Link Zgłoś
bizzarra SMILE :-) 26.08.07, 22:57 usmiechnij sie! to pierwszy stopien do poprawy nastroju :-) zlap swoja gwiazke z nieba, cokolwiek to oznacza :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelkaw Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 23:07 Wszystkiego najlepszego! Tez mam 20 lat i czasem zdarza mi sie, ze nachodza mnie czarne mysli na temat przyszlosci, wiec nie jestes sama pod tym wzgledem;) pozdrawiam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
polyanna6 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 26.08.07, 23:14 dziekuje wszystkim... :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
b.wierzbowska1 Re: mam dzisiaj urodziny... :( 27.08.07, 08:22 Wprawdzie spóxnine, ale życzenia ode mnie:) Dziś ja ma urodziny, też 20 ale .. + 9. I jakos sie nie martwię:) I Ty za 9 lat dojdziesz do wniosku, że dopiero teraz jestes piękna, mądra i seksowna! Najlepsze przed Toba... Odpowiedz Link Zgłoś
palya mam dzisiaj urodziny... :( 27.08.07, 08:41 sto latek, spełnienia marzeń i takie tam ble ble :) rozumiem smutną minkę...dzisiaj ja mam urodziny...24te (18+vat) i ktoś mnie ostatnio zabił stwierdzeniem: "ty jakoś teraz masz urodziny...które to? czyżby 16lat do 40stki hihi" jejku :( Odpowiedz Link Zgłoś