hepatique 14.09.07, 11:38 mniam...lepsza od kawy ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kurpianeczka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:41 Mniam...czekolada z bitą śmietaną albo gałką lodów śmietankowych :) Odpowiedz Link Zgłoś
pani.misiowa Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:43 tak tak! zwlaszcza gdy sie za kawa nie przepada :) Odpowiedz Link Zgłoś
hepatique Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:46 o rany, czyli wiem, co dobre ;) Moge polecić całkiem niezłą, w proszku - dzieki temu można pić w pracy, ta z serii "Słodka chwila", czekolada classic. Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:49 dawno nie piłam, chyba dziś kupię :) Odpowiedz Link Zgłoś
kurpianeczka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 12:02 Zamówiliśmy w pracy pyszne jedzonko-kluski śląskie z sosem grzybowym, były smaczne, ale teraz przydałby mi się drzemka :) Niestety w pracy chyba troszkę mi nie pasuje się zdrzemnąć na biurku i muszę poratować się kolejną kawą :/ Odpowiedz Link Zgłoś
hepatique Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 12:03 proponuje zieloną herbate - pobudza tak samo, a to miła i zdrowsza odmiana od kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
agaoki Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 15:59 potwierdzam, że Słodka chwila jest przepyszna! Odpowiedz Link Zgłoś
thelma3333 Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 18:11 kocham, kocham gorącą czekoladę! :) a najbardziej tą, którą podają w chrząstawie małej ;) czy są jakieś wiersze o gorącej czekoladzie? muszę sprawdzić! Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 18:13 o jaka mam na nia teraz ochotke mniam Odpowiedz Link Zgłoś
nadinka_nadinka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 19:26 o tak, a jescze z bitą smietaną. mniam :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciocco Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 20:05 Ja też uwielbiam i zwykle piję taką w proszku z La Festy zalaną mlekiem. Ale ostanio będąc w Gliwicach piłam w "czekoladziarni" pyszną prawdziwą czekoladę... bez porówniania to takiej w proszku:) Macie jakies fajne prepisy na czekoladę? Odpowiedz Link Zgłoś