Dodaj do ulubionych

Gorąca czekolada

14.09.07, 11:38
mniam...lepsza od kawy ;)
Obserwuj wątek
    • rasgeea Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:40
      poproszę?!
    • kurpianeczka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:41
      Mniam...czekolada z bitą śmietaną albo gałką lodów śmietankowych :)
      • rasgeea Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:42
        oj zjadłabym
    • pani.misiowa Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:43
      tak tak! zwlaszcza gdy sie za kawa nie przepada :)
      • hepatique Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:46
        o rany, czyli wiem, co dobre ;)
        Moge polecić całkiem niezłą, w proszku - dzieki temu można pić w
        pracy, ta z serii "Słodka chwila", czekolada classic.
        • rasgeea Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:49
          dawno nie piłam, chyba dziś kupię :)
          • hepatique Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 11:57
            ...w całym pokoju mi pachnie :D
            • kurpianeczka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 12:02
              Zamówiliśmy w pracy pyszne jedzonko-kluski śląskie z sosem
              grzybowym, były smaczne, ale teraz przydałby mi się drzemka :)

              Niestety w pracy chyba troszkę mi nie pasuje się zdrzemnąć na biurku
              i muszę poratować się kolejną kawą :/
              • hepatique Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 12:03
                proponuje zieloną herbate - pobudza tak samo, a to miła i zdrowsza
                odmiana od kawy.
                • agaoki Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 15:59
                  potwierdzam, że Słodka chwila jest przepyszna!
    • thelma3333 Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 18:11
      kocham, kocham gorącą czekoladę! :)
      a najbardziej tą, którą podają w chrząstawie małej ;)
      czy są jakieś wiersze o gorącej czekoladzie? muszę sprawdzić!
    • modliszka24 Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 18:13
      o jaka mam na nia teraz ochotke mniam
    • nadinka_nadinka Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 19:26
      o tak, a jescze z bitą smietaną. mniam :)
      • ciocco Re: Gorąca czekolada 14.09.07, 20:05
        Ja też uwielbiam i zwykle piję taką w proszku z La Festy zalaną
        mlekiem. Ale ostanio będąc w Gliwicach piłam w "czekoladziarni"
        pyszną prawdziwą czekoladę... bez porówniania to takiej w proszku:)
        Macie jakies fajne prepisy na czekoladę?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka