kinga8324 17.09.07, 17:04 odkad biore pigulki antykoncepc.(od 3 tygodni, ale wczesniej juz bralam przez 2 lata i mialam tera z dwu-roczna przerwe).....caly czas krwawie. Juz 2 i pol tygodnia zamiast kochania sie.....tylko krew. Co to moze oznaczac?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sigrid.storrada Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 17:14 normalne skutki uboczne, powinny minąć w ciągu pierwszych 3 opakowań Odpowiedz Link Zgłoś
ja_kfiatuszek Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 17:21 bzdura. idź do gin., poproś o zmianę, te widocznie Ci nie służą (możliwe, że nie trzymają cyklu). Odpowiedz Link Zgłoś
83kimi Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 22:37 Też tak miałam podczas pierwszego opakowania w życiu i podczas pierwszrgo opakowania po 9 czy 10 miesięcznej przerwie, później wszystko było już ok. Trzeba to przeczekać. Odpowiedz Link Zgłoś