Dodaj do ulubionych

problem z pigulkami.....

17.09.07, 17:04
odkad biore pigulki antykoncepc.(od 3 tygodni, ale wczesniej juz bralam przez
2 lata i mialam tera z dwu-roczna przerwe).....caly czas krwawie. Juz 2 i pol
tygodnia zamiast kochania sie.....tylko krew. Co to moze oznaczac??
Obserwuj wątek
    • sigrid.storrada Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 17:14
      normalne skutki uboczne, powinny minąć w ciągu pierwszych 3 opakowań
      • ja_kfiatuszek Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 17:21
        bzdura. idź do gin., poproś o zmianę, te widocznie Ci nie służą (możliwe, że nie
        trzymają cyklu).
        • 83kimi Re: problem z pigulkami..... 17.09.07, 22:37
          Też tak miałam podczas pierwszego opakowania w życiu i podczas
          pierwszrgo opakowania po 9 czy 10 miesięcznej przerwie, później
          wszystko było już ok. Trzeba to przeczekać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka