matsuda
05.10.07, 11:07
Proponuję podyskutować o "dyskryminacji" kobiet. Sama nią jestem ale
uważam, że kobiety mają lpeiej niż mężczyźni ponieważ:
-swobodnie mogą nosić męskie ubrania (widziałyście faceta w
garsonce?),
-idziemy na urlopy macieżyńskie (facet jak na niego pójdzie bywa, że
jest wykpiwany),
-mamy okres więc mozemy miec swobonie humory-dobra wymówka,
-pracujemy praktycznie w każdym zawodzie (facet robiący akryle to
nowum),
-zachodzimy w ciążę i jesteśmy wtedy świętymi krowami,
-nie wymaga sie od nas rygoru np. fryzyra ( nawet w wojsku kobiety
mogą mieć długie włosy już policjanta z kitą nie zobaczymy),
-głowa boli więc sexu nie ma i facet musi to zaakceptować,
-choć płacą nam "mniej" możemy wychodzić sobie na kawkę, papieroska,
do łazienki na pudrowanie
-poza tym miejsca nam ustępują, puszczają pierwsze w drzwiach,
kupują kwiaty bez okazji.
Moje zdanie więc jest takie, że nam kobietom nie jest gorzej ba mamy
jednak lepiej w ostatecznym rozrachunku.
Zapraszam do dyskusji