kropeska 11.08.03, 20:04 Stawiam na: romantyczny rosyjski wentylator Nick po prostu odlotowy, haha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
romantycznyrosyjskiwentylator Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:02 Czasami popadam w autouwielbienie;-) Kto chce moje foto? Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:44 romantycznyrosyjskiwentylator napisał: > Kto chce moje foto? ja :) Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:52 A nie jesteś zbyt nawiedzona? Co chcesz z fotką zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
koneserkameskichposladkow Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:56 romantycznyrosyjskiwentylator napisał: > A nie jesteś zbyt nawiedzona? > Co chcesz z fotką zrobić? chcemy zrobic cos grzesznego. Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:04 Ksiądz mówił, że kobieta po takich grzechach przez miesiąc się wyszczać nie potrafii! Do dziś sie głowię skąd on to wiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:04 romantycznyrosyjskiwentylator napisał: > A nie jesteś zbyt nawiedzona? > Co chcesz z fotką zrobić? pooglądać ... Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:12 To chyba rzeczywiście nawiedziło Cię do reszty! Wyślę w przyszłym tygodniu,bo mi skaner siadł. A w ogóle to o czym był ten wątek,bo coś Kropeska nie usatysfakcjonowana? Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:17 romantycznyrosyjskiwentylator napisał: > To chyba rzeczywiście nawiedziło Cię do reszty! dziwisz się ?? > Wyślę w przyszłym tygodniu,bo mi skaner siadł. poczekam i obym się doczekała Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:26 To nie zdziwienie tylko zaciekawienie(a uczono mnie, że zrymowanie to też jakiś rodzaj błędy stylistycznego czycóś). Poza tym ma chora kreatywność nie daje sobie rady z nawiedzeniem, więc troszkę się boję... Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba kreatywność do 17, 18, 19, ... 11.08.03, 22:34 nawiedzenie - w "sieci" :PP nie wstydź się, wysyłaj Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Re: kreatywność do 17, 18, 19, ... 11.08.03, 22:46 Zrozumiałem, wysłać obiecałem(znów ten rym, freestyle'uje lepiej niż cała polska scena hiphopowa razem wzięta), ale wolałbym w przyszłym tygodniu bo na "sieci"(?!) mam tylko takie w grupce, z reklamą pewnego browaru(a przecie dziwnie wygląda reklama piwa przez wentylatora) Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba wytrzymam i tydzień 11.08.03, 22:49 :)) oby warto było czekać ... Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Cóż za poświęcenie dla niewiadomo czego 11.08.03, 23:40 nawiedzona_baba napisała: > :)) > > oby warto było czekać ... A co jeśli nie warto?? To ja może lepiej teraz wyśle... Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba raz kozie śmierć 11.08.03, 23:41 romantycznyrosyjskiwentylator napisał: > A co jeśli nie warto?? > To ja może lepiej teraz wyśle... wysyłaj nawet to "piwne" Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator Raz kozie śmierć - zgadzam się 12.08.03, 00:00 Wysłałem Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba Raz kozie śmierć - obejrzałam 12.08.03, 00:13 nie jest tak źle :) Odpowiedz Link Zgłoś
romantycznyrosyjskiwentylator I z taką myślą kładę się spać... 12.08.03, 00:24 Przyda mi się na smutniejsze wieczory:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nawiedzona_baba I z taką myślą kładę się spać... 12.08.03, 00:28 miłych snów :)) Odpowiedz Link Zgłoś