Dodaj do ulubionych

Najsmieszniejsze, najdziwniejsze NICKI.

11.08.03, 20:04
Stawiam na:

romantyczny rosyjski wentylator

Nick po prostu odlotowy, haha
Obserwuj wątek
    • romantycznyrosyjskiwentylator Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:02
      Czasami popadam w autouwielbienie;-)
      Kto chce moje foto?
      • nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:44
        romantycznyrosyjskiwentylator napisał:

        > Kto chce moje foto?

        ja :)
        • romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:52
          A nie jesteś zbyt nawiedzona?
          Co chcesz z fotką zrobić?
          • koneserkameskichposladkow Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 21:56
            romantycznyrosyjskiwentylator napisał:

            > A nie jesteś zbyt nawiedzona?
            > Co chcesz z fotką zrobić?

            chcemy zrobic cos grzesznego.
            • romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:04
              Ksiądz mówił, że kobieta po takich grzechach przez miesiąc się wyszczać nie
              potrafii!
              Do dziś sie głowię skąd on to wiedział.
          • nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:04
            romantycznyrosyjskiwentylator napisał:

            > A nie jesteś zbyt nawiedzona?
            > Co chcesz z fotką zrobić?

            pooglądać ...
            • romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:12
              To chyba rzeczywiście nawiedziło Cię do reszty!
              Wyślę w przyszłym tygodniu,bo mi skaner siadł.

              A w ogóle to o czym był ten wątek,bo coś Kropeska nie usatysfakcjonowana?
              • nawiedzona_baba Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:17
                romantycznyrosyjskiwentylator napisał:

                > To chyba rzeczywiście nawiedziło Cię do reszty!

                dziwisz się ??

                > Wyślę w przyszłym tygodniu,bo mi skaner siadł.

                poczekam i obym się doczekała

                • romantycznyrosyjskiwentylator Re: Szabada szabada szabada, Myyyydełko Fa 11.08.03, 22:26
                  To nie zdziwienie tylko zaciekawienie(a uczono mnie, że zrymowanie to też jakiś
                  rodzaj błędy stylistycznego czycóś).
                  Poza tym ma chora kreatywność nie daje sobie rady z nawiedzeniem, więc troszkę
                  się boję...
                  • nawiedzona_baba kreatywność do 17, 18, 19, ... 11.08.03, 22:34
                    nawiedzenie - w "sieci" :PP

                    nie wstydź się, wysyłaj
                    • romantycznyrosyjskiwentylator Re: kreatywność do 17, 18, 19, ... 11.08.03, 22:46
                      Zrozumiałem, wysłać obiecałem(znów ten rym, freestyle'uje lepiej niż cała
                      polska scena hiphopowa razem wzięta), ale wolałbym w przyszłym tygodniu bo
                      na "sieci"(?!) mam tylko takie w grupce, z reklamą pewnego browaru(a przecie
                      dziwnie wygląda reklama piwa przez wentylatora)
                      • nawiedzona_baba wytrzymam i tydzień 11.08.03, 22:49
                        :))

                        oby warto było czekać ...
                        • romantycznyrosyjskiwentylator Cóż za poświęcenie dla niewiadomo czego 11.08.03, 23:40
                          nawiedzona_baba napisała:

                          > :))
                          >
                          > oby warto było czekać ...

                          A co jeśli nie warto??
                          To ja może lepiej teraz wyśle...
                          • nawiedzona_baba raz kozie śmierć 11.08.03, 23:41
                            romantycznyrosyjskiwentylator napisał:

                            > A co jeśli nie warto??
                            > To ja może lepiej teraz wyśle...

                            wysyłaj
                            nawet to "piwne"
                            • romantycznyrosyjskiwentylator Raz kozie śmierć - zgadzam się 12.08.03, 00:00
                              Wysłałem
                              • nawiedzona_baba Raz kozie śmierć - obejrzałam 12.08.03, 00:13
                                nie jest tak źle :)
                                • romantycznyrosyjskiwentylator I z taką myślą kładę się spać... 12.08.03, 00:24
                                  Przyda mi się na smutniejsze wieczory:-)
                                  • nawiedzona_baba I z taką myślą kładę się spać... 12.08.03, 00:28
                                    miłych snów :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka