Dodaj do ulubionych

kiedy dziecko?

15.03.08, 21:32
jak duzo czasu upłyneło miedzy chwila, kiedy poznałyscie
potencjalnego ojca swojego dziecka do chwili, az zaszłyscie z nim w
ciaze?
tak mnie jakos zaciekawiło
Obserwuj wątek
    • doloresa Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 21:38
      Rany, ostatnio mnożą się wątki o dzieciach...!
      U mnie posucha od 7 lat, i pewnie jeszcze trochę potrwa.
      Mój brat i jego żona- po 30 latach znajomości. Poznali się w
      przedszkolu ;D
      • prom_do_szwecji Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 21:40
        no to sie udało im dobrze poznac
        • doloresa Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 21:43
          No, znają się jak łyse konie ;)
          Fajna para z nich jest.
    • rosa_de_vratislavia Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 21:48
      prom_do_szwecji napisała:

      > jak duzo czasu upłyneło miedzy chwila, kiedy poznałyscie
      > potencjalnego ojca swojego dziecka do chwili, az zaszłyscie z nim
      w
      > ciaze?
      > tak mnie jakos zaciekawiło.
      W moim przypadku ponad 6 lat, tyle,że "dawcę nasienia" poznałam
      mając 19 lat:)
      W przypadku moich rodziców - rok. Są udanym stadłem.
      Tak więc nie ma reguł.
      • prom_do_szwecji Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 21:53
        mam kolezanke, która zaszła w ciaze w pierwszym tygodniu znajomosci.
        Kochaja sie juz 5 lat :)
    • ania.silenter Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 22:11
      2 lata od poznania się:).
      • marzeka1 Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 22:15
        2,5 roku tzw. chodzenia, potem ślub- piersze dziecię na 5 rocznicę ślubu, czyli prawie 8 lat.
        • scalla Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 22:31
          mam nadzieję że, n i g d y
          • saszenka2 Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 23:31
            scalla napisała:

            > mam nadzieję że, n i g d y

            My na razie również nie planujemy dziecka i szczerze mówiąc nie
            nadaję się do bycia matką.
    • soulshunter Re: kiedy dziecko? 15.03.08, 22:31
      3 m-ce
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka