nekomimimode 27.05.08, 18:39 wróciłam z roweru i czuję straszną pustkę ...brrrr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i.nes Re: pustka 27.05.08, 22:22 jan-w napisał: > Napij się wody ;-) no proszę, kogo moje pięukne oczy widzo :D Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:41 Co oznacza taki czerwony znaczek koło wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:45 Był, ale jak otworzyłam wątek a potem z niego wyszłam to już go nie było. Wczoraj też takie coś się pojawiło. Jak taki znaczek jest trwały, to oznacza, że moderator się udzielił. A jak pojawia się i znika to o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:47 Że moderator odpowiedział nie jako moderator, ale prywatnie jako użytkownik forum. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:48 Mam rozumieć że spojrzałaś na moje zdjęcie w wizytówce? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:50 nie! przestraszyłam się ,że wątek jest nawiedzony ;O Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:54 Ten ktoś na zdjęciu na twojej wizytówce to ty? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 19:07 Ten na pierwszym planie w koszulce agenta Mossadu. Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:57 podchwytliwe pytanie, nie umiem na nie odp Odpowiedz Link Zgłoś
mnop2 Re: pustka 27.05.08, 21:16 Panie Moderatoru! Nie widzę niektórych postów, dopiero jak przetasuję dżewko od najnowszego, to ftedy widzę, a potem znowu znikają... Co robić? <to nie jest prośba o poradę okulistyczną> I dlaczegóż tak wolno chodzi ta machina przez Pana sterowana? Dziękuję, z pobłażaniem! mnop2222222222222 Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: pustka 27.05.08, 21:22 Nie ma takiej możliwości. Nic nie znika, a jeśli nawet, to już nie wraca. Może wyczyść ciasteczka, albo się przeloguj? Ad 2 - SOA#1 - U mnie działa poprawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 19:00 A inni moderatorzy prywatnie mają prywatne nicki. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:44 że papryczka coś napisała w wątku ale tu nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:47 Może chciała napisać ale zrezygnowała? A może cię inwigilują? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mnop2 Re: pustka 27.05.08, 20:37 moderatoru sie w Tobie zakochało! jest pięknie! Odpowiedz Link Zgłoś