27.05.08, 18:39
wróciłam z roweru i czuję straszną pustkę ...brrrr
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:40
      Napij się wody ;-)
      • i.nes Re: pustka 27.05.08, 22:22
        jan-w napisał:

        > Napij się wody ;-)

        no proszę, kogo moje pięukne oczy widzo :D
    • bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:41
      Co oznacza taki czerwony znaczek koło wątku?
      • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:42
        Gdzie? Nic nie widzę...
        • bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:45
          Był, ale jak otworzyłam wątek a potem z niego wyszłam to już go nie
          było. Wczoraj też takie coś się pojawiło. Jak taki znaczek jest
          trwały, to oznacza, że moderator się udzielił. A jak pojawia się i
          znika to o co chodzi?
          • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:47
            Że moderator odpowiedział nie jako moderator, ale prywatnie jako użytkownik
            forum. :-)
            • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:48
              straszydło ;P
              • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:48
                Mam rozumieć że spojrzałaś na moje zdjęcie w wizytówce? ;-)
                • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:50
                  nie! przestraszyłam się ,że wątek jest nawiedzony ;O
            • bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:50
              Jesteś moderatorem???
              • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:51
                Raczej bywam.
                • bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:54
                  Ten ktoś na zdjęciu na twojej wizytówce to ty? ;D
                  • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:56
                    Zależy który. Tam jest kilku.
                    • bertrada Re: pustka 27.05.08, 19:07
                      Ten na pierwszym planie w koszulce agenta Mossadu.
              • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:52
                jak jest na czerwono to jest
                • jan-w Re: pustka 27.05.08, 18:53
                  A jak na czarno?
                  • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:57
                    podchwytliwe pytanie, nie umiem na nie odp
                    • demonii.larua Re: pustka 27.05.08, 21:08
                      Też jest :D
                      • jan-w Re: pustka 27.05.08, 21:10
                        A na niebiesko?
                        • mnop2 Re: pustka 27.05.08, 21:16
                          Panie Moderatoru!

                          Nie widzę niektórych postów, dopiero jak przetasuję dżewko od
                          najnowszego, to ftedy widzę, a potem znowu znikają...
                          Co robić?
                          <to nie jest prośba o poradę okulistyczną>

                          I dlaczegóż tak wolno chodzi ta machina przez Pana sterowana?

                          Dziękuję,
                          z pobłażaniem!
                          mnop2222222222222
                          • jan-w Re: pustka 27.05.08, 21:22
                            Nie ma takiej możliwości. Nic nie znika, a jeśli nawet, to już nie wraca. Może
                            wyczyść ciasteczka, albo się przeloguj?
                            Ad 2 - SOA#1 - U mnie działa poprawnie.
                          • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 21:26
                            opróżnij swoją czarną listę mnopdwanno
                • bertrada Re: pustka 27.05.08, 19:00
                  A inni moderatorzy prywatnie mają prywatne nicki. ;D
                  • jan-w Re: pustka 27.05.08, 19:16
                    Widocznie jestem drugiego gatunku ;-)
      • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 18:44
        że papryczka coś napisała w wątku ale tu nie ma
        • bertrada Re: pustka 27.05.08, 18:47
          Może chciała napisać ale zrezygnowała? A może cię inwigilują? ;D
    • oposka Re: pustka 27.05.08, 19:17
      przytulę Cię może będzie lepiej
      kcerz ?
      ;-)
      • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 19:19
        myhym
        • oposka Re: pustka 27.05.08, 19:20
          no to juz tulę cieplutko
          czujesz ?
          • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 19:36
            yhym dzięki ale długo ;)
    • mnop2 Re: pustka 27.05.08, 20:37
      moderatoru sie w Tobie zakochało! jest pięknie!
      • nekomimimode Re: pustka 27.05.08, 20:49
        co mi po tym ptaszku
        • mnop2 Re: pustka 27.05.08, 21:02

          lepszy wróbel w garści niż goląb na dachu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka